0

@Stinger_ Co ja mogę Ci odpowiedzieć: puknij się w głowę, bo nie mam na Ciebie już siły.

5

Proszę państwa, trzy słowa: potężny Bayern Monachium. Zachęcam i zapraszam.
Godzina 21:00

1

@blakkudium Reporter z terenu nadaje. Dzięki za tę potężną informację.

0

@Deviler Absolutnie nie, to góra dla Januszów i Grażyn w klapkach. Kolega @kuz fajną trasę poleca, też ją przeszedłem, ale w odwrotnym kierunku, i dla mnie dobry wybór. Trasa wymagająca kondycji, ale bez tłumów turystów.

Giewont, to jak zaliczanie katedry w mieście, do której czekasz 3 godziny w kolejce i niemiłosiernym tłoku. Po co? Przecież wakacje mają dawać relaks.

0

@draxidox Albo przy zderzeniu z nieistniejącym kaszojadem, przepraszam dzieckiem, draxidoxa.

0

@ranger3120 Ale wygranie 10LM nigdy nie będzie się równało nawet 1 złotemu medalowi MŚ.
Jeśli nie wierzysz, zapytaj Messiego.

0

@BORO_12 Wiem, że nie dyskredytujesz Nico.
Ale ja bym poczekał z takim wyrokowaniem. Gdy zagrają u jednego trenera w jednym teamie, będzie bardziej wiarygodny materiał do oceny obu.

1

@Kapitan hawk Pele jest największy w historii. 3 złota mundiali, chłopaczku, 3 złota.

0

@BORO_12 Z automatu nie, trzeba być naprawdę świetnym zawodnikiem, żeby robić ofensywne statystki. Jednak ustawiony niżej, brakuje mu pewnych cech skrzydłowego.
Ok bez piłki jest groźny, ale ruch z piłką Raphy nie robi jakiejś oczekiwanie wielkiej różnicy.

Nie przesądzałbym z tymi poziomami klasy nad Nico. jedno Rapha dopiero zagrał 1 świetny sezon, a drugie Nico grał w zespole, który strzelił nieco ponad połowę goli zdobytych przez Barcę, więc nie miał się jak wykazać walorami ofensywnymi u Valverde.

2

@ViscaelBarca2007 Tu rzeczywiście się rozpędziłem, masz rację jego sam ruch bez piłki generuje spore zamieszanie w defensywie rywali.

2

@Encore Niezależność polega na tym, że nie naciskany przez nikogo zdecyduje się poprzeć kandydata X lub Y, a nie że nikogo nie poprze.
Ja jestem niezależny, nikt mi nie płaci i niezależnie od nikogo głosowałem przeciw kumplowi alfonsów w 2 turze.

2

@Encore Pionek, na co dowodem są liczne starcia w koalicji i warunki, które Hołownia stawia? Na czym polega jego pionkowatość?

1

@BORO_12 Właśnie o to mi chodzi, transportowanie piłki, rozrywanie obrony, tworzenie ruchem przestrzeni dla kolegów. Od zgrupowania reprezentacji wyglądał momentami słabo pod tym względem.

A kluczowe podania czy wykreowane szanse będzie miał zawsze, bo on jest pierwszy do znajdowania się w trzeciej tercji, gdzie albo kończy, albo oddaje piłkę do kolegi.

To prawda, on miał inne zadania, ale raziło, że w sytuacjach 1 na 1, raczej piłkę oddawał, lub budował akcję z kolegami.

1

@Faro To można załatwić asekuracją Nico lewej flanki, kiedy Balde w chodzi z atakiem. Tacy gracze wnoszą różnorodność, szkoda ich zablokować scisle na pozycjach.
Lepiej mieć problem bogactwa, niech Flick to rozpisze im na tablicy.

1

@BORO_12 Spodziewałem się, że ktoś uzna kluczowe podania, czy stworzone szanse za tę fazę kreacji, której nie mam na myśli. Rozumiesz o czym piszę?

13

@Kapitan hawk Tylko, że sądy, które wtedy rozstrzygały nie były obsadzone pisowskimi kacykami, czekającymi na rozkazy z Nowogrodzkiej.
Trybunał działał normalnie i miał poważanie w Polsce i Europie.

11

@Sysia11 Liczby są ważne, wiadomo, jednak dla mnie jego obecność z piłką przy nodze to alert dla rywali. Rapha w fazie kreacji jest nieprzekonujący, a koniec sezonu, mimo liczb, był momentami słaby.
Nico świetnie odciąży Yamala, przynajmniej w założeniach.

0

@Kinginiesta Nie tylko Tarczyński. Intelektualna część La Rambli też go uwielbia.

1

@draxidox No właśnie intuicyjnie wiedziałem, że się nie zmartwisz

4

@draxidox To się nie zmienia od lat, naprawdę nie wiem co ci ludzie mają w głowach.

Przecież jakbyś miał dziecko, to mogliby je przejechać na śmierć.

2

Przypominam, że dziś o godz 21.00 potężny Bayern gra z Benfiką w Klubowym Turnieju Myszki MIki.
Polecam obserwację tego potężnego klubu, który potężnie cieszy grę okiem, skupia potężnie utalentowanych graczy, a w przyszłym sezonie planuje wygrać potężną LM.

3

@sokot Jestem pośmiewiskiem tylko części zamordystycznej, która uznaje prawa obywatela za Białoruś, popiera bezprawie pisowskie z lat 2015-23 i wybiera kumpla alfonsów na prezydenta.
Skoro tak, to znaczy, że wszystko jest ze mną ok.

4

@Dynak W obecnych warunkach, z licznymi sędziami powołanymi bezprawnie, i izbą nie uznawaną przez UE za legalną, nie ma w Polsce instytucji, która może legalnie orzec o legalności wyborów.

To jest efekt bezprawia rządów PiS, którego nie da się odwrócić, bo antydemokraci głosowali na skompromitowanego Dudę, a obecnie na bandziora z ustawek, których zadaniem jest pilnowanie pisowskiego bezprawia.

5

@sokot "Jak to mówi Bodnar z Tuskiem każdy obywatel ma prawo zgłosić taki wniosek i nie zgadzają się z SN na ten moment"

Obywatel ma prawa - wypisz wymaluj Białoruś. Wy, konserwatywni zamordyści, nawet nie rozumiecie swojej śmieszności i antydemokratyczności.

3

Kończ już Leo, bo wstyd tak człapać i się tak wozić na kolegach.

7

I znowu czytam, że woda przