Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz Pewnie kombinują ze sprzedażą Roonaldinho i Casado.
0
Cucu to jest błąd Erneiego... Wolał Mirandę, który totalnie nie pasował na LO w Barcy a Cucu skreślił i teraz cóż...
1
@kch jak Wychowanek, który gra w ODG u Łysego Beton Fuente miałby nie pasować?
7
@kubix05 Jak ogarniemy Obronę to tak, obecnie mamy samych elektryków w defensywie.
0
Boniek jako Wampir vs Messi jako Pogromca..
0
@norbi77 Tak gra dobrze że posadził go Gavi.
1
@Marcelinho99 dla mnie do pożegnania jest między innymi Araujo, De Jong, Mareczek, Casado i Runaldinho
3
@LeszekFCB Jeżeli znowu się zesrają w obronie to gówno zobaczymy... Mając takich obrońców jakich mamy to może długo nie podniesiemy nawet tego pucharu...
0
@Gappeq Mnie nie. Ego wywalone w kosmos Ma chłop jak CR7 o ile nie bardziej.
1
@RomanGroza Potrzebny nam Stoper do wysokiej gry, chyba, że Araujo się ogarnie ale w to wątpie...
1
@Lisek My już w sumie czekamy 11 więc jeszcze tylko 9.
0
@Arkon oj tam Aguero się nawet spoko spisywał do czasu choroby. Luis i to też nie był jakiś dryblas.
1
@Pablozeusz miejmy taką w końcu nadzieję żeby się udało po tylu latach.
1
Pięknie PSG podrzuciło zbuka do szatni Realu a Papcio Florek zadowolony bo przecież wyrwał piłkarza który rozwalił w szatnie xd
0
@Dieselzor mało tego praktycznie żadnego pucharu nie wygrał znaczącego przez ten cały czas.
1
Opłacało się Mbapusiowi pójść do Realu i robić sceny.
1
@macio_944 Najgorzej by było gdybyśmy przegrali te karne..
2
Czułem, że to się tak skończy..
1
@mrboom Mister Boom.
0
@Arkon A pewnie skończymy z Ferranem albo Gordon będzie grał
1
Tak to trzeba było zrobić a nie Jak czukwe bukwe udawać Lewandowskiego...
1
I pomyśleć że to ta karykatura bramkarza z Bilbao będzie broniła na mundialu..
0
@Arkon Qkurat Alvarez pasuje do Barcy bardziej niż do nich.
1
Lewandowski z Temu...
0
@DragonxNF Ja mam inną.. Przy tym widzę jak Gyokeres biega..
0
@Arkon A nie sorry Pamiętam jak podczas tournee wszedł chyba za Neymara i biegał jakby miał kupę w gaciach a obrońcy go lajtowa wyprzedzali. Nawet ktoś taki jak Valverde nie wytrzymał i go skreślił.
0
@Arkon No tak w stosunku do Pjanicia też ale za Zostaną chociaż jakiś grosz przytuliliśmy, za Coutinho też i mieli swoje okresy, kiedy taki miał Arda? Jeszcze Valverde go wywalił z kadry bo ten spasł się i stracił całą motorykę..
0
@Arkon Sentyment lekki może mam ale.. Zawiodł. Natomiast początek miał świetny. Arda nawet tego nie miał i w zasadzie ciężko poza brzuchem i wypierdzieleniem przez Valverde z kardy znaleźć jakiś pamiętny moment w Barcy Turasa.
0
@tbas To nie był jakiś super wyczyn.
0
Gyokeres to wybitne drewno. Luuk przy nim to wirtuoz