Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ali3gator W Betisie gra taki Brazol, który może by chciał być jego zmiennikiem ;>
4
@ali3gator Nico na LS a Rapha na środek za Lewandowskim.
1
@Iniesta444 Szkoda tylko, ze nie wyciagnie na LS nikogo bo nie ma tam diamencika..
0
@ViscaelBarca2007 Imie Dani u nas = Szklanka
1
Zawsze miałem w tej scenie rozknine "Dlaczego Mojo Jojo tutaj przyszedł z Blasterem a finalnie pięściami i nogami napieprzał Gangreniaków"
2
@John_Doe Nazwisko adekwatne do charakteru piłkarza tego klubu
4
@MesQueUnClub_87 I z Raphinhą ^^ Ciekawe który pierwszy z tych trzech by się rzucał do bójki haha obstawiam, że Raphinha.
9
Od dekad ci ludzie, którzy są za Espanyolem to w sumie cierpią na Syndrom Sztokcholmski. Madryt ich dyma i uważa za ludzi gorszego sortuj a te matoły wchodzą im w dupe. Obrzydliwy klub i ludzie, którzy im kibicują..
0
@Kapitan hawk Święte Słowa.
0
@MaziFCB + odpadnięcie Barcy z CL. To jest dla nich cenne jak Tryplet dla nas.
9
Flickowi należy się pomnik pod Nowym Camp Nou. Mając taką kadrę z Neo Emerytem na 9, kolesiem, który wrócił z wypożyczenia z Girony, 17 latkiem, tlenionym Coutinho mającym problemy ze zdrowiem, Brazylijczykiem, który był jedną nogą poza klubem, 1,5 LO, i 1,5 PO, bez Christa cały sezon, z Gavim po rocznej kontuzji, dwoma typami, którzy dopiero wskoczyli do składu z 3 Ligii, oraz Rekinem i Pau Victorem zrobił krajowy tryplet i pod jego wodzą każdy z tych piłkarzy oprócz Fatiego i Araujo przebił głową sufit swoich możliwości.
1
@norbi77 Otóż to. Głos ma zajebisty < 3
8
Fajna jest ta babka w Eleven ;>
1
@Lionel_Messi10 To Polski brat Olmo
0
@Stagiryta Teraz się cieszymy Majstrem a sprzedawać będziemy później.
0
No i w końcu mamy to!!!! Odzyskaliśmy majstra!!!! Campeones Campeones Ole Ole Ole!!!!!
0
Szkoła Pajaca Bordalasa... Nienawidzę tego trenera
0
Pajac od Bordalasa..
1
Cabrrera ty obrzydliwy luju.
0
Que Gollazo!!!!
1
No i Apostoł zostaje =D
0
@tomek8756 To pierwsze. Kibicowanie Espanyolowi będąc Katalończykiem to Judaszostwo...
1
Ale to są Kurtazyny... Od dekad podlizują się ludziom, którzy ich Dymają, Espanyol to stan umysłu..
0
@RoberDzik Jest takie powiedzenie brzydkie na kogoś kto lubi być dywany i sie podlizywać jeszcze komuś kto cie dyma i tych "Katalończyków", którzy tak bardzo chcą być Hiszpańscy można tak określić.
0
Kataloński Eminem też bez formy..
2
Mam wrażenie, że Raphinha nie może grać z Olmo, dublują się konkret..
0
Olmo jest mega dramatyczny.
1
@kaamil1910 Nie widzę sensu takiego zawodnika mając Yamala na tą pozycję i w Odwodzie Raphe. Bardziej na Lewe Skrzydło jest potrzebne.
1
@takisobiektos Szkoda też, że nie można np do drużyny B dać kogoś takiego jak Fati czy Pau jak to ma miejsce w Premier League..
0
Pierwsze 4 litery jego nazwiska to idealne dopasowanie do osobowości typowego zawodnika grającego w tym klubie w większości przypadków. Casemiro, Guti, Bellingham, Coentrao, Ramos, Pepe, Rudiger, Vinicius, Vazquez, Asencio, Ceballos, Salgado, Carvajal i jeszcze by się paru znalazło z przeszłości i teraźniejszości. Słoma z Korków od lat wystaje a Ego wywalone w kosmos...