D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Komentarz usunięty
2
@Konradowskyy słychać, ale oni rzadko mówią o tolerancji.
3
@draxidox przed wyborami: to będzie prezydent wszystkich Polaków, będzie łączył wszystkich.
12
@pluszek pokaże nowego świadka, Gohe Magical.
0
@Szmulek sorry powaliłem ;)
Nadal, samotność będzie dotykać tak samo mężczyzn jak i kobiet, gdy wybory mocno się ograniczają.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
21
A to nie jest tak, że wtedy też samotność kobiet rośnie?
https://x.com/mygsaww/status/1929405385359659361
1
@gumaz a gdzie ma te 114 mln?
0
@directedbyfcb oznaczyłeś go i wyciągnąłeś "brudy" na niego.
0
@directedbyfcb prowokacja innego użytkownika.
0
A tak ogólnie to nie było łamanie ciszy wyborczej, czy to nie powinno być karane?
8
@RosjaninBut xDDD
0
Kąkolewnica wybrała nam Prezydenta.
5
@Encore i zmobilizowanie elektoratu Brauna, po tym jak Trzaskowski na wizji zaczął go obrażać.
1
@Popitek12 a co z tymi co mają 141 lat?
71
@Comentateiro nie, powodem właśnie są ludzie jak Ty, ich poczucie wyższości i braku szacunku do innych.
36
@CLS63AMG może to nie problem z wyborcami o podstawowym wykształceniu, tylko problem jest z rządzącymi co mają takich ludzi w tyłku i się z nich naśmiewają.
0
@Encore może zaproszą ją na nocowanie.
15
Adios.
https://x.com/lis_tomasz/status/1929410962265702445
3
Ten GOAT powinien zrobić wywiad z Rafałem.
3
@Kessie szef totalny, on powinien być prezydentem.
1
@Gibbon_FCB starzy muszą umrzeć
5
@barcelonaLM bez szans, Radek to teraz bierze, Rafał ma twarz przegrywa.
3
@Kamiloza91 przeżyliśmy Komorowskiego, damy rade.
5
@VladSilesian tak to sranie na wieś, nic dla niej nie robisz a później płacz, że wieś nie głosuje na PO.
2
@majkel95 to mówi o Rafale i PO, że lepszy menel niż oni
0
@FanBarcYxD tylko cud, że w dużych miastach wszyscy na niego.
27
Jutro napisze, że jednak sprzedali Polskę.
1
@Konradowskyy do 7 się wyrobią pewnie
7
Jutro trzeba do tego złodzieja prywaciarza iść...
A nawet dziś...