D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pan Janusz jedzie złomować ludzi na Twitterze.
0
@ProMILs mapa mu się nie wczytała
1
@Jakchcesz też wątpię, ale wjeżdżanie na ego takim ludziom, może mieć różne konsekwencje.
0
@Jakchcesz tylko, że wtedy powie cene z 2x wyższą.
0
@Kalipso niby tak, ale w razie potrzeby Starlinki by się przydały, a takimi tekstami można się narazić Muskowi.
3
@Mateo99 przypomniał się ten mem:
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2025/04/PSbbkOdbYigQ9L0X.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Spóźniłem się 10 minut a tu 4:0
7
Power keeper, ale kleją!
0
Merino ze wsparciem dla Legii Warszawa.
0
@Stinger_ wątpię, że będą na takim poziomie, Mbappe miałbyć takim kozakiem a może skończyć bez balona.
1
@Hindus wyszedł za mąż i zmienił nazwisko
0
Wujek źle wpisał.
0
Czemu Iga nie wyszła i Sabalenka sama gra?
2
jak ona tą paletke trzyma...
1
Jakbym oglądał 1 set.
1
@noface Polsat Sport, TVP Sport
0
@FcPortoFan1999 przy wymianie ze skrótami.
0
ale ją Iga teraz zgruzowała.
0
Jazda, jazda biała gwiazda!
0
@Popitek12 nie wiem czemu ludzie ciągle na nich głosują...
0
@VamoSBarca88 u nóg też?
1
@Wojciech123 Saba i to zdecydowanie.
3
Sabalenka spuchnie jak Liverpool i Roma.
0
No i po meczu, Iga do domu.
9
Po wakacjach ruszą i co hejterzy?
0
@wawrzyn1 o 15 Eurosport
0
@BorzyKrzys wszystko przez te prdykeljone nakrętki...
0
Novak mój GOAT!
0
GOAT z bramką, piękny Krystian.