2

@majkiii Dembele z Barcelony się wulosował.

0

@Arkon Racja, zapomniałem, że Pjanić grał u nas.. Griezmann, Coutinho czy Dembele może kosztowali krocie ale mieli naprawdę dobre okresy, natomiast Arda to jedynie hattricka z BMG strzelił jako taki lepszy okres a tak? Kilka meczów i nic wielkiego nie dał, nawet nie zarobiliśmy na nim. Ok to Arda i Pjanić najgorsze jak dla mnie i tutaj chyba faktycznie na Bośniaka postawie.

0

@Arkon Kosztował 35 baniek, nie wniósł nic, zarobił swoje, odszedł za free. Ciężko o większy flop.

0

@michal26 I to właśnie dlatego Gavi gra a nie De Jong

4

@urbipl Zamiast De Jonga przecież gra Gavi, który dwa razy tyle biega i pracuje co Holender.

0

@Arkon
1 Arda
2 Cou
3 Andre Gomes

1

@totalcrack bo mało kto chce grać w klubie który nie dość że praktycznie nic nie wygrywa to jeszcze gra tak obrzydliwą piłkę, która nie daje żadnej radości

3

Powodzenia Anthony. Mam nadzieję, że podoła.

1

No i super bo lepszego trenera byśmy nie znaleźli.

2

Wszyscy mu Gratulują a Kowal swoje... Coż klasy nie kupisz ale typowym Januszem będziesz zawsze... Dla mnie Lewy to legenda bo przyszedł w ciężkich czasach i swoim profesjonalizmem wprowadził sporo do szatni. Szatni, która była już pełna młodych zawodników i wypalonych weteranów. Dał przykład, że pracując ciężej można być jeszcze lepszym nawet jak się odniosło sukces. Dzięki za wszystko Lewy za wszystko i że poczułeś, że jednak to już czas bo jak to spiewał klasyk "Trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejść, Niepokonanym".

0

Isco to opanował w Madrycie Padolina do perfekcji.

4

Ci sędziowie to powinni zostać wysłani na Warsztat Terapii Zajęciowej bo są upośledzeni...

0

Hiszpańscy sędziowie to są dziady xddd

2

Bellerin wygląda jak Kolumbijski Baron Narkotykowy.

0

@Messiah10 21:37? To nie jest przypadek.

2

Chyba Messi ostatnio wbił do nich na trening xd

0

Stary dobry Firpo z Barcelony.

2

No taki Ez lewe skrzydełko to by była fajna opcja nie głupia.

0

@mordini123 Kwestia czasu, skoro dokoptowali Australię nic mnie nie zdziwi..

0

@Piotrek1993 Ewentualnie być Drag Queen.

1

@Luciano99 Tylko żeby nie był Żydem bo przegra.

0

@mordini123 Za chwilę USA będzie na Eurowizji i Indie xd

9

Przegrana Zbrodniczego państwa położonego w Palestynie smakuje lepiej niż Manita na Realu Madryt.

2

No i super. Sławianscy Bracia a nie jakieś Żymiany...

3

Dawać Bułgarzy!

0

@Piotrek1993 Fakt ja już śpię xd

1

Nie Finlandii, Rumunii czy Bułgarii nie.. 12 dali Żymianom... Wstyd...

0

@LukaszFan wiesz są tacy ludzie którzy by ogólnie to od pierwszego dnia pogonili Flicka za jego mega ofensywną taktykę i "małą elastyczność"

5

Swoje zrobił, taka prawda, dzięki Robert za te 4 wspaniałe lata, możemy być z ciebie dumni, że zostałeś obok Wojtka jedynym Polakiem, który grał w tym wspaniałym klubie i pewnie już nie zobaczymy za naszego życia Rodaka w Barcelonie.. Wspaniale, że można to było przeżyć, dziękuję za gole j pomoc w wyciągnieciu klubu z dupy w jakiej się znajdował, Kibice bedą ci na zawsze wdzięczni, mini legenda klubu!.

2

@PatrychoO To nie Robert tylko Rupert.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?