3

@pacior95 Po 2 operacjach Mats to już nie ten sam bramkarz a nie wiemy jak w przyszłym sezonie z jego zdrowiem..

1

@Lionel_Messi10 Pamiętam jak Ramos mu ręke złamał sam chciałem wejść wtedy do TV i mu zaebac haha

3

Zapomnieć o tym gównianym meczu z Interem gdzie Łysy Drukarz z Dukami Holenderskimi przewieźli nas i skupić sie na Realu..

0

@MesQueUnClub96 Też o nim pomyślałem jak zobaczyłem tego mowego Papieża. Żyjemy w symulacji.

1

@FioletoweOczy Nawet taki sam drewniany i tak samo ujowo wyprowadza piłkę.

1

Fajnie obskoczy i PS i PO, ale zapewne to tylko plotka.


1

@takisobiektos Bartomeu by zapłacił ^^

1

Well =)
Według doniesień serwisu El Nacional zarząd FC Barcelony podjął decyzję o sprzedaży Daniego Olmo, jeśli do klubu wpłynie zadowalająca oferta. Joan Laporta i Deco są gotowi przyjąć propozycję, która będzie opiewała na co najmniej 70 milionów euro. To dość zaskakujący krok, mając na uwadze fakt, że Hiszpan dołączył do drużyny latem 2024 roku.

0

Na Poteżnego Hindusa wystarczy nawet Gerrard Martin, już raz go wyłączył ^^

0

@FCBparasiempre Z dyskusją. Najlepszą drużyną jest obecnie Barcelona a najlepszym trenerem jest Her Flick.. Lucho dostał zabawki za grubą kase Doue czy Kvare a Flick dostał Połamańca za 60mln i ćwierć napastnika za 4mln..

2

@ViscaelBarca2007 A niektórzy chcą jego sprzedaży. Przesunąć na stałe za plecy Lewego a na LS kupić Nico i ta drużyna bedzie zabójcza.

0

Już pomijając kwestie sędziowania mięliśmy ogromnego pecha z kontuzjami. Jestem przekonany, że Balde zatrzymał by Dumfriesa, brakuje mi naszego Quicksilvera, Martin jest zbyt klocowaty i zbyt toporny a pozostawiony sam na LO Inter miał autostradę a my nie atakowaliśmy wgl lewą flanką, dla takiego LO potrzebny jest LS taki jak Nico a nie zostawiony sam sobie jest taki klocek, który rozpędza się i jest zwrotny jak stary Jelcz.

2

@CLS63AMG Jeden z największych przekrętów ostatnich lat...

0

@ViscaelBarca2007 Wałek nic więcej.

1

@Jakchcesz Chłopak nieśmiały :p

0

@Messibestplayerintheworld
Martin jako zmiennik da radę jak zrobić jeszcze krok na przód, dać mu takiego wiatraka na LS żeby się chłopak nie męczył tam sam w razie w, Eric też może w razie w być na tej PO bo sobie naprawdę dobrze radzi.

0

@Cvzx Flick go naprostuje myślę a taki zawodnik sie przyda, zwłaszcza jak bedzie Steven Aston Martin Gerdard, który sam nie ogarnie lewej flanki..

1

@mcsarna Dokładnie, a jak dokupią na LS Nico np i wezmą Taha za Apostoła Urugwajskiego to wgl żyć nie umierać.

0

@Kgorecki2500 I tak będzie dym i tak.. Te dzikusy to zawsze znajdą pretekst żeby po używkach wyszła z nich cała troglodycka natura.

0

@BezglutenowyPedri Nie. Jak Nico nie wypali ja bym chciał tu Doku. Mam dosyć ludzi, którzy z piłką przy nodze nie wejdą w drubling...

0

@Cule1234 Jankowski to by pewnie chciał żeby do Barcy wrócił za Flicka, najlepiej zapewne z Roberto, Alonso i Oriolem..

11

@KrychaFCB Ja tam widzę samych Chemików, Inżynierów, lekarzy i Fizyków. Swoją drogą nigdy nie sądziłem, że to powiem ale Forza Inter, niech wygrają ten Puchar i niech te Dzikusy wracają do Jaskiń...

0

@AlexDark00 Pomijając ten incydent jeszcze to ten Szejk to ma problem o Barce od lat i na samo słowo Barcelona dostaje białej gorączki. Póki Nasser El Khalaifi samozwańczy "Romantyk Futbolu" jest tam szefem to zawsze będę przeciwko nim.

1

@Kgorecki2500 Czarny dym a więc jednak Papież będzie Afro.

2

@KrychaFCB Oni już swoje wygrali. Za te wieczne śmianie się z innych ile to oni nie mają CL wygranych powinni na następne 30 lat mieć karmę jak Liverpool miał w Premier League..

0

@michal26 O ile bedzie na LS Nico albo koleś z gazem i dryblingiem..

1

@WhiteHawk Ja będę zadowolony jak wygramy tego Majstra i zamkniemy ten sezon.

0

@sopelinho Sprzedać Ferrana zostawić Fatiego? XD! Poza tym w tym sezonie chyba mamy nauczkę, że taki zmiennik jak Ferran jest potrzebny.

2

@Andi18 Już był taki trener co chciał bronić wyniku, jak się kończyło nie muszę przypominać.

0

@WhiteHawk to jest największy Hipokryta gadający o Romantyzmie futbolu niszczący rynek transferowy, nawet Florka bardziej cenie od tego Buca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?