0

@Cule1234 To dobrze, mniejsza szansa na kontuzję a u Olmo trzeba dmuchać na zimne.

1

Wieczny rezerwowy, który miał swój moment i było ale, że my bierzemy Paulinho a Real Ceballosa.. Z perspektywy czasu jak widać dla nas to był świetny plan a sam w sobie Ceballos to zwykły Burak.

2

@FCB24 Coż. Real dał z 25mln wiecej za Hazarda niż za CR7 a ten nie dał nawet 20% na boisku tego co dał im CR7. Na dodatek odsprzedali z zyskiem CR7.

0

Coś smutni się zrobili jak Beluś zszedł.

1

@VamosRakieta grunt że Messi strzela niczym Terminator z miniguna.

1

@Limaker i narracja jest taka że Gordon jest nieudacznikiem i drewnem a ten drugi Beluś jaki to on wspaniały nie gra mecz i jakie to wspaniałe nie robi wślizgi....

1

@macio_944 Ten numer nazywa się...

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Najlepsze jest to że Belingham jest prawie że najsłabszy na boisku Ale zrobi jeden wślizg i już wow jaki zajebisty piłkarz...

1

@macio_944 No i legendarny Jeff Gordon.

0

@FabianekMrozek tylko że Griezmann został kupiony na pozycję na której już grał Messi do tego mieliśmy jeszcze wuefistów zamiast trenerów.

2

@Patriskos Rybę z frytkami jak prawdziwy brytol.

1

Kurczę ten Uzbek to będzie miał co opowiadać wnukom jak to powstrzymał potężnego i legendarnego grzmota przed hattrickiem.

0

Dawaj kapitanie grzmot hattricka

1

@Comentateiro Dembele ma tylko jedną.

0

@Bilon87 Nie no wszystkie były raczej prawdziwe.

0

Za chwilę dogoni Klose.

3

@Luciano99 Rok temu i dwa lata temu był typ z Bilbao. Xd

0

@macio_944 Tu nie chodzi o profil zawodnika a o kolejną gównianą Telenowele jak co roku z kimś a na koniec wypożyczamy sobie np Sorlotha xd

0

Materace go nie puszczą i na koniec sezonu skuli łeb o będzie przepraszał za to co powiedział i że kocha Atletico i było jego marzeniem grać dla tego klubu, coś jak pewien ktoś z Bilbao.. Trąbił jak to nie chciał do Barcy iść, dostał wór kasy i już jak to on Bilbao nie kocha...

1

@BonusKiller Wolą zostać z Ferranem na 9, który potyka się o własne nogi, marnuje okazję jak Morata i nie pilnuje linii spalonego..

2

@macio_944 wiesz to samo miało być z Nico. Nagle został sobie w przeciętnym Bilbao skulił głowke bo kaska wpadła, No i już miał gdzieś ambicje jakiekolwiek sportowe..

6

Dembele w reprezentacji jest takim samym gamoniem jakim był w Barcelonie..

1

Co tam Julian Alvarez dawać z powrotem mi tutaj Leo do Barcy xddd

1

No i prawidłowo..

0

@Fog_W_1899 no pewnie zawsze to te trzy mecze do przodu przecież to będzie nasz podstawowy napastnik prawdopodobnie niestety..

0

@Colon Hahahaha oczywiście wiadomo ocb xdd

3

Przydałaby mu się jednak mimo wszystko bramka na przełamanie, żeby go odciążyć psychicznie niech go kurczę łysol wystawia... Facet musi się odblokować..

1

@Giwera To są bracia xd

4

Z okazji tego, że mamy Mundial, warto przypomnieć sobie ten klasyk.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?