Coveta
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MaFCB to oczywiste . Ale Ferran też ma za swoje , jest świetnie ustawiony , pusta bramka a jeden Gargamel z lewej i drugi Gargamel z prawej nie podają piłki . Teraz Ferran lepiej wie co czasami czuje Lewy
1
Oj żeby tylko Flick nie rzucił papierami …. Tak naprawdę mamy świetnego bramkarza i na dziś żadnego obrońcy w formie …. No ale twarz bez cienia inteligencji mówiła że mamy overbooking w obronie … Torrents to Twój czas bo Martin musi grać na lewym stoperze
0
@Trojanek23 przejrzałem wszystkie komentarze , jakieś 80 % wpisów rozumie to tak jak ja a jakieś 20% tak jak Ty. Jesteś w zdecydowanej mniejszości . Ja akurat doceniając geniusz chłopaka krytycznie patrzę nazwiska aspektów od końcówki zeszłego sezonu . I każdy następny tydzień utwierdza mnie w przekonaniu że mam rację . Może to kwestia doświadczenia w zarządzaniu grupami ludźmi …. Choć szczerze pisząc chciałbym się mylić. Lubię jego zwody, bramki ale dla mnie liczy się drużyna . Dostrzegam groźne straty ( najważniejsza z nich spowodowała odpadnięcie z Interem ) , strzały bez sensu czy brak podań do lepiej ustawionych partnerów . Dla mnie liczy się drużyna a gdy ten młodzieniec opowiada że chce strzelać rzuty karne to znaczy że ego wyprzeda go o jakieś 4 kilometry . Swoją drogą ciekawe jak Glick ustalił hierarchię . Bo ja na miejscu Torresa bym się mega wk ….
0
@Tridente2015 naprawdę ? Ten tekst o karnych Cie przekonał ? Mówi prostym językiem , chce więcej bramek bo chce zdobyć Złota Pilke . A jak wiemy to najlepsz droga by nie zdobywać LM vide PSG i Mbappe. Tu mamy dokładnie ten sam przypadek .
2
@KubiXxX też tak pomyślałem , chłopak jest na idealnej drodze by zostać barcelońskim Męczennikiem . Ale ostatnio widzę że Vinicius zaczyna grać bardzo zespołowo więc może Yamal za 6 czy 8 lat też będzie
2
@4Fabregas4 pierwszy raz zgadzam się z Tobą w 100%
0
@partymaker sądząc po wszystkich wpisach , a przeczytałem wszystko, jakieś 80% krytykuje Yamala a jakieś 20% uważa że świetny i dojrzały wywiad. Każdy ma prawo do swoich wniosków
5
Ten fragment o strzelaniu bramek spodobał mi się najbardziej …. Tak Yamal Twoje bramki są najważniejsze , w końcu dzięki temu zdobędziesz Złota Pilke … asysty ? Przyjdą same jak Bóg da , w końcu jestem skrzydłowym … No właśnie
2
@sebsbastiams.fcb.fan92 może . Na to już nie mam wpływu . Ale zasiałeś ziarno wątpliwości .
0
@Piana90000 też prawda . Wszystko tutaj to pie….. niemniej ja pisałem
Na podstawie oficjalnych info
1
@slayer oczywiście masz wiele racji . Moja opinia dotyczy przede wszystkim Chin które dymają nas po całości . Rzeczy z Wietnamu czy innych krajów mi nie przeszkadzają . My sprzedamy coś do Wietnamu oni sprzedadzą coś nam i jest ok . Wietnam nam nie zagraża też gospodarczo , militarnie i politycznie . Dlatego robię co mogę by nie kupować w Chinach . Jest cholernie trudno ale się trzymam . Zresztą USA też dostrzegły ten problem
2
@RobsonPL najbardziej po jego wypowiedziach . Choćby o rzutach karnych . O nim . O Barcie . I ty są dwie szkoły : jedna powie , to wspaniale , on chce robić wszystko , wszystko dla niego on poniesie Barce na plecach . Choćby tak jak ekspert w artykule . I jest druga szkoła do której ja należę : geniusz w sporcie drużynowym musi się podporządkować drużynie bo inaczej skutecznie te drużynę rozwali . Pamiętam jak w I sezonie Rapha z Lewym sobie cudownie nie podawali piłek . Teraz już jest tak samo a z każdym meczem będzie gorzej . 9 zablokowanych strzałów , większość bez sensu . W końcu strzelił . W ostatnim meczu karny . Strzelił . Tylko w takiej sytuacji po co Barcelonie numer 9 ??? Dobrze że gra Torres , on jeszcze bardziej nie dostaje podań niż Lewandowski . Mecz z Interem , Lewy pokazuje żeby szanować piłkę ale Yamal chce strzelić bramkę . Strata i wiemy jak się skończyło . Jedni będą patrzeć na efektowność ja patrzę na efektywność . Opowieść że ma 18 lat i ma prawo do młodzieńczych zachowań rozumiem . Ale jeśli Flick tego nie ogarnie to będzie jak Mbappe w PSG mówiący kto ma co robić . Bo tak było a tu już się zaczyna . I o dziwo PSG zdobyło LM jak Mbappe odszedł . Jak odszedł ten niezwykły francuski talent zaczęli grać jak drużyna . A ja chcę żeby Barca była w 100% druzynà. Niech Yamal strzela nawet po 5 bramek na mecz , ale niech gra drużynowo .
