3

Miał człowiek nosa do wgranej kogutów bo Architekt napisał skrypty żeby to był rok Kogutów i Harrego i stało się. Piekło zamarzło, koguty i Kane z Pucharem za ro MU dalej szoruje dno co mnie jako kibica LFC nawet cieszy bo ich nie cierpię.

0

@FcPortoFan1999 Żeby sie nie okazało, że Architekt w Matrixie napisał skrypt w którym klątwa zostaje zerwana i ten rok miał być Kane'a i Tottenhamu hahahahaha

3

@PatrychoO Tam pracują pijani ludzie i nie potrafią zrobić prostych pasów.

1

Jak dzisiaj Tottenham wygra LE to piekło zamarznie.

1

@IronMan43 Rafał i tak wygra, ludzie zagłosują w myśl starej dobrej zasadzie "Byle nie PiS a co dalej to już nas uj obchodzi" xD

0

@baryn Jest dość dynamiczny takiego nam gościa potrzeba ma LS.

0

@CurryTheGoat30 Pewenie ze 120 melonów by kosztował.

1

@Przemek2323 Wykidajło to taki film z Patrickiem Swayze

2

@IronMan43 Po co czuć nastroje skoro i tak dalej mają poparcie takie jakie mają i jadą na naiwności innych? :D

0

@SirChuck Bartomeu, Fernandeza, Abidala i Segure ciężko bedzie w tym przebić...

0

@SirChuck Przepaliliśmy w piecu za Bartomeu jeszcze na Andre Gomesa, Semedo, Arthura, Pjanicia, Denisa, Deulofeu, Trincao, Malcoma, Lengleta czy Firpo... Nikogo poza De Jongiem, Araujo i Matsem nie ma już w klubie kogo kupił ten Baran w okularach...

0

@MeAndSwan Bo on jest je.. na mózg co można po takich durnych wpisach wywnioskować, matko Szkoda, że taki szczur może być anonimowy w necie...


0

@vangoor Tylko tam życzą 15 latkowie obrażenia i śmierci bo Mamuś i Tatuś wychowali takiego Kacperka Halowca czy innego Kamilka bezstresowo.

1

@MeAndSwan Już poszły zgłoszenia tej kury życiowej i ludzkich odpadów.

0

@4drian0 Sportowo to już jest wrak ale marketing musi się zgadzać ;>

0

@Cule1234 Czyli Real w finale.

10

Ferran, Fermin i Eric to są tacy zmiennicy jakich nam potrzeba. Jeden obskoczy LS, PS i 9, drugi obskoczy 8,10 i LS a trzeci ŚDP, PO i ŚO i na każdej z tych pozycji coś wniosą. Chciałbym na LO takiego zmiennika jeszcze.

3

Największe sukcesy Realu w tym sezonie?
Odpadnięcie Barcy z Interem
Mamy 15 Lig Mistrzów
Transfer farbowanego lisa Hui Sena
Jednak mają swój Tryplet :)

1

Komentarz usunięty

1

@blakkudium A gdzie "mamy 15 lig mistrzów"? ;) na 2 miejscu hehe

0

@MesQueUnClub96 Stwierdzenie faktu to nie wyzywanie.

1

@Lionel_Messi10 Wsadzić na Wielbłąda i puścić mu orientalną muzyczkę na głośniku i wysłać w jedną stronę..

0

Wróciła Niwmiecka Statua i mecz w dupe :)

0

@Murazor Tu nie ma przesady, Ter Stegen jest koszmarny.

1

@norbi77 I z Inakim Peña na bramce.

1

@totalcrack Ja bym się ucieszył gdyby rozwiązali ten klub. Nie mogę patrzeć na tych zje.. i buraków na trybunach którzy włażą w rów Madrytowi, który uważa ich za zero.

7

Nie sądziłem, że to napisze ale obecnie bym był spokojniejszy na następny sezon z Peña na bramce niż Ter Stegenem..

0

@Dfd222 Ze Szczena w tym roku w La Liga nie przegraliśmy a wróciła Statua i mecz w łeb xD

0

To już nawet nie ręcznik.. To firanka ;')

0

Ter Sztalizmanenn. Ledwo co wrócił i już mecz w Pape :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?