3

@Soetie przypomnij mi mecz gdzie Lewy oddał 9 niecelnych strzałów a za 10 tym w końcu udało mu się strzelić . Nie ma szans na tyle strzałów bo dwa gargamele czyli Rapha i Yamal uwielbiają nie podawać . Torres przez te 3 mecze stał patrzył i nie wierzył jak bardzo potrafią egoistycznie jego skrzydłowi

0

Brutalna prawda - bez Yamala Barca gra lepiej . Czy się to komuś podoba czy nie fakty są oczywiste .

0

@slayer a ja na stróża parkingu w Albacete …. Tak samo dla mnie istotne jak jakiegoś pacjenta z Madrytu

1

No i dobrze . Dembele poprowadził PSG do zwycięstwa w LM a Yamal zawalił ostatni mecz z Interem . Pytanie czy Yamal wyciągnie wniosek taki że trzeba bardziej grać z kolegami stanowiąc drużynę czy wręcz odwrotnie , że trzeba być jeszcze bardziej egoistycznym na boisku by strzelić więcej bramek . Wczoraj Yamala nie było na boisku i znów widzieliśmy drużynę oraz grę zespołową . Taka prawda

0

@Cules69 słabość fizyczna to jedno ale co się stało że nie strzelił 2 bramek …? Widać że to zawodnik który nie uniesie całego meczu . Szkoda bo nawet go lubię za zespołowe granie

0

@RydwanFaraona zrezygnuj z pisania czegokolwiek . Prezentujesz poziom 4 latka i to jeszcze z ciężkim upośledzeniem umysłowym . Redakcja powinna dawać bany ludziom którzy nie potrafią jednego zdania z sensem napisać …

0

@addept to prawda . Z nieznanych powodów dla redakcji Torres to super pupil jakby mieli w nim jakieś udziały . Ich podsumowanie : super asysta Torresa i nic poza tym . A poza tym to był dramatycznie słaby mecz Ferrana , którego ja tak naprawdę lubię . Ale nie można zakłamywać rzeczywistości . Zmarnowane 3 setki a nie dwie i mnóstwo strat

0

@Cules69 też tak uważam . Bez Yamala drużyna grała zespołowo , z wyłączeniem Raphy oczywiście

0

@Kimi88 dokładnie ! Uważam tak samo . Rapha po każdej takiej piłce powinien być publicznie biczowany . Yamal też oczywiście

1

@Rupert_Haubica oczywiście . Ale niektórym nie przejdzie przez gardło że Ferran był wczoraj dramatycznie słaby

2

@RydwanFaraona widocznie oglądałeś inny mecz. Ferran co dotknął piłki to strata z wyjątkiem asysty . Komentarz o sękach świadczy o poziomie

4

Torres zagrał wyjątkowo słaby mecz , asysta ok ale każde dotknięcie piłki to była strata . Dobrze mu życzyłem ale sprawa napastnika została wyjaśniona na zawsze . On może aspirować do roli jokera i nic więcej . Lewy doskonale , miałby 3 bramki ale Rapha jak zwykle nie podał . Bez Yamala Barca znów zaczęła grać zespołowo . Graczem meczu słusznie Fermin

0

@KibicBarcy84 wieku nie oszukasz … stanu kasy również nie …. Więc zobaczymy . Sezon pokaże prawdę

3

Robi się z tego dziecinada . Klub musi zatrudnić kogoś kto będzie o niego dbał i go chronił . Miałem nadzieję że Flick go ogarnie ale widać że absolutnie nie . Reklamy, pieniądze , wywiady , karly , wujek Ney , only fans i Bóg wie co jeszcze - który 18 latek to wytrzyma ???? Pedriemu się udało, Gavi na ten moment w kłopotach , od miesięcy pisze o tym że młodziaka trzeba otoczyć opieką. Nikt z Barcy niestety nie czyta naszego forum….

