1

@Pawel13sz Pewnie kombinują ze sprzedażą Roonaldinho i Casado.

0

Cucu to jest błąd Erneiego... Wolał Mirandę, który totalnie nie pasował na LO w Barcy a Cucu skreślił i teraz cóż...

1

@kch jak Wychowanek, który gra w ODG u Łysego Beton Fuente miałby nie pasować?

7

@kubix05 Jak ogarniemy Obronę to tak, obecnie mamy samych elektryków w defensywie.

0

Boniek jako Wampir vs Messi jako Pogromca..


0

@norbi77 Tak gra dobrze że posadził go Gavi.

1

@Marcelinho99 dla mnie do pożegnania jest między innymi Araujo, De Jong, Mareczek, Casado i Runaldinho

3

@LeszekFCB Jeżeli znowu się zesrają w obronie to gówno zobaczymy... Mając takich obrońców jakich mamy to może długo nie podniesiemy nawet tego pucharu...

0

@Gappeq Mnie nie. Ego wywalone w kosmos Ma chłop jak CR7 o ile nie bardziej.

1

@RomanGroza Potrzebny nam Stoper do wysokiej gry, chyba, że Araujo się ogarnie ale w to wątpie...

1

@Lisek My już w sumie czekamy 11 więc jeszcze tylko 9.

0

@Arkon oj tam Aguero się nawet spoko spisywał do czasu choroby. Luis i to też nie był jakiś dryblas.

1

@Pablozeusz miejmy taką w końcu nadzieję żeby się udało po tylu latach.

1

Pięknie PSG podrzuciło zbuka do szatni Realu a Papcio Florek zadowolony bo przecież wyrwał piłkarza który rozwalił w szatnie xd

0

@Dieselzor mało tego praktycznie żadnego pucharu nie wygrał znaczącego przez ten cały czas.

1

Opłacało się Mbapusiowi pójść do Realu i robić sceny.

1

@macio_944 Najgorzej by było gdybyśmy przegrali te karne..

2

Czułem, że to się tak skończy..

1

@mrboom Mister Boom.

0

@Arkon A pewnie skończymy z Ferranem albo Gordon będzie grał

1

Tak to trzeba było zrobić a nie Jak czukwe bukwe udawać Lewandowskiego...

1

I pomyśleć że to ta karykatura bramkarza z Bilbao będzie broniła na mundialu..

0

@Arkon Qkurat Alvarez pasuje do Barcy bardziej niż do nich.

1

Lewandowski z Temu...

0

@DragonxNF Ja mam inną.. Przy tym widzę jak Gyokeres biega..


0

@Arkon A nie sorry Pamiętam jak podczas tournee wszedł chyba za Neymara i biegał jakby miał kupę w gaciach a obrońcy go lajtowa wyprzedzali. Nawet ktoś taki jak Valverde nie wytrzymał i go skreślił.

0

@Arkon No tak w stosunku do Pjanicia też ale za Zostaną chociaż jakiś grosz przytuliliśmy, za Coutinho też i mieli swoje okresy, kiedy taki miał Arda? Jeszcze Valverde go wywalił z kadry bo ten spasł się i stracił całą motorykę..

0

@Arkon Sentyment lekki może mam ale.. Zawiodł. Natomiast początek miał świetny. Arda nawet tego nie miał i w zasadzie ciężko poza brzuchem i wypierdzieleniem przez Valverde z kardy znaleźć jakiś pamiętny moment w Barcy Turasa.

0

@tbas To nie był jakiś super wyczyn.

0

Gyokeres to wybitne drewno. Luuk przy nim to wirtuoz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?