Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Real póki co 2pkt odrabia o kurcze jeszcze to przegramy :S
17
Mnie nie obchodzi, że Ter Stegen to kapitan dla mnie to Wojtek obecnie powinien być jedynką. Mats nie ma kolan a forma też słaba z resztą on przed kontuzją już odwalał cyrki
0
@FCB_dimiC Cała kadra.
0
@Tigermaus Powiem więcej to zajebisty zbieg okoliczności bo Mats już kaleczył przed kontuzją okropnie..
4
Patrząc na tego Ter Stegena to jednak dobrze, że wypadł na dłużej i wskoczył Wojtek bo jeszcze byśmy majstra przegrali...
1
@SinMistico Puigowi jego taktyczne braki i mniemanie o sobie nie pozwoliło się przebić.
1
@Kapitan hawk Edit. Gó*no odrobili! Hahaha
2
@Kapitan hawk póki co odrabiają 1 pkt ^^
0
Dobrze, że tacy ludzie nie decydują o transferach do tego klubu..
4
Ja już wgl zdążyłem zapomnieć piosenkę tego Austriackiego Kuzyna Sióstr Wachowskich, pamiętam tylko, że coś zawył i tyle z niego było ;]
0
@clyde To Jury to są na poziomie Hiszpańskich Sędziów.
0
@FcPortoFan1999 Ja tam dalej wierze ;>
1
@Sysia11 To Kuzyn Sióstr Wachowskich.
0
@FcPortoFan1999 W Skokach Narciarskich?
3
Pamiętam Lordi na Eurowizji, to było fajne :D
1
@Hindus Tego się nie da nie pamiętać, koleś zapisał się w historii jako chyba najgorszy wykonawca w historii Eurowizji
1
@clyde Jest mnóstwo lepszej muzyki niż te potłuczyny na Eurowizji i czasami lepiej założyć słuchawki i mieć wywalone na ten Kabaret :p
0
Ale ja tam się cieszę, że jakiś mamy progres. Pamiętam Rafałka Brzozowskiego i chyba każdy pamiętam co tam było ;>
4
Adolf znowu górą xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Co tam jakiś Huij. Mamy gościa który obskoczy ŚO i PO z nie gorszym skutkiem niż Trent i ten Farbowany Lis z Holandii za free a jest nim Eric.
1
@Bernard777 Xavi Simons* jak Xabi to Alonso :p
0
Bayern opierał swoją grę na szybkich skrzydłach swego czasu Robben na PS i Ribery na LS, nam by się taki Franeczek przydał obecnie na LS.
0
@Borneo Nie wiemy w jakim stanie bedzie Bernal po takiej kontuzji, może to być dla niego ciężkie, zobacz ile Gavi dał w tym sezonie i jak powoli dopiero się wprowadza do składu.
3
Hansi z Rana:
Ja, najlepsze na Der Katzen is Pohanne 10 kilomehłóf
0
@rafik300010 No właśnie nie ale wolałbym konkrety a nie 100 nazwisk po czym kupujemy zaprawę murarską zamiast ciastek i mamy jeszcze problem z rejestracjami.
0
@clyde Oj obawiam się, że z Alonso na ławce nie bedzie tak łatwo aczkolwiek on tez lubi wysoko grać więc mogą być ciekawe te klasyki. Dla mnie ta drużyna tylko potrzebuje Taha, Nico i jakiegoś LO i bedzie git.
0
@Katalończyk 99 Co nie zmienia faktu, że potrzebny nam nowy Stoper, LS I jakiś solidny zmiennik na LO chyba, że Gerrard zrobi krok do przodu.
1
Czyli standardowo póki co, Real kupuje sobie już a w Barcy Rozkład jazdy na letnie okienko to bedzie, Kwestia Godzin, Panuje Optymizm, Agent był widziany w Barcelonie czy Otoczenie jest pozytywnie nastawione albo Piłkarz boi się, że go nie zarejestrują na pierwsze kolejki :)
0
@Szlag Como chcieli Erica. Dla mnie Eric to zawodnik nie na Sell ale Araujo jak nawet dadzą 30-40 z pocałowaniem ręki