1

@Ronad10 to prawda , zgadzam się w 100%. Ale jak powszechnie wiadomo var wymyślono by robić dobrze RM a nie po to by było sprawiedliwie

1

@Ronad10 jasne , myślałem o ostatnich latach . A może to i dobrze że nasi się nie wywracają jak prześcieradła ….

1

@Ronad10 na zwolnionym tempie to żółta kartka dla Mbappe bo nadepnął na staw skokowy i brak karnego . Ale w dynamice pewnie karny tym bardziej że RM

2

Film niedostępny w Twojej lokalizacji ???? To powinno być karane . Jestem na terenie Unii Europejskiej i film powinien być dostępny na terenie całej UE . Tym co powiedzą że to absurd odpowiem że Canal plus został już wyprostowany w tej kwestii i content Canal jest dostępny na terenie UE niestety trzeba złożyć wniosek w tej sprawie. Ja złożyłem i teraz oglądam mecze w całej UE niezależnie czy jestem tu czy tam…. Nie jest to uwaga do redakcji tylko do tych którzy tworzą ograniczenia . Inna kwestia że np contentu tego portalu w Afryce nie obejrzę . Też się wyświetla taki komunikat . Próbowałem

0

Trzeba być uczciwym : ich skrzydłowi robią więcej dymu w polu karnym , Real gra więcej z kontry co sprzyja rzutom karnym . A druga sprawa to oczywista przychylność wobec klubu ze stolicy . Szczerze to panująca też w Polsce od zarania dziejów

1

Spokojnie , jeszcze 8 dni . Luzik. Zdążą. Z palcem wiadomo gdzie…. A jak nie zdążą , czy świat się od tego zawali ? Coś się wymyśli …..

0

@partymaker przekonałeś mnie

0

@partymaker hmmm pomocników od groma i żadnego nie chcielibyśmy się pozbyć . A lewonożnego stopera brak więc pomysł wcale nie głupi

0

Spokojnie , spokojnie , spokojnie zdążymy . A jak nie zdążymy to trudno . Zacznijcie myśleć jak Hiszpanie ….

4

RM nigdy nie będzie ukarany ! Nigdy! Ja wuj Tebas to mówię

0

Najlepsza akcja meczu to wybicie piłki w obronie przez Ferrana . Potem bramka Yamala. Najgorsze niepodawane przez Raphe i Yamala do zawodników na czystych pozycjach ( głównie Rekina ).

0

@zdrastfujcie no tak …. Ale czy nie powinni spojrzeć na nową mega gwiazdę ?

0

@Metalowy14 szacun . Miłego dnia

5

No a do tego wielokrotne zbliżenia z Nicki. Szacun że tak ciężko pracuje

0

@MirusAmisz nadal tylko domniemujesz. Villareal słusznie się zgodził bo widzi w tym dobro klubu i możliwość promocji przy Barcie w USA. Gdybym był prezesem Villareal też bym się zgodził . I Bogu dziękował że padło na mój klub . A dlaczego inne kluby narzekają napisałem w odpowiedzi do Metalowego powyżej

0

@Metalowy14 ja akurat nigdy nie byłem egoistą. Tak Villareal się zgodził . Pozostałe 18 ekip nie będzie wkurzone że Barca i Villa zagrają w USA tylko o to że to oni nie zagrają….. przecież to jest olbrzymia promocja w USA przeliczana na konkretne pieniądze !!! Wymyślacie argumenty ale prawdziwym powodem niezgody innych klubów jest to że nie poliżą kasy. A przecież to nie ja wymyśliłem ten mecz… ktoś dał władzę Tebasowi i on nie wiem dlaczego ale się na taki numer zgodził. Najwyżej już go nie wybiorą. Ale tak jestem zdecydowanym zwolennikiem tego meczu choć : tu ważna uwaga , chętnie bym poszedł na ten mecz w Hiszpanii. Mam niedaleko . Jak więc widzisz rezygnuje ze swojego dobra na rzecz dobra wyższego rzędu

0

@MirusAmisz a skąd to wiesz ? Masz jakiś konkretny dowód na poparcie swojej tezy czy tylko futurystycznie przypuszczasz ….. wyjazd jest wyjazd a Barca wyjeżdża do USA. Poza tym na meczu z Elche też Barca będzie miała mnóstwo kibiców . Co drugi kibic będzie z Polski , choć nie mam na to dowodu i wróżę z fusów ….Wtedy to nie będzie wyjazd ???

