10

I to chciałem przeczytać ….Teraz Lewy zamiast Ferrana będzie się wkurzał że Yamal nie podaje

10

@FCB_dimiC wszyscy macie rację . Trzeba chronić życie ludzkie - fakt . Uraz był efektem świadomego zagrania - fakt . Barca byłaby w pewnym sensie poszkodowana - fakt . Mogą symulować - fakt . Ferran zdobył bramkę prawidłowo - fakt . Ale do wuja karmazyna Rumble Delivery puki pisze się przez ó!!!!!

3

@DONANDRESINFINITY na spokojnie przeczytaj jeszcze raz co napisałem . 2 błyski geniuszu i 20 strat . A główne pretensje mam o to że nie podaje piłki do lepiej ustawionych kolegów . Ferran patrzył i nie wierzył , podobnie jak wcześniej Lewy na pozycji napastnika. Gdyby Yamal i Rapha podawali tak jak Torres dziś Barca wygrałaby 6:0. Niestety obu tych graczy ma w głowie chęć zdobycia ZP. A piłka nożna to jednak gra zespołowa

3

@Czarny_ck było. Coś z tego wynikło ? Gdyby zrobił drybling i dobrze podał napisałbym wow…. A miał kilka okazji do podania . Ferran stał , patrzył i nie wierzył, że nie dostał piłki . . sam drybling i strata to mała wartość dodana

4

Co do oceny Yamala zgadzam się w pełni. 20 strat i 2 przebłyski geniuszu

14

Popieprzenie …. Murigi - oczywista czerwona , kompletnie kretynski faul. Ferran zrobił dobrze, nie ma gwizdka to się gra . A dlaczego sędzia nie zagwizdał to się powinien wytłumaczyć publicznie . Rapha - mogła być żółta mogła być też czerwona. Głupi i niepotrzebny faul

0

@Azazel_Pazuzu też tak uważam

0

@heniusss 37 stopni i wysoka wilgotność . Zresztą rotował , tylko nie wiem po co Yamala trzymał do końca

1

Czy ja wiem …. Po co się zazynac w takiej temperaturze . Sezon długi , siły trzeba oszczędzać a Yamal po 60 min powinien iść pod prysznic . W takich meczach trzeba rotować do bólu

0

@fenix1983 kompletnie bezsensowny faul , miał dużo szczęścia ze stanęło na żółtej

0

Za ten mecz muszę pochwalić Ferrana, fajnie Ronald i Joan . Nie wiem po co Flick trzyma Yamala całe 90 minut . Jak już to go eksploatować przed swoją publicznością a na wyjazdach niech w miarę możliwości odpoczywa . Marcus nie odpalił choć dobrze wychodził na pozycję ale nie podali . Ferrana skrzydłowi też nie rozpuszczali podaniami

6

2 błyski geniuszu i wiele irytujących momentów . Klątwa Złotej Piłki - praktycznie non stop gra pod siebie . Raphinia zresztą podobnie . Zaimponował mi Ferran , który jak tylko widzi kolegę dobrze ustawionego kolegę to stara się podawać . Gdyby Rapha i Yamal grali jak Ferran Barca wygrałaby 6:0 .

6

Deco! Barca jest zawsze faworytem do tytułu. Zawsze .

1

To z grubej rury :
- oba klasyki wygrane różnica co najmniej 3 goli
- pond 100 punktów w lidze i oczywiście Mistrz
- LM wysoka wygrana w finale
- Lewandowski 45 bramek
- Yamal 30 bramek i 15 asyst
- Rapha 10 bramek i 10 asyst
- Marcus 15 bramek i 10 asyst
- Torres 10 bramek i 2 asysty
- Barca wygrywa wszystko co jest do wygrania
- Flick rotuje jak nigdy bo ma kim
- nie ma żadnej poważnej kontuzji przez cały sezon
- Barca jest w 1:1 i gra na swoim głównym stadionie .

Tak to widzę

1

Trzymam kciuki za 3 brameczki Marcusa , 2 Torresa po jednej Rapha, Fermin, Yamal . 8:1 i wracamy z Majorki

0

Pyk i Marcus zarejestrowany . Niepotrzebnie się martwiliście . Zostaje Wojtek ale jak wiadomo on jest od robienia atmosfery czyli musi czekać

5

Tak jak wielokrotnie pisałem wcześniej , spokojnie , na luziku, w ostatni dzień - pyk i jest rejestracja . Nie ma się co martwić na zapas, Hiszpanie się nie nartwià. U nich powiedzenie: jakoś to będzie jest podstawą egzystencji . I tak porównując Polską i hiszpańską filozofię życia - może to jednak oni mają rację …..

4

@norbi77 po co taki wpis ? To nie jest forum hejterów

3

@Hasszz kompletnie nie masz racji. Ale także nie rozumiesz że Barca to hiszpański klub i działa wg hiszpańskich zwyczajów . A one są zupełnie inne niż w Polsce

2

@rumek11 masz rację . Znaczna część krytykujących nie zarządzała nigdy niczym. Dlatego na wszystkim znają się najlepiej … to nasza narodowa cecha. A Barca 2 Mistrzostwa w 3 lata . A oni i tak wiecznie narzekajà

0

@Murazor faktem jest że Pascal Ferry wielokrotnie przyjął łapówki od psg za faworyzowanie graczy psg co zostało udowodnione w śledztwie policji . Copa America kontra pobicie 50 letniego rekordu Gerda Mullera. I to po sezonie gdzie Bayern miażdżył wszystkich ale akurat FF odwołał klasyfikację . Wtedy nawet Messiemu było głupio i jak dobrze pamiętam powiedział że Lewandowski zasłużył na nagrodę

1

@Recha_0684 faktycznie 10 godzin . Mój błąd . No trudno to niech nie lecą

0

@LinekMichal tak, rozumiem i szanuję twoje podejście . Moje jest inne: mój klub ma byc zamożny , dobrze zarządzany i wygrywać ile sie da z RM lub LW w Polsce . Kwestie stadionowe mnie nie interesują od czasów gdy paliłem się ze wstydu przed przyjaciółmi z Litwy za skrajnie głupi transparent w Poznaniu.

0

Artykuł dość niejasny , nie ma co wyciągać daleko idących wniosków

2

Brawo! Jechać z ciulem

0

@Arczi87 nawet jeśli to ten brak szacunku wyraża Villareal a nie FC Barcelona. Po tych wszystkich świństwach LaLigi wobec Barcy mamy płakać że chociaż raz coś mamy na plus ?

1

@zdrastfujcie Barca - zawsze z dużej litery. Kibicom z USA też się należy , trzeba grać

0

Ale kontrakty coraz większe by wszyscy chcieli . Taki Wiliams z klubu Simona na ten przykład zrobił wszystko byleby dostać wyższy kontrakt . Ściemniał aż miło . Więc krokodyle łzy o kibicach uciśnionych są pewną hipokryzją….

0

@LinekMichal no ale na księżycu oglądałby cały świat …. I jeszcze ci z Marsa . Jeśli NBA potrafi ogarnąć temat to LaLiga również …. Skończmy z tym hiszpańskim nie da się

0

@Recha_0684 to na spokojnie policz czas jakim się różni mecz na Florydzie od mecz na Ceramice . Jedyna niewiadoma czy na Ceramice jadą autobusem czy nie . Jet lag - problem ale przy jednym dniu nie aż tak duży . Po powrocie przerwa świąteczna . Jest to oczywiście pewna niedogodność ale przy znacznie lepszej erganizacji niż Korea i Japonia …. Tak tu widzę problem największy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?