Coveta
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Nie chcemy ego bo to zabija sukces ….. Zgadzam się . Było to wczoraj widać jak na dłoni . Tylko że ego dwóch zawodników jest już tak duże że nie wiem jak Hansi to ogarnie …. Posadzi ich na ławie ? Przydałoby się
3
@Marusek Masz racje . 18 letni geniusz uważa że jest najlepszy , najwspanialszy i to on będzie prowadził Barcę. Do tego egoistyczny i Rapha i mamy przepis na utratę mistrzostwa . Rayo było wczoraj drużyną, dlatego w tym sporcie zespołowym Barca straciła punkty .
0
@Kamiloza91 Luzu to u mnie dostatek . Gdy po pierwszym meczu pisałem że Rapha i Yamal grają egoistycznie wszyscy pisali że wgraliśmy więc o co mi chodzi , po drugim tak samo a teraz przyszedł mecz gdzie egoizm się zemścił . I jak Flick nad tym nie zapanuje ( a na dziś nie panuje kompletnie ) to oczekiwanych sukcesów może nie być …. Sytuacja z Rapha i Torresem ….. , współczuję Ferranowi Bo tak każdy napisze a Torres był w tym meczu ? To samo odwalali z Lewym ale wygrywali więc jakoś szło , co najwyżej ktoś napisał o Lewym tak jak teraz o Ferrana . W 90 min Yamal również nie podaje na czystą pozycję . Jedna, druga, trzecia egoistycznie zmarnowana sytuacja i strata 2 punktów
19
Hansi , weź zbierz to towarzystwo do kupy bo oni wyglądają jak banda egoistycznych piłkarzy a nie drużyna . Zakuj w dyby , wychłostaj , posadz na ławce …. Rayo było dziś drużyna a Barca nie. Efekt na tablicy wyników
2
Sodówa pełną gębą ….. 90 minuta , zamiast podać do Torresa , wali na oślep w obrońcę . Nad nim nikt już nie panuje w Barcelonie , takich meczy jak z Rayo będzie więcej . Ale wywalczył bramkę , to i tak milion razy lepiej od egoisty Raphy i drugiego asa Olmo.
6
Genialny występ !
0
Karny i koniec . Co tu powiadać
2
Nadszedł mecz który przewidywałem . Teraz każdy widzi czym się kończy egoizm Raphini . Gdyby podał Torres miałby bramkę , Barca pewnie by wygrała . Ale nie podał . Flick powinien posadzić go na ławce na dłużej . Yamal dziś zrobił swoje , karnego powinien strzelać Torres .
0
@waletpl koledzy tutaj polecili blokery reklam . Pobrałem , i żadna reklama się nie wyświetla . Polecam
0
Spokojnie , luzik , bez problemu . Tak jak pisałem wcześniej . Nie ma się co denerwować . Stadion też wkrótce zostanie dopuszczony ….
1
Brzydkie Angole …. To tak jakby wejść do salonu Ferrari i powiedzieć że za nowe F8 proponuję 50 tys euro ….. Angole pamiętajcie zasadę : jak się pytacie o cenę to znaczy że was nie stać
3
Kochany Hans Flick ….. gdyby nie on bylibyśmy w wielkiej czarnej dziurze a tak widać promyczki letniego słońca
13
@Classik10 mecz wybierz ! Dziecko będzie jeszcze następne a taki mecz racze nie
1
@ChampionLW niepotrzebnie piszesz takie rzeczy . Zawsze trzeba wierzyć że będzie dobrze. Nawet jeśli jesteś fanem Realu Madryt nie powinieneś a jeśli fanem Barcelony tym bardzie nie …
0
Jak zostanie - dobrze. Jak pójdzie za 90 baniek - dobrze . Jak pójdzie za 50 baniek - do chrzanu. Która bramkę wybieracie ?
0
@czescjohnny błagam
0
@Guillegavira większość Niemców nie przepada za Bayernem. To nie jest lubiany klub w Niemczech - coś jak Legia w Polsce . Marcusa za darmo się dało zarejestrować ? Dało …. Taha by się dało ? Dało ….. tylko jeden niskotonowy ciul twierdził że Barca ma za dużo stoperów …. Tak na dziś to nie ma ani jednego w formie TOP
0
@Murazor z mało rzetelnych plotek hiszpańskich mediów . A skąd wiesz że nie chciał ??? Gdybym miał wybór między Barceloną a Bayernem wybrałbym Barce
0
@Elvisek właśnie powołał . Chce walczyć o MŚ , niech walczy ….
3
Patrzę na ten skład i tak sobie myślę : może odrazu rzucić ręcznik ? Choć to niesportowe i gramy do końca to potrzebujemy jakiegoś cudu . Takiego cudu jak Lato, Żmuda, Gorgon , Smolarek . Oprócz bramkarzy i seniora napastnika my nic nie mamy ….. no nic
1
W sumie ….. powinien pożegnać się ze smakiem . Ale pewnie chce ostatni raz zagrać na MŚ i ja to rozumiem . Dzięki Robert za wszystko , wkrótce znów będziemy czekać na gracza takiego formatu kolejne 30-40 lat .. Gdzie są dziś : Bednarek , Jóźwiak , Kamiński , Puchacz , Linetty . Jedynie Moderowi jako tako poszło . Wielka karierę zrobił tak naprawdę Lewandowski a przed nim Boniek
1
Co za paździerz z tego Fuente. Nie wziąć Garcii…. Co za paździerz . I pewnie znów Yamal zagra wszystko a nawet więcej a paździerz będzie opowiadał farmazony ze to nic takiego
4
A można było mieć Taha za darmo …. Deco ty …………! Zejdź mi z oczu i idź do ŁKS Szmacianka
4
Teraz , przy wyjazdowym meczu to za Fermina stówka się należy … dobre losowanie , nie zamieniłbym z żadnym innym z 1 go koszyka . I brak wyjazdu na koniec świata do Azji to też plus.
6
Stówę wart . Pisałem to już 2 dni temu. Ale jak napisał że zostaje to temat zamknięty . Można zażądać nawet 200
2
@Ronad10 za radą jednego z kolegów zainstalowałem aplikację blokującą reklamy i się nie wyświetlają . Jak to się mówi : chytry dwa razy traci
1
@Pussy Patrol dzięki za podpowiedź . Zainstalowałem .
0
@Ronad10 dokładnie ! Lub Kazachskie
8
Niezłe losowanie , grunt że nie ma wyjazdu na drugi koniec Wszechświata do Kazachstanu .
5
Chciałbym stanowczo i zdecydowanie zaprotestować przeciwko tym dziadowskim reklamom wyskakującym z każdej strony . Są jakieś granice absurdu …