0

@Katalończyk 99 A no własnie, Flick go ogarnął, natomiast ostatni sezon miał średni i sporo był na L4

2

@vangoor żeby odpalił musieliśmy czekać dwa sezony a i tak ostatnio miał bardzo przeciętny

0

@Agrafka I dlatego w ofensywie dzisiaj nie istnieje praktycznie. Mam nadzieję że jednak w Barcelonie będzie wyglądał zgoła inaczej

4

@Agrafka fajnie, że biega, Szkoda tylko że od piłkarza za tyle kasy wymaga się innych rzeczy bo biegać to i Balde biega

4

@BulaKG słabiutko

0

@Barcaa12 zwłaszcza że nie mamy dziewiątki na lewej obronie mamy balde i mamy trzech obrońców...

1

Za taki mecz jak zagrał Gordon póki co to już by były sprzedaże, oj oby w Barcy mu poszło lepiej...

1

@Marusek No i nasz nowy wspaniały nabytek...

1

@blakkudium Sklonowali się przed nim niczym agent Smith przy Neo.

0

@Tasde Daj pan spokój trzy lata musieliśmy się męczyć z tym typem xd

1

Czeladnik z Madery nie podołał..

0

@AlphaNumeric Tylko, że w pomocy przesyt a na bokach obrony kombinowanie i Balde...

0

Ciekawe kogo ogłoszą na LO... Mam nadzieję że nie zostaniemy z hiszpańskim Semedo lewej obrony a na temat Joao o cisza :')

0

@AlphaNumeric Jest De Jong, jest Eric, jest Gabi i Casado w odwodzie i jest Bernal. Serio nie jest nam potrzebny kolejny pomocnik kiedy na LO biega Hiszpański odpowiednik Nelsona Semedo...

5

Bardziej potrzebny jest LO i ŚN, oraz ŚO... Nie widzę sezonu z Ferranem, Balde i 3 obrońcami z czego jeden jest nominalnym LO, dwóch pozostałych nie liczę bo jeden ciągle na L4 a drugi żeby dobrze grać potrzebuje się udać do Sanktuarium..

2

Taki Cule z niego a poszedł do Murarza i do białych xDDD

1

"Nie mam nic przeciwko temu, żeby to Messi wyrównał mój rekord. Rekordy są po to, żeby je bić. Byłbym szczęśliwy, gdyby Messi tego dokonał. Zawsze byłem wielkim fanem Messiego. To geniusz - dodał."
Klose zachowanie z klasą ale jak mają być bite rekordy to przez najlepszych a Leo był, jest i będzie najlepszy a po tym Mundialu odejdzie w glorii i chwale.

0

@matirix20 No CR akurat wiele lat bazował na motoryce.

1

@Colon Brożek w Prime.

2

Hat-trick przeciwko Algierii padł niemal dokładnie 20 lat po jego debiutanckim golu na mundialu (strzelonym Serbii i Czarnogórze 16 czerwca 2006 roku). Szkoda, że to już ostatni Mundial Króla
:((

6

Ale torpeda. Piękny gol Leo

1

@Encore Ja bym wolał jednak żeby objął Hiszpanię za tego betona

1

@macio_944 Ha Tpfu

0

@macio_944 a skończy się jak z Nico.

0

@Seledynowy Wydaje mi się, że będzie.

0

@matirix20 Grzmot i Leo mają swój wiek i grają dalej.

1

Ciekawe jaki rekord wyśrubuje Donatello bo przed nim jeszcze co najmniej z dwa mundiale

1

@bartulek98 Bo z PSG nie ma czegoś takiego jak negocjacje..

0

@maroon Jakoś nie jestem zdziwiony takim wpisem z twojej strony..

0

@dasouzar11 Nasz dawny LO Digne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?