6

Oni się tak podnoszą od lat jak Busi na siłowni

15

Marcus Rashford od tyłu to Sucram Drofhsar. Ma to tyle samo sensu co jego pobyt w tym klubie... Oby wrocił po sezonie do MU bo nie potrzeba nam typa, który nie dość, że w obronie nie pomaga za to w ataku nie zrobi różnicy żadnej w tym klubie...

1

Kolejna gówniana CL w której nie będzie komu kibicować :)

1

@domin1515 I tak co roku :)

0

Ciekawe jaki szrot znowu będzie na LS wypożyczony po sezonie xD Jak nie kupowaliśmy OPM bez dryblingu na LS to wypożyczamy jakieś gruzy typu Rashford czy Felix.. :')

10

Będziemy 30 lat o tą CL walczyć jak LFC o Premier League.

1

Niech się któryś zreflektuje i strzeli..

2

Czyli tradycji stało się zadość. Dziady w CL jak co roku od lat.. Szkoda, że ten Jełop z Urugwaju tak zawalił rok temu...

0

Dawać Bobrura Kłodzianovskyego!!!

0

@APTAPT Od kiedy gra Barca w CL.. Ja już z nimi nie wyrabiam.

0

Ile jeszcze lat pech w tej pierdzielonej CL będzie ehhhh

0

Ferran to ma patent na Materace.

1

@macio_944 Wejdzie Bobrur Kłodzianovsky i coś może ugra

0

@tarczon Który ma kontuzje i lepiej by było żeby zszedł bo gramy w 10

0

Utwór Na cześć Turbina.


0

@Matheu12 Chyba Fermin.

2

Dawać Lewego na drugą część a Ferrana na Lewą.

0

@Faro Kim adaptacja Netflix

0

@Eto'o9 R10 Mascherano chyba tak miał. Liczby zerowe ale zostawiał na boisku serducho.

0

@SeWo77 I ten miał tylko momenty jak Coutinho w Barcy a kosztował krocie.

2

@Luciano99 Jeszcze pewnie coś Maldini zrobi jakiegoś gola czy asystę, na boisku lepiej myśli od Balde :p

3

@Peciak Chyba Mascherano miewał takie sezony gdzie nie miał udziału przy bramkach. Ale w samej La Liga zdobył tylko jedną z karnego xd

0

Najlepiej to wyjść jak na Espanyol. Oczywiście zamiast Balde Cancelo to jedyna zmiana ale Gavi do walki np się przyda.

0

@cules100pro Wystarczy, że Kinola za 100 wcisną Arabusom i kupią Napadziora takiego typowego i jakiegoś kreatora do drugiej linii i już będą mieli skład, aczkolwiek nie da się od tak zastąpić Modricia i Kroosa.

11

Gavi na Materace się przyda.

1

Mam nadzieję, że to ich napędzi na Materace.

2

Czyli Flick odpuszcza CL.

0

Koleś ma najlepszy drybling ze wszystkich skrzydłowych, którzy na LS grali po Neymarze.

1

Szybko minął Trial na Rashforda czyli coś czego można się było spodziewać

0

@Cyzix Strzał z Pupy z dystansu Lozano

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?