5

@PJ777 a co może zrobić zawodnik ? Jest powołany musi przyjechać . Decyduje lekarz reprezentacji . Klub powinien protestować wysyłając niezdrowego zawodnika . I apelować do tego łysego wuja

0

@martool2 publikacje ogólnodostępne w necie . Co dawali i kiedy

4

Już wcześniej między słowami mówił że zdrowie Yamala ma w dupie bo liczą się wyniki sportowe . Ale Flick i Barca też zawalili sprawę bo powinni alarmować przed faktem i wywierać presję na łysym ciulu . A teraz to łabędzi śpiew

3

Luis Dela Srente - nie pierwszy raz ten łysy wuj zajeżdża Yamala . Lysy patrzy na to żeby Spain wygrywała co go obchodzi że Yamal będzie niezdolny do gry w klubie. Ale Flick i Barca też zawalili sprawy bo trzeba było to powiedzieć przed faktem a nie po

0

@Patrykk99 Gavi pokazywał komuś gest podrzynania gardła ? Gavi kogoś brutalnie załatwił ? Gdyby ten nie biały gracz Realu Madryt był graczem Barcelony zostałby dożywotnio zdyskwalifikowany . Ale jest graczem RM więc spokojnie niszczyłby zdrowie innych graczy dalej . Na szczęście kontuzja go dopadła , inni mogą odetchnąć

3

Policyjne śledztwo pokazało wszystkim, jakie prezenty fundował PSG szefowi FF gdy Złota Pilke miał zdobyć aktualny zawodnik Barcelony a wtedy Bayernu . Śledztwo policji pokazało też że PSG wpływało na wybór Złotej Piłki jeszcze wcześniej w przypadku innych graczy. Nihil novi …. Tak się kończy dopuszczanie posiadaczy ropy

2

Pokazuje gest podcinania gardła i cieszę się …. Żadna kontuzja nie powinna cieszyć ale w przypadku tego egzemplarza tak ponludzku się cieszę

1

@LinekMichal to jestem w stanie rozgrzeszyć . Kazdy w wieku 18 lat odwala różne numery . Bardziej martwią mnie opowieści o piłce i gra na boisku . Zachorował na złotą piłkę ale też ci wszyscy którzy mu ją wręczają . Ja będę strzelał karne , ja będę strzelał wolne , ja będę niósł drużynę do zwycięstwa , ja zdobędę złote piłkę . Ja ja ja ja . Czyli po niemiecku 4 razy TAK. A gdzie w tym wszystkim zespołowość i koledzy ??? I niestety ja to widzę już od dłuższego czasu na boisku . Mecz z Interem i jego ja ja ja ja muszę strzelić bramkę zostanie mi na długo w pamięci

1

@Kluivert189806 też tak uważam . Liczyłem na Flicka w tym zakresie . Najwyżej skończy jak wuj Ney.

9

Z innej beczki o manipulacjach mediów : najpierw pojawił się tylko fragment o Złotej Piłce , którego zadaniem było podgrzać atmosferę i stworzyć sensacyjnà aurę. Potem pojawiła się pierwsza część wywiadu a na końcu druga . A gdy przeczyta się cały wywiad to tak naprawdę nie ma żadnej sensacji . Czas pokaże co będzie dalej z Yamalem…. Życzę mu by był legendą , wszystko zależy od niego.

2

Talent ma jak nikt . Jak ktoś go ogarnie będzie legendà. Jak nie to zostanie Neymarem .

1

100 milionów i
Możemy pogadać …. No może 150

0

Trzymam kciuki za Marcusa , ale w 3 meczach nie pokazał prawie nic . Czarno widzę

0

@Stinger_ a kto liczy głosy ? Pamiętasz jak pan Pascal brał prezenty od PSG by to ich zawodnik zdobył ZP ??? Udowodnione przez francuską policję

2

Wyjścia są dwa: zdobędzie ZP to będzie jeszcze gorzej , będą niesnaski i zła krew na 100%.
Nie zdobędzie to będzie jeszcze gorzej : bo tym bardziej będzie grał na siebie . Wincyj bramek będzie trzeba . Wincyj .
Więc tak czy owak Barca na tej sytuacji ucierpi . Nie zdobędzie nawet Pucharu Konika Polnego . Chciałbym się mylić ale od kilku miesięcy widzę przejście od grania drużynowego na grę indywidualną .

0

Jeśli wygra Yamal to Barca nie wygra w tym sezonie nawet Pucharu Konika Polnego ….
Zaczną się pretensje , niesnaski i jeszcze bardziej egoistyczna gra Yamala .
Dla mnie dużo istotniejszym piłkarzem jest Pedri Podobnie jak Vitinhia w PSG . Bayern wygrał LM bo Flick przekonał zespół do gry drużynowej . Thomas Muller nigdy nie zostałby najlepszym strzelcem Bundesligi ale został najlepszym asystentem z rekordem a jego kolega pobił rekord Bundesligi w bramkach . Niestety na razie nic się nie zanosi na taką sytuację w Barcie …

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?