5

@Adran360 Hansi jak się wkurzy i szprecha to aż bije od niego charyzma i aura niczym od Austriackiego Malarza, kiedy przemawiał.

2

@blakkudium To ja już wole Pirata niż Wikinga.

0

@Colon Anthema, Ten album to dzieło sztuki

3

Jako Joker taki nieoczywisty zawodnik na to żeby jak Luuk De Goat wszedł i strzelił z Baśki spoko.

0

@Colon LED Zeppelin.

1

@tbas I takie drużyny grają w CL w 1/2 ehh Masakra..

0

@Czajka90 Ja raz na jakiś czas zarzuce. Niby chemia itd ale czasami trzeba się zasilić.

2

@Czajka90 Ja tam biere 2 litry Be Powera ze Stonki po co się rozmieniac na drobne.

0

@Faro Pasował by do tego ten Reżimowy Hymn Realu jak idzie na czerwonym dywanie.

1

@Kapitan hawk Ja znam jeszcze krótszy. Camavinga :D

0

@Mavcin1980 Nie może odejść Lewandowski i Ferran.. Kto na 9 będzie grał? Okno, który jest tykającą bomba zegarową jeżeli chodzi o zdrowie?

1

@messi564 Jeszcze Cebi 150mln

2

@torondirn Nie będzie Rashforda. Facet udowodnił, że w ważnych meczach nie ma co na niego liczyć.. Nie na darmo w MU nie zrobił kariery.

1

@Lionel_Messi10 Kurde jak nie przyjdzie do Barcy Julian to Kane, albo Haaland. Nie widzę innych opcji chyba, że Rekin odpali w co wątpie. Strasznie nierówny jest.

1

@Lionel_Messi10 Byś miał na fajne wakacje haha

0

Tam w Madrycie to serio od zawsze Wisióry grają z ego wywalonym w kosmos, że aż słoma wystaje z korków... Carvajal to powinien Camavinge opieprzyć i kolegów z zespołu, sędzia i tak był pobłażliwy dla nich i uznał im 2 gole z czapy, których nie powinno być bo w jednym był faul a przy wolnym Kebaba padolino no ale jak się nie chce przyznać, że się zawaliło samemu sezon to będzie się szukało winy u innych..

1

@Lionel_Messi10 o panie ale byś pan się obłowił hahaha

0

Jerard Martin.. :S

1

@MessiForeverTheBest Bo najlepsi Hiszpanie grają w Barcy :)

1

@Encore Ale on tutaj miał miejsca :o

2

@Encore Pamiętam jaką świetną piłke grali za Wengera. Wyglądali jak Angielska Barcelona.

1

@Luciano99 Niech tylko Gavi wróci do formy na klasyk i Raphinha :D

1

@Lionel_Messi10 Teraz widzą jak się pięknie czuliśmy przez 4 lata jak mieliśmy skład pełny wypalonych piłkarzy i jakiś Braithwaitow i innych Iliasow czy Jutglow a w obronie Lengleta i Roberto..

2

Arbeloa weźmie winę na siebie i powie, że dalej mają matematyczne szanse na Ligę.

1

No to teraz Madrycioki, którzy nas raczyli odwiedzić mogą wrócić do jaskini albo jak Diglet zapaść sie pod ziemię :)

0

@jimmyltd I bardzo dobrze bo Real jest za burtą ;)

0

Opłacało się Małpe iść do Realu xd

1

Oleeeeseeeee!!!!

4

W końcu Diaz kropnął jak należy

1

Camavinga to jest dzban roku xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?