D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Przynajmniej coś uprawia.
2
I co hejterzy Igi? Nawet mi was nie żal...
9
@kuz gdy ból tyłka o Dembele wchodzi za mocno.
3
@Kgorecki2500 no dobra, ale dla mnie to faworyt zdecydowany, świetne liczby i wszystkie trofea.
8
Nigdy bym nie powiedział, że on wygra ZP, a tym bardziej przed takim Mbappe, szkoda tylko że nie u nas.
6
Od 15 minut jestem kibicem PSG a już mnie ten Olympique Marsylia wkurza...
6
Fajnie, że w barwach Barcelony puchar.
2
Koszulka z córką chyba.
9
Przynajmniej pięknie się patrzy na Enrique ;)
14
Jest dumna z Ojca.
1
ale na karuzele wrzucił :o
0
Dawać 10:0 ich.
0
Może chociaż celny strzał oddadzą.
0
Ulubiony piłkarz Wojtka Goli wchodzi
2
@FCB_dimiC przecież to słynny hydraulik
4
@TaughtMule my wcześniej też wywaliliśmy 400m + i jedyne co wygrywaliśmy to Puchar Gimpera.
14
To on wchodził z ławki by uspokoić gre w słynny meczu Barcelona 6:1 PSG
0
Sommer, Ricardo Rodriguez i Shaqiri - powinno się zdelegalizować tych Szwajcarów, bo raz na jakiś czas włącza im się jakiś tryb zniszczenia, gdzie psują humor drużyn przeciwnych.
1
Jazda z tymi oszustami.
2
To powinniśmy być my...
2
@Popitek12 oby El Grande Americano.
0
Joan Garcia ma w domu plakat Rivaldo z BravoSport nad łóżkiem
16
Mieszka w Barcelonie i jest w Barcelonie?
To chyba potwierdzenie transferu.
0
@PeteR10 Emiliano Martinez, żeby jeszcze wkurzał Madrycioków.
1
@blakkudium z całej pety.
3
Adam Nawałka jaki był taki był, ale był.
9
@arasz1819 Arasz oddychaj, poproś kobitę o bigos na uspokjen.
0
@majkel95 przecież w USA wolą Nawrockiego od Trzaskowskiego.
4
Batman aresztowany, kto teraz będzie bronił Ghotam City.
2
@Alex1995 różnica jest tylko taka, że oni to robią od roku a nie ośmiu lat, po ośmiu latach tak samo dosyć będziemy mieli.