2

Madra, słuszna i zasadna decyzja Barcy.

4

@MagdJanko no i Lewego kryje z reguły dwóch obrońców czyli Lewy robi więcej miejsca . Ma znacznie większe doświadczenie i wie jak się ustawiać , wczoraj Żarłacz Biały przy podaniach Marcusa był kompletnie źle ustawiony . No i najważniejsze , koledzy muszą podawać piłkę do lepiej ustawionych . To co wczoraj zrobił Kounde zamiast pisać do Lewego to miałem ochotę mu coś urwać . Dzięki Bogu w pon koniec głosowania na złotego balona więc może te 2 asy marzące o ZP też zaczną podawać zamiast oddawać kilkanascie strzałów bez sensu

1

@Metalowy14 już widzę jak Suarez czy Messi po kontuzji grzeją ławę . Bez żartów . Ale grać musi lepszy , wczoraj gra na 2 środkowych napastników była ciekawa

0

@konraden to prawda. Guardiola złota by nie sprzedał . A tak wyciął swój ukochany klub na 55 milionów

0

@barejant facet z rezerw to zdecydowanie II skład. Ale faktem jest że Marcus mógłby do Lewego dobrze podawać . Wczoraj się starał ale Żarłacz Biały kompletnie nie ogarniał jak się ustawiać

1

@grzechu1999 miłość między dwoma facetami to kwestia indywidualna ale jak dla mnie Ferran zagrał wczoraj dużo gorzej niż w I meczu

0

@CPuyol musi grać lepszy . Wczoraj Ferran zagrał popelinę

0

@barejant taaa , tylko dlaczego Lewy z II składem .

6

Wczoraj zagrał bardzo słaby mecz. Z Ferranem nie można grać górą. Po pierwszym meczu mega mi się podobał ale wczoraj dramat …. Przez niego Levante strzeliłoby gola , cud Barce uratował . Najśmieszniejsze że dla hiszpańskich mediów był najlepszym graczem po Pedrim . Ale wiadomo , promują swojego bo Hiszpania na dziś nie ma żadnej dziewiątki

49

Ciekawa była inna sytuacja : przy faulu na Lewym w polu karnym , po ewidentnym karnym sędzia uznał że karnego brak bo kilka sekund wcześniej Lewy jego zdaniem faulował . Okej ale dlaczego nie odgwizdał tego faulu wcześniej . Rozumiem gdyby Var to sprawdzał to ok. Ale tu sędzia stwierdza że był wcześniej faul , którego on sam nie gwizdnął . Dziad kalwaryjski jak większość sędziów Spain . Dla Realu byłby to karny bez żadnej dyskusji

28

Poprzedni jego mecz znacznie lepszy z mojego punktu widzenia , niewykorzystana okazja mogła się zemścić tak samo jak zawalenie spalonego . Dobrze że strzelił bramkę w końcu i miał też udział przy samobóju . Generalnie granie wysokich piłek na Ferrana mija się z celem.

3

Barca musi zdecydowanie poprawić dystrybucję piłki . Stoi Lewy kompletnie nie kryty na 7 metrze a Kounde zamiast podać wali na oślep bez efektu . Wczoraj skończyło się szczęśliwie pomimo gry w piłkę wodną ale z lepszymi drużynami trzeba poprawić wykańczanie akcji .

1

@4Fabregas4 każdy ma prawo do swojej oceny . Jeśli poprzedni mecz Ferrana uważasz za słabszy to faktycznie nie ma pola do dyskusji

1

@4Fabregas4 słabe to co piszesz . Poprzedni mecz Ferrana chwaliłem , dziś był dramatycznie słaby . Strzelił bramkę ale to pudlo…. Ten brak spalonego …. Gruba popelina

0

@ojWojtek Tebas jest tak samo wybierany jak komisarz NBA i podobnie zarządza rozgrywkami . Gra w Europie to promocja dla całej NBA żeby jeszcze drożej sprzedać transmisję i mieć więcej kasy. Nie wiem jakim cudem mecz Barcy z Villareal miałby naruszyć rozgrywki LaLigi. Jedynym poszkodowanym byliby kibice Villareal ale z drugiej strony powinni być dumni ze to ich klub ma zaszczyt reprezentować Hiszpanię w USA . Druga rzecz to fakt że gracze Villareal mogą się tak spiąć na ten mecz ze Barcie będzie trudniej a nie łatwiej - ale to akurat to tylko przypuszczenie

