D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 to nie są ludzie.
0
Jakie tragiczne ma te skróty, chyba wszystkie dziś to kontra dla rywalki xD
0
Co ta Sabalenka odwala...
0
@SzepTun może też nie wiedział
5
@Janas11224 i jeszcze słucha, jak Peszko z Grosickim opowiadają, jak to na kadrze o 3 rano nawaleni wracają do pokoju i udaje im się uniknąć Nawalki.
9
Nie jest łatwo, szczególnie po Barcelonie Flicka.
26
@arasz1819 lepiej zawsze wyzywać ludzi od alfonsów i narkomanów. To jest takie dojrzałe.
2
@FcPortoFan1999 ja bym go widział na stanowisku Ministra Edukacji.
50
Czyli wybory ma wygrywać ten, kto miał najwięcej procent w sondażu o 21? A nie ten, co dostał najwięcej REALNYCH głosów?
15
@Ojciec5tkidzieci a czy ten Koroluk nie pisał czasem jakiś obrzydliwych komentarzy?
1
@gumaz @Lanosss dał najwięcej
4
Janusz w formie.
0
@Vegeta88 bo tam chyba w orginale jest Braun na tym zdjęciu, ale tu go ucięli.
1
@Criss18Barca bo bez brody.
3
Sędzia minute doliczył, bo też miał dosyć tej żenady.
2
Ruszyła maszyna, Probierzówka
10
Męczy nas piłka...
0
a tymczasem Słoweńcy.
14
Cudowna gra to była.
5
@ZuczekFCB1899 więcej, Dembele był jego zmienikiem.
0
@Smixu gorzej jak ktoś przyjdzie w gości.
1
GOAT już idzie na kort.
0
Pawka Dawidowicz mówi, że Lewy powinnien udawać kontuzje, bo on na jego miejscu tak by zrobił, żeby afery nie było.
To już wyjasnia, czemu on zawsze przed meczami kadry dostawał kontuzji.
2
@GeneralXavi Goha Magical rzecznik rządu?
2
@Kessie boi się zagadać chyba
0
Strzelaj w opony!
13
Podaję hasło: YAMAL
12
Polski mental, a człowiek się wkurzał po meczach.
4
@kibicblaugrany Sportowiec, Aktor w mniejszych produkcjach.
2
@escarabajo Simeone czy Inzaghi?