D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Niech ta Wisła się nie wygłupia.
0
@zadafcb szkoda, że nie Aspinall, zasłużył tym sezonem.
23
Jakie to prawdziwe, on ciągle jest, od kiedy piłkę oglądam xD
3
@Pedri16Future nie wiem co to jest.
4
@Kgorecki2500 ta lepsza xD
https://zapodaj.net/plik-jrR1mBPMH2
0
@Wojciech123 ja też żałuję, to teraz trzeba kibicować Wiśle Kraków żeby awansowała.
0
@Comentateiro możliwe, jednak United był tragiczne pod jego kierownictwem, a transfery dostawał jakie chciał.
1
@HypeR ten ostatni to chyba najgorsze.
0
@tbas chyba nie ogarniasz prywatnych kanałów od telewizji państwowej.
2
Piłka nożna to sport, który wytwarza najwięcej negatywnych emocji.
21
@agaFCB pewnie z czasu Covida mu zostało.
8
@Kgorecki2500 zawsze wiedziałem, że pisfederacja...
3
Redakcja patrząca na La Ramble:
https://zapodaj.net/plik-iA4UyiHCHF
1
@PatrychoO 1. pewien użytkownik na La Rambli
0
@BorzyKrzys 23 zł? Nie no tyle to nie.
1
@Kaktusek w koszulce Interu Miami :)
3
Ten co żart wymyślił xDDD
0
@Toretto Nawrocki powiedział, że zagoni rząd do pracy i pomoze im, spełnić te 100 konkretów w 100 dni.
1
@macio_944 dziś był dramat, całe forum zawalone jakimś mało ważnym meczem a debata w Końskich była.
1
@PatrychoO co Ci się nie podoba?
0
@Popitek12 kiedyś Magda Gessler a lekarzem był Paweł Lubicz.
1
Kiedyś skład Chelsea bym wymienił z pamięci, nawet ławkę rezerwowych a tu jakiś randomy xD
1
@FcPortoFan1999 taki bramkarz, w Barcelonie był.
4
@Popitek12 Chelsea z pucharem, Dramat.
0
Zwycięzca ligi Konferencji gdzie będzie grał?
3
Pokonali Chelsea na Stamford Bridge, należy się.
0
@Foton dużym chłopem.
0
@KmN Polsat Sport
Edit. Nawet nie wiedziałem, że na zwykłym Polsacie też , przywykłem że wszystko kodują xD
5
@PatrychoO Marek Woch nie wygrał wyborów, ale wygrał coś więcej, szacunek ludzi ulicy.
0
@Hosh no, Marek Woch to sigma.