9

Niech ta Wisła się nie wygłupia.

0

@zadafcb szkoda, że nie Aspinall, zasłużył tym sezonem.

23

Jakie to prawdziwe, on ciągle jest, od kiedy piłkę oglądam xD


3

@Pedri16Future nie wiem co to jest.

4

0

@Wojciech123 ja też żałuję, to teraz trzeba kibicować Wiśle Kraków żeby awansowała.

0

@Comentateiro możliwe, jednak United był tragiczne pod jego kierownictwem, a transfery dostawał jakie chciał.

1

@HypeR ten ostatni to chyba najgorsze.

0

@tbas chyba nie ogarniasz prywatnych kanałów od telewizji państwowej.

2

Piłka nożna to sport, który wytwarza najwięcej negatywnych emocji.

21

@agaFCB pewnie z czasu Covida mu zostało.

8

@Kgorecki2500 zawsze wiedziałem, że pisfederacja...

3

Redakcja patrząca na La Ramble:

https://zapodaj.net/plik-iA4UyiHCHF

1

@PatrychoO 1. pewien użytkownik na La Rambli

0

@BorzyKrzys 23 zł? Nie no tyle to nie.

1

@Kaktusek w koszulce Interu Miami :)

3

Ten co żart wymyślił xDDD

0

@Toretto Nawrocki powiedział, że zagoni rząd do pracy i pomoze im, spełnić te 100 konkretów w 100 dni.

1

@macio_944 dziś był dramat, całe forum zawalone jakimś mało ważnym meczem a debata w Końskich była.

1

@PatrychoO co Ci się nie podoba?

0

@Popitek12 kiedyś Magda Gessler a lekarzem był Paweł Lubicz.

1

Kiedyś skład Chelsea bym wymienił z pamięci, nawet ławkę rezerwowych a tu jakiś randomy xD

1

@FcPortoFan1999 taki bramkarz, w Barcelonie był.

4

@Popitek12 Chelsea z pucharem, Dramat.

0

Zwycięzca ligi Konferencji gdzie będzie grał?

3

Pokonali Chelsea na Stamford Bridge, należy się.

0

@Foton dużym chłopem.

0

@KmN Polsat Sport
Edit. Nawet nie wiedziałem, że na zwykłym Polsacie też , przywykłem że wszystko kodują xD

5

@PatrychoO Marek Woch nie wygrał wyborów, ale wygrał coś więcej, szacunek ludzi ulicy.

0

@Hosh no, Marek Woch to sigma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?