0

@ZiggyStardust Pewnie stąd skąd my Emanuela Olisadebe.

0

Za chwilę Lewy dogoni Donatello hahaha

0

@626 Nie wierze w to, ze taki klub nie ma na klauzulę 60mln tu chodzi raczej o FFP

0

@Filipem Tyle lat w MU i nic nie pokazał.

0

Nico kozak a do tego przyszłościowy a my chcemy jakiegoś Diaza albo Placka Rashforda, który nigdy w MU nie pokazał nic ponad przeciętność.

2

@Messi1000000 Iskra Opole!!!

2

Wziąć go tylko na rzuty wolne bo u nas ten aspekt od jego odejścia jest traficzny.

1

@FcPortoFan1999 Najlepszy przykład to figo.

0

Mnie się Hansi za to ładne kobiety podobają :p

0

@marcin62 Miejmy nadzieję.

0

Ja to się tylko obawiam, że ten Diaz to bedzie taki sam Flop jak Filipek..

1

@budel17 Dla jednych to jest obraza jak jakiś random napisze ci w necie, że masz 12 lat, wiedząc samemu, że masz 20-30+ a dla niektórych jak Dodi to jest komplement.

1

@budel17 Ja w wieku 12 lat myślałem, że to prezydent o wszystkim decyduje i to dzięki niemu wszystko powstaje, nie miałem pojęcia o innych stanowiskach, takich jak Prezes rady ministrów, minister, poseł czy senator. Dodi w wieku 12 lat wiedział wszystko :'D

0

Zapewne nikt z ww nie przyjdzie, szkoda, że w szkółce nie ma kogoś chociaż jak Fati przed kontuzją.

3

15 Sierpień 2025 Deco zapytany o transfery do Barcy, która nie kupiła ani 1 potrzebnego wzmocnienia ale za to po drodze było 245 plotek..


0

@kamiVeB MDMA :p

1

@blakkudium Ja bym jednego albo drugiego za szklanego Eminema widział.

1

Bayern zgarnął Taha a my zostajemy z Apostołem i bedzie 50 plotek całe lato czyli standardowo jak co roku...

0

@tomek8756 Prawilne chłopaki prawaki.

1

@blakkudium Raczej chodziło o poziom Wirtza i Simonsa. Wirtz jest klasę lepszy.

0

@Stinger_ Dzieciaki w wieku 12 lat nie interesują się takimi rzeczami. Bardziej już 16-17 ale też nie jakoś bardzo, ale na przełomie 2001-2002 roku to mnie totalnie nie interesowało..

2

@MesQueUnClub_87 Aaa no i pamiętam jeszcze jak wolałem oglądać bajki niż jakieś Fakty, Wiadomości czy inne Wydarzenia np wolałem Pokemony, Dragon Ball, poźniej Bayblade, bajki na Cartoon Network czy Fox Kids a o polityce wiedziałem tyle co teraz wiem sterowaniu promem kosmicznym.

4

@MesQueUnClub_87 Sprawdziłem te komentarze no i rzeczywiście. Ja w wieku 12 lat wręcz nienawidziłem polityki, jak rodzice włączali jakieś kanały polityczne to odrazu się wkurzałem, jedynie co wiedziałem to tyle, że Miller rządzi, natomiast w wieku 12 lat wolałem np kupić sobie w sklepie loda Magnum czy wyjść na rower albo na hulajnkge, albo pograć w piłkę czy na kompie niż interesować się co zrobiło SLD wtedy, co zrobiła Unia Wolności czy inne ugrupowanie, no i charakter pisma też widać, że to 20-20+ bardziej niż 12 latek.

1

@Luciano99 Ale co tutaj udowadniać, skoro jawnie on prowokuje i szuka poklasku :p

1

@Jakchcesz I zwolnił Flicka bo Mateuszek bedzie miał cały rok depresję..

0

@Eto'o9 R10 Kiedy mówił udowej akurat ktoś młot pneumatyczny na chwilę włączył i usłyszał tylko "Marc jest w ... formie"

4

Dobrze, że to nie on o tym decyduje..


0

@Arekvip pytanie tylko czy by się pomieścił z Don Andresem i Xavim w jednym zespole.

1

Teraz to będą mięli problem Biali, chociaż może odpali pod wodzą Xabiego Arda Guiler.

3

Zostawienie Erica to był jeden z najlepszych transferów Letniego Okienka. Mam nadzieję, że zostanie na dłużej bo przyda się, mało który piłkarz obskoczy 3 pozycje na conajmniej solidnym poziomie i nie bedzie marudził.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?