0

@VAMOS1899LaMasia masz jakiś dowód że większość stadionu będzie wspierać Barce ? Czy to tylko zwykłe wróżenie z fusów ? Barca zawsze z dużej litery

0

@Metalowy14 gra się u siebie lub na wyjeździe . Czy gra w USA jest gra u siebie ? Nie , w związku z tym Barca zagra na wyjeździe - nie ma żadnego uprzywilejowania dla Barcy

0

@DONANDRESINFINITY Ok czyli akceptujesz że jest bardzo dobry a ja bym chciał żeby był jeszcze lepszy . Problem w tym, że dla mnie jeszcze lepszy oznacza jeszcze lepszą grę zespołową a dla niego jak najwięcej bramek i dryblingów .

0

@Pussy Patrol PSG obnażyło też jego problemy z głową. I na to liczę że Flick go ogarnie. Trudno , nie będzie rozgrywać

2

Benjamin , bardzo fajnie ale nie . 3 x nie

0

@Coveta fajnie że tak narzekacie ale innego stopera brak . W sezonie gdzie Xavi zdobył MH Ronald grał dobrze . Jest szybki a to przy wysokiej obronie Flicka jest ważne . Pamiętacie jak pozamiatał Męczennika ???? No to trzymajmy kciuki żeby wrócił na właściwe tory. Innego wyjścia brak

3

Wczoraj Ronald nie popełnił wielkich błędów , raz mu się piłka przetoczyła pod butem ale bez konsekwencji . Nie byłbym tak surowy wobec niego . Ja wierzę że wróci do formy i będzie znów jednym z najlepszych obrońców na świecie . A Andreas musi być gotowy bo prędzej czy później będzie potrzebny

1

@AxelF zgadzam się w 100%

0

@AxelF w sumie nie widziałem kiedy wstał bo się wszyscy na bramce skupili . Jeśli wstał po 20 sekundach to racja po stronie sędziego

0

@YETImaciek Rapha przeszedł wczoraj samego siebie w niepodawaniu . A Yamal postanowił mu dorównać . Klątwa Złotej Piłki u obu

2

@addept Lewy to by sobie wczoraj włosy powyrywał . Ferran patrzył na to co się dzieje i nie wierzył . Stoi w idealnej pozycji , nie kryty na 11 metrze a Rapha sruuuu koło słupka zamiast mu podać . Należy wprowadzić zasadę Kloppa : za każde takie niekoleżeńskie zagranie - obiegnięcie boiska na treningu extra ( tak wyglądały treningi u Jurgena ) . Akcja w obronie Ferrana - arcymistrzowska , zaimponował mi . Dla mnie to było najlepsze zagranie tego meczu . I tak sobie na niego patrzę i myślę : czy naprawdę potrzebny jest nowy napastnik ???

1

@Cules69 zgadzam się z Tobą w 100%. Yamal jest geniuszem ale ciągła gra pod siebie jest trudna do akceptacji . Oby to się źle nie skończyło źle dla drużyny . Ja dałbym Złota Pilke Pedriemu . Mózg drużyny

0

@Czarny_ck masz bardzo dużo racji niemniej ja się obawiam że w jego głowie egoizm rośnie szybciej niż reszta . I oczywiście wczorajszy mecz wygrany i nie ma się co rozczulać ale z lepszymi drużynami Barca może przez to przegrywać . Z Interem choćby przegrała bo Yamal zamiast poszanować piłkę chciał strzelić bramkę . Geniusz nie grający zespołowo nie będzie wzmacniał zespołu . Dla mnie wyniki Barcy są ważniejsze niż popisy Yamala ale rozumiem innych dla których minięcie czterech zawodników jest ważniejsze niż wynik sportowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?