0

@ali3gator W Betisie gra taki Brazol, który może by chciał być jego zmiennikiem ;>

4

@ali3gator Nico na LS a Rapha na środek za Lewandowskim.

1

@Iniesta444 Szkoda tylko, ze nie wyciagnie na LS nikogo bo nie ma tam diamencika..

0

@ViscaelBarca2007 Imie Dani u nas = Szklanka

1

Zawsze miałem w tej scenie rozknine "Dlaczego Mojo Jojo tutaj przyszedł z Blasterem a finalnie pięściami i nogami napieprzał Gangreniaków"


2

@John_Doe Nazwisko adekwatne do charakteru piłkarza tego klubu

4

@MesQueUnClub_87 I z Raphinhą ^^ Ciekawe który pierwszy z tych trzech by się rzucał do bójki haha obstawiam, że Raphinha.

9

Od dekad ci ludzie, którzy są za Espanyolem to w sumie cierpią na Syndrom Sztokcholmski. Madryt ich dyma i uważa za ludzi gorszego sortuj a te matoły wchodzą im w dupe. Obrzydliwy klub i ludzie, którzy im kibicują..

0

@Kapitan hawk Święte Słowa.

0

@MaziFCB + odpadnięcie Barcy z CL. To jest dla nich cenne jak Tryplet dla nas.

9

Flickowi należy się pomnik pod Nowym Camp Nou. Mając taką kadrę z Neo Emerytem na 9, kolesiem, który wrócił z wypożyczenia z Girony, 17 latkiem, tlenionym Coutinho mającym problemy ze zdrowiem, Brazylijczykiem, który był jedną nogą poza klubem, 1,5 LO, i 1,5 PO, bez Christa cały sezon, z Gavim po rocznej kontuzji, dwoma typami, którzy dopiero wskoczyli do składu z 3 Ligii, oraz Rekinem i Pau Victorem zrobił krajowy tryplet i pod jego wodzą każdy z tych piłkarzy oprócz Fatiego i Araujo przebił głową sufit swoich możliwości.

1

@norbi77 Otóż to. Głos ma zajebisty < 3

8

Fajna jest ta babka w Eleven ;>

1

@Lionel_Messi10 To Polski brat Olmo

0

@Stagiryta Teraz się cieszymy Majstrem a sprzedawać będziemy później.

0

No i w końcu mamy to!!!! Odzyskaliśmy majstra!!!! Campeones Campeones Ole Ole Ole!!!!!


0

Szkoła Pajaca Bordalasa... Nienawidzę tego trenera

0

Pajac od Bordalasa..

1

Cabrrera ty obrzydliwy luju.

0

Que Gollazo!!!!

1

No i Apostoł zostaje =D

0

@tomek8756 To pierwsze. Kibicowanie Espanyolowi będąc Katalończykiem to Judaszostwo...

1

Ale to są Kurtazyny... Od dekad podlizują się ludziom, którzy ich Dymają, Espanyol to stan umysłu..

0

@RoberDzik Jest takie powiedzenie brzydkie na kogoś kto lubi być dywany i sie podlizywać jeszcze komuś kto cie dyma i tych "Katalończyków", którzy tak bardzo chcą być Hiszpańscy można tak określić.

0

Kataloński Eminem też bez formy..

2

Mam wrażenie, że Raphinha nie może grać z Olmo, dublują się konkret..

0

Olmo jest mega dramatyczny.

1

@kaamil1910 Nie widzę sensu takiego zawodnika mając Yamala na tą pozycję i w Odwodzie Raphe. Bardziej na Lewe Skrzydło jest potrzebne.

1

@takisobiektos Szkoda też, że nie można np do drużyny B dać kogoś takiego jak Fati czy Pau jak to ma miejsce w Premier League..

0

Pierwsze 4 litery jego nazwiska to idealne dopasowanie do osobowości typowego zawodnika grającego w tym klubie w większości przypadków. Casemiro, Guti, Bellingham, Coentrao, Ramos, Pepe, Rudiger, Vinicius, Vazquez, Asencio, Ceballos, Salgado, Carvajal i jeszcze by się paru znalazło z przeszłości i teraźniejszości. Słoma z Korków od lat wystaje a Ego wywalone w kosmos...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?