0
Zdanie o Yamalu - kompletnie się nie zgadzam . Geniusz, któremu sodowa woda odbiła na grubo. Taki nowy Neymar. Albo Flick ogarnie geniusza albo wraz z Rapha rozwali szatnie . Bo Torres po 3 meczach ma już chyba dość ustawiania się na dobrej pozycji tylko po to by nie dostać piłki
0
@ShawnC acha , a kara od UEFA ? Chcesz kupić za 100 musisz sprzedać za 100
5
Z Chińczykami …. Jak się Europa nie ogarnie to wkrótce będzie po Europie . Może jestem konserwatywny ale jak widzę Made in China odchodzę . Jestem Europejczykiem , mieszkam w Europie , kupuje europejskie produkty . Nomen omen Chiny dały światu Covid . Tak więc mi się sponsor z Chin średnio uśmiecha
1
Odszedł jak się okazuje bardzo ważny Inigo , przyszedł bardzo ważny jak się okazuje nowy bramkarz . Żadnych innych ważnych ruchów brak . Wolałbym Szczęsnego i Inigo niż Garcie bez Inigo. Moja ocena Deco jest bardzo słaba . Jak się skończy ta historia zobaczymy w maju 2026. Wtedy pełna oceną końcowa.
0
@Barcaa12 owszem ale dostał zgodę od Barcy . W podobnej sytuacji był Lewandowski i usłyszał nie od BVB na przykład . Grasz do końca kontraktu bo cię potrzebujemy . Inigo przeszedł bo niezbyt rozgarnięty Deco twierdził że mamy za dużo stoperów . Także dlatego że w ten sposób zwolnił miejsce w FPP. 2 sezon i drugi wielki błąd : pierwszy to był zakup Olmo nie wiadomo po co a drugim przyjście Rashforda kosztem Inigo . I w całości obciąża to Deco. Od początku do końca
1
@Marusek nasza polska rzeczywistość która tęgie mózgi potrafią opisać jako honorową i kulturalną sztukę sportu . Niestety . A potem jeszcze się trochę narkotykow upchnie - to też prawdziwy sport
9
Głupek i prostak . Ale przełóżcie to na polskie realia , to samo wydarzyłoby się na wielu stadionach, których nazw nie wymienię by nie podgrzewać atmosfery . U nas palenie koszulek to norma , zadymianie stadionu norma a kiedyś piłkarz nawet z liścia dostał . Więc nie ma się co spuszczać ze to Rayo. Takich ludzi należy bezwzględnie wyrzucać ze stadionów . Niech mecze oglądają ci których nie prowokuje do nienawiści koszulka Realu Madryt lub innego przeciwnika . Mój sąsiad Hiszpan jest wielkim fanem Realu Madryt ja Barcelony i żyjemy ze soba w zgodzie . Żartujemy o wynikach , pijemy piwo , pomagamy sobie jak trzeba . … po co żyć w złości i nienawiści ???
1
Inigo Martinez - wydawało mi się że jego odejście nie będzie problemem . Niestety chyba nie miałem racji . Jak na razie żaden ze stoperów nie pokazał dobrej gry a po drugie i chyba najważniejsze Inigo trzymał cały zespół za jaja mentalnie . Jego nie ma i każdy robi co chce i co mu pasuje . Nie widzę nikogo kto to całe towarzystwo ustawi do pionu. Po trzech meczach trzeba wysnuć wniosek że odejście Inigo to był wielki błąd …. Ale jak mówi pewien amator od transferów , Barca miała za dużo stoperów . No to najważniejszy odszedł za darmo. Brawo ! Tah był do wzięcia ale przecież mamy za dużo stoperów - tylko jak na razie wszyscy grają marnie
0
Uff , ludzie otrzeźwieli , prowadzi Garcia potem Pedri a na koniec specjalista od wody sodowej . I żeby nie było , kibicuję Yamalowi ale tracę wiarę w to , że będzie on podporą drużyny i legendą Barcy.
1
@Cules69 zgadzam się w 100%
2
@MroQ a jakiego ma znaczenie dla gry ? Jest zarejestrowany w rezerwach
0
@Andrzej_Majonez Ty nie wiesz w jakiej firmie są ci na ławce on wie
0
Wszystko prawda tylko tytuł dość niefortunny bo sugeruje, że to Garcia poszedł na wojnę….. Garcia sam wyciągnął jeden punkt dla Barcy . Dałem ma 9,5 w ocenach
0
@Marusek ma kłopoty z sercem ? A tak zdrowo wygląda ….????
2
@Rupert_Haubica głosowanie skończyło się tydzień temu a oni nadal grają na siebie . Żenujące
0
@Rupert_Haubica może przez chwilę był . Granie tylko na siebie z lepszą drużyną kończy się stratą punktów . W Bayernie Flick miał Thomasa Mulera - króla asyst. Tutaj takiego nie widzę, kto powie asysty i zwycięstwa drużyny są ważniejsze niż moje bramki . Dobrze że gra Rekin , teraz się okazję ze nie tylko Lewemu nie podają . Napisałbym że Ferranowi nie podają jeszcze bardziej
5
Myślałem, że koniec głosowania w sprawie Złotego Balona spowoduje powrót grania skrzydłowych dla drużyny . Niestety tak się nie stało . Jak Flick tego nie ogarnie to kolorowo nie będzie . Cieszę się że jednak dostrzega problem
0
@Nightraider ten sezon pokaże czy Robert ma jeszcze siły i czy gra sprawia mu jeszcze radość . Jak będzie siedział na ławce to już raczej nie będzie mu się chciało . Ale pisząc groszowe warunki …. …. To się Robert nie zgodzi grać za 5 euro