1

Real póki co 2pkt odrabia o kurcze jeszcze to przegramy :S

17

Mnie nie obchodzi, że Ter Stegen to kapitan dla mnie to Wojtek obecnie powinien być jedynką. Mats nie ma kolan a forma też słaba z resztą on przed kontuzją już odwalał cyrki

0

@FCB_dimiC Cała kadra.

0

@Tigermaus Powiem więcej to zajebisty zbieg okoliczności bo Mats już kaleczył przed kontuzją okropnie..

4

Patrząc na tego Ter Stegena to jednak dobrze, że wypadł na dłużej i wskoczył Wojtek bo jeszcze byśmy majstra przegrali...

1

@SinMistico Puigowi jego taktyczne braki i mniemanie o sobie nie pozwoliło się przebić.

1

@Kapitan hawk Edit. Gó*no odrobili! Hahaha

2

@Kapitan hawk póki co odrabiają 1 pkt ^^

0

Dobrze, że tacy ludzie nie decydują o transferach do tego klubu..


4

Ja już wgl zdążyłem zapomnieć piosenkę tego Austriackiego Kuzyna Sióstr Wachowskich, pamiętam tylko, że coś zawył i tyle z niego było ;]

0

@clyde To Jury to są na poziomie Hiszpańskich Sędziów.

0

@FcPortoFan1999 Ja tam dalej wierze ;>

1

@Sysia11 To Kuzyn Sióstr Wachowskich.

0

@FcPortoFan1999 W Skokach Narciarskich?

3

Pamiętam Lordi na Eurowizji, to było fajne :D


1

@Hindus Tego się nie da nie pamiętać, koleś zapisał się w historii jako chyba najgorszy wykonawca w historii Eurowizji

1

@clyde Jest mnóstwo lepszej muzyki niż te potłuczyny na Eurowizji i czasami lepiej założyć słuchawki i mieć wywalone na ten Kabaret :p

0

Ale ja tam się cieszę, że jakiś mamy progres. Pamiętam Rafałka Brzozowskiego i chyba każdy pamiętam co tam było ;>

4

Adolf znowu górą xD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Co tam jakiś Huij. Mamy gościa który obskoczy ŚO i PO z nie gorszym skutkiem niż Trent i ten Farbowany Lis z Holandii za free a jest nim Eric.

1

@Bernard777 Xavi Simons* jak Xabi to Alonso :p

0

Bayern opierał swoją grę na szybkich skrzydłach swego czasu Robben na PS i Ribery na LS, nam by się taki Franeczek przydał obecnie na LS.

0

@Borneo Nie wiemy w jakim stanie bedzie Bernal po takiej kontuzji, może to być dla niego ciężkie, zobacz ile Gavi dał w tym sezonie i jak powoli dopiero się wprowadza do składu.

3

Hansi z Rana:
Ja, najlepsze na Der Katzen is Pohanne 10 kilomehłóf

0

@rafik300010 No właśnie nie ale wolałbym konkrety a nie 100 nazwisk po czym kupujemy zaprawę murarską zamiast ciastek i mamy jeszcze problem z rejestracjami.

0

@clyde Oj obawiam się, że z Alonso na ławce nie bedzie tak łatwo aczkolwiek on tez lubi wysoko grać więc mogą być ciekawe te klasyki. Dla mnie ta drużyna tylko potrzebuje Taha, Nico i jakiegoś LO i bedzie git.

0

@Katalończyk 99 Co nie zmienia faktu, że potrzebny nam nowy Stoper, LS I jakiś solidny zmiennik na LO chyba, że Gerrard zrobi krok do przodu.

1

Czyli standardowo póki co, Real kupuje sobie już a w Barcy Rozkład jazdy na letnie okienko to bedzie, Kwestia Godzin, Panuje Optymizm, Agent był widziany w Barcelonie czy Otoczenie jest pozytywnie nastawione albo Piłkarz boi się, że go nie zarejestrują na pierwsze kolejki :)

0

@Szlag Como chcieli Erica. Dla mnie Eric to zawodnik nie na Sell ale Araujo jak nawet dadzą 30-40 z pocałowaniem ręki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?