Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Miał człowiek nosa do wgranej kogutów bo Architekt napisał skrypty żeby to był rok Kogutów i Harrego i stało się. Piekło zamarzło, koguty i Kane z Pucharem za ro MU dalej szoruje dno co mnie jako kibica LFC nawet cieszy bo ich nie cierpię.
0
@FcPortoFan1999 Żeby sie nie okazało, że Architekt w Matrixie napisał skrypt w którym klątwa zostaje zerwana i ten rok miał być Kane'a i Tottenhamu hahahahaha
3
@PatrychoO Tam pracują pijani ludzie i nie potrafią zrobić prostych pasów.
1
Jak dzisiaj Tottenham wygra LE to piekło zamarznie.
1
@IronMan43 Rafał i tak wygra, ludzie zagłosują w myśl starej dobrej zasadzie "Byle nie PiS a co dalej to już nas uj obchodzi" xD
0
@baryn Jest dość dynamiczny takiego nam gościa potrzeba ma LS.
0
@CurryTheGoat30 Pewenie ze 120 melonów by kosztował.
1
@Przemek2323 Wykidajło to taki film z Patrickiem Swayze
2
@IronMan43 Po co czuć nastroje skoro i tak dalej mają poparcie takie jakie mają i jadą na naiwności innych? :D
0
@SirChuck Bartomeu, Fernandeza, Abidala i Segure ciężko bedzie w tym przebić...
0
@SirChuck Przepaliliśmy w piecu za Bartomeu jeszcze na Andre Gomesa, Semedo, Arthura, Pjanicia, Denisa, Deulofeu, Trincao, Malcoma, Lengleta czy Firpo... Nikogo poza De Jongiem, Araujo i Matsem nie ma już w klubie kogo kupił ten Baran w okularach...
0
@MeAndSwan Bo on jest je.. na mózg co można po takich durnych wpisach wywnioskować, matko Szkoda, że taki szczur może być anonimowy w necie...
0
@vangoor Tylko tam życzą 15 latkowie obrażenia i śmierci bo Mamuś i Tatuś wychowali takiego Kacperka Halowca czy innego Kamilka bezstresowo.
1
@MeAndSwan Już poszły zgłoszenia tej kury życiowej i ludzkich odpadów.
0
@4drian0 Sportowo to już jest wrak ale marketing musi się zgadzać ;>
0
@Cule1234 Czyli Real w finale.
10
Ferran, Fermin i Eric to są tacy zmiennicy jakich nam potrzeba. Jeden obskoczy LS, PS i 9, drugi obskoczy 8,10 i LS a trzeci ŚDP, PO i ŚO i na każdej z tych pozycji coś wniosą. Chciałbym na LO takiego zmiennika jeszcze.
3
Największe sukcesy Realu w tym sezonie?
Odpadnięcie Barcy z Interem
Mamy 15 Lig Mistrzów
Transfer farbowanego lisa Hui Sena
Jednak mają swój Tryplet :)
1
Komentarz usunięty
1
@blakkudium A gdzie "mamy 15 lig mistrzów"? ;) na 2 miejscu hehe
0
@MesQueUnClub96 Stwierdzenie faktu to nie wyzywanie.
1
@Lionel_Messi10 Wsadzić na Wielbłąda i puścić mu orientalną muzyczkę na głośniku i wysłać w jedną stronę..
0
Wróciła Niwmiecka Statua i mecz w dupe :)
0
@Murazor Tu nie ma przesady, Ter Stegen jest koszmarny.
1
@norbi77 I z Inakim Peña na bramce.
1
@totalcrack Ja bym się ucieszył gdyby rozwiązali ten klub. Nie mogę patrzeć na tych zje.. i buraków na trybunach którzy włażą w rów Madrytowi, który uważa ich za zero.
7
Nie sądziłem, że to napisze ale obecnie bym był spokojniejszy na następny sezon z Peña na bramce niż Ter Stegenem..
0
@Dfd222 Ze Szczena w tym roku w La Liga nie przegraliśmy a wróciła Statua i mecz w łeb xD
0
To już nawet nie ręcznik.. To firanka ;')
0
Ter Sztalizmanenn. Ledwo co wrócił i już mecz w Pape :D