0

No jasne, przecież Anglikowi zależy żeby kluby angielskie były silne a hiszpańskie jak najsłabsze …. Sytuacja że jakaś liga mogłaby chcieć wyprzedzić angielską musi być dla nich równie przykra jak brak popołudniowej herbaty

1

@slayer NBA robi to w Europie od lat. Ktoś zaprzeczy wielkości NBA w swoim sporcie ??? Jakoś nie słyszałem, żeby mecze grane w Europie nie były uwzględniane w tabeli

2

Jestem zdecydowanie za meczem w USA . To budowanie marki w USA, jednym
z najbogatszych krajów na świecie . Jest to także budowanie prestiżu LaLigi. Piłkarze kasują takie pieniądze , że nie powinni się nawet odzywać . Inne kluby narzekają bo żałują że to nie one spiją śmietankę i zazdroszczą. Albo chcecie żeby Wasz klub był mocny i konkurował z arabskimi pieniędzmi albo nie … owszem kibice Villareal nie zobaczą meczu na żywo ale albo kochają klub albo nie. Ja też stracę bo mógłbym ten mecz zobaczyć na żywo a jak będzie w USA nie zobaczę…. Malkontentom mówię stanowcze i zdecydowane 3 razy NIE

0

@MaryNara dokładnie ! Gigantyczne pieniądze kasują których inny człowiek nie zarobi nawet przez tysiąc lat i jeszcze żale

0

@Kapuczino 2 MH w 3 lata . Daj Boże żeby było tak zawsze

0

Nie, no oczywiście , 15 milionów euro na rękę chętnie wezmą ale jak mają coś dać od siebie to niekoniecznie . Normalnie jak nauczyciele w Polsce

0

@kacperFCB_ kara od UEFA . Czyli klub musi sprzedać za 100 by kupić za 100

1

Za mniej niż 100 baniek nie sprzedadzą więc trzeba by sprzedać Fermina, Cassado i jeszcze kogoś by pozyskać Alvareza. Trzeba pamiętać o karze od UEFA . Może Rasford odpali , może Lewy przedłuży kontrakt , może Torres da czadu - jakoś nie miałem do niego przekonania a w ostatnim meczu mnie zachwycił ….

1

@PoGGi napisz na pomoc.techniczna@kontakt.canalplus.pl. Trzeba wysłać rachunek za energię lub gaz lub wodę lub wywóz śmieci z Twoim adresem w Polsce lub okazać polską kartę kredytową w punkcie obsługi canal

0

@barceloniak_radom tak, podziękowali mu za trenerkę w reprezentacji. Tylko zlecę reprezentacji wyników nie miał a w Bayernie miał . Odszedł bo wojnę z nim toczył ten nieudacznik Brazzo , który potem sam został wyrzucony . I w ten sposób Bayern stracił najlepszego trenera jakiego mógł mieć .

12

Ja też nie widziałem żadnego ujęcia w którym można by to właściwie ocenić . Ale skoro czerwień zobaczył przeciwnik RM to bez wątpienia była to słuszna decyzja . Wg wuja Tebasa rzecz jasna

1

@SeWo77 w zasadzie trudno to oddać słowami …. W Barcie panuje typowa hiszpańską maniana napisałbym nawet że to norma w Spain. Natomiast sytuacja w której dyrektor sportowy podgryza trenera była kompletnie absurdalna.

4

To chyba k…… jakiś żart ….. Teraz to się zagotowałem . Ale może też być plotka tych szalonych hiszpańskich pseudo informatorów bo dziennikarzami nazwać ich nie można

0

@VAMOS1899LaMasia to prawda , na roamingu mecze chodziły ale w tym samym momencie przez światłowód Movistaru nie . Ale złożyłem wniosek i po przesłaniu dokumentacji chodzi na wszystkich łączach

5

@SeWo77 Tekst roku , uśmiałem się . Choć akurat za Flicka w Bayernie wcale nie było idealnie bo oszołom Salihamidzic non stop kopał dołki pod Flickiem i w końcu Flick odszedł . A chwilę później Salihamidzica wykopali . Do dziś zachodzę w głowę jak mogli się pozbyć takiego trenera jak Flick

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?