Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cule1234 To dobrze, mniejsza szansa na kontuzję a u Olmo trzeba dmuchać na zimne.
1
Wieczny rezerwowy, który miał swój moment i było ale, że my bierzemy Paulinho a Real Ceballosa.. Z perspektywy czasu jak widać dla nas to był świetny plan a sam w sobie Ceballos to zwykły Burak.
2
@FCB24 Coż. Real dał z 25mln wiecej za Hazarda niż za CR7 a ten nie dał nawet 20% na boisku tego co dał im CR7. Na dodatek odsprzedali z zyskiem CR7.
0
Coś smutni się zrobili jak Beluś zszedł.
1
@VamosRakieta grunt że Messi strzela niczym Terminator z miniguna.
1
@Limaker i narracja jest taka że Gordon jest nieudacznikiem i drewnem a ten drugi Beluś jaki to on wspaniały nie gra mecz i jakie to wspaniałe nie robi wślizgi....
1
@macio_944 Ten numer nazywa się...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Najlepsze jest to że Belingham jest prawie że najsłabszy na boisku Ale zrobi jeden wślizg i już wow jaki zajebisty piłkarz...
1
@macio_944 No i legendarny Jeff Gordon.
0
@FabianekMrozek tylko że Griezmann został kupiony na pozycję na której już grał Messi do tego mieliśmy jeszcze wuefistów zamiast trenerów.
2
@Patriskos Rybę z frytkami jak prawdziwy brytol.
1
Kurczę ten Uzbek to będzie miał co opowiadać wnukom jak to powstrzymał potężnego i legendarnego grzmota przed hattrickiem.
0
Dawaj kapitanie grzmot hattricka
1
@Comentateiro Dembele ma tylko jedną.
0
@Bilon87 Nie no wszystkie były raczej prawdziwe.
0
Za chwilę dogoni Klose.
3
@Luciano99 Rok temu i dwa lata temu był typ z Bilbao. Xd
0
@macio_944 Tu nie chodzi o profil zawodnika a o kolejną gównianą Telenowele jak co roku z kimś a na koniec wypożyczamy sobie np Sorlotha xd
0
Materace go nie puszczą i na koniec sezonu skuli łeb o będzie przepraszał za to co powiedział i że kocha Atletico i było jego marzeniem grać dla tego klubu, coś jak pewien ktoś z Bilbao.. Trąbił jak to nie chciał do Barcy iść, dostał wór kasy i już jak to on Bilbao nie kocha...
1
@BonusKiller Wolą zostać z Ferranem na 9, który potyka się o własne nogi, marnuje okazję jak Morata i nie pilnuje linii spalonego..
2
@macio_944 wiesz to samo miało być z Nico. Nagle został sobie w przeciętnym Bilbao skulił głowke bo kaska wpadła, No i już miał gdzieś ambicje jakiekolwiek sportowe..
6
Dembele w reprezentacji jest takim samym gamoniem jakim był w Barcelonie..
1
Co tam Julian Alvarez dawać z powrotem mi tutaj Leo do Barcy xddd
1
No i prawidłowo..
0
@Fog_W_1899 no pewnie zawsze to te trzy mecze do przodu przecież to będzie nasz podstawowy napastnik prawdopodobnie niestety..
0
@Colon Hahahaha oczywiście wiadomo ocb xdd
3
Przydałaby mu się jednak mimo wszystko bramka na przełamanie, żeby go odciążyć psychicznie niech go kurczę łysol wystawia... Facet musi się odblokować..
1
@Giwera To są bracia xd
4
Z okazji tego, że mamy Mundial, warto przypomnieć sobie ten klasyk.