Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Adran360 Hansi jak się wkurzy i szprecha to aż bije od niego charyzma i aura niczym od Austriackiego Malarza, kiedy przemawiał.
2
@blakkudium To ja już wole Pirata niż Wikinga.
0
@Colon Anthema, Ten album to dzieło sztuki
3
Jako Joker taki nieoczywisty zawodnik na to żeby jak Luuk De Goat wszedł i strzelił z Baśki spoko.
0
@Colon LED Zeppelin.
1
@tbas I takie drużyny grają w CL w 1/2 ehh Masakra..
0
@Czajka90 Ja raz na jakiś czas zarzuce. Niby chemia itd ale czasami trzeba się zasilić.
2
@Czajka90 Ja tam biere 2 litry Be Powera ze Stonki po co się rozmieniac na drobne.
0
@Faro Pasował by do tego ten Reżimowy Hymn Realu jak idzie na czerwonym dywanie.
1
@Kapitan hawk Ja znam jeszcze krótszy. Camavinga :D
0
@Mavcin1980 Nie może odejść Lewandowski i Ferran.. Kto na 9 będzie grał? Okno, który jest tykającą bomba zegarową jeżeli chodzi o zdrowie?
1
@messi564 Jeszcze Cebi 150mln
2
@torondirn Nie będzie Rashforda. Facet udowodnił, że w ważnych meczach nie ma co na niego liczyć.. Nie na darmo w MU nie zrobił kariery.
1
@Lionel_Messi10 Kurde jak nie przyjdzie do Barcy Julian to Kane, albo Haaland. Nie widzę innych opcji chyba, że Rekin odpali w co wątpie. Strasznie nierówny jest.
1
@Lionel_Messi10 Byś miał na fajne wakacje haha
0
Tam w Madrycie to serio od zawsze Wisióry grają z ego wywalonym w kosmos, że aż słoma wystaje z korków... Carvajal to powinien Camavinge opieprzyć i kolegów z zespołu, sędzia i tak był pobłażliwy dla nich i uznał im 2 gole z czapy, których nie powinno być bo w jednym był faul a przy wolnym Kebaba padolino no ale jak się nie chce przyznać, że się zawaliło samemu sezon to będzie się szukało winy u innych..
1
@Lionel_Messi10 o panie ale byś pan się obłowił hahaha
0
Jerard Martin.. :S
1
@MessiForeverTheBest Bo najlepsi Hiszpanie grają w Barcy :)
1
@Encore Ale on tutaj miał miejsca :o
2
@Encore Pamiętam jaką świetną piłke grali za Wengera. Wyglądali jak Angielska Barcelona.
1
@Luciano99 Niech tylko Gavi wróci do formy na klasyk i Raphinha :D
1
@Lionel_Messi10 Teraz widzą jak się pięknie czuliśmy przez 4 lata jak mieliśmy skład pełny wypalonych piłkarzy i jakiś Braithwaitow i innych Iliasow czy Jutglow a w obronie Lengleta i Roberto..
2
Arbeloa weźmie winę na siebie i powie, że dalej mają matematyczne szanse na Ligę.
1
No to teraz Madrycioki, którzy nas raczyli odwiedzić mogą wrócić do jaskini albo jak Diglet zapaść sie pod ziemię :)
0
@jimmyltd I bardzo dobrze bo Real jest za burtą ;)
0
Opłacało się Małpe iść do Realu xd
1
Oleeeeseeeee!!!!
4
W końcu Diaz kropnął jak należy
1
Camavinga to jest dzban roku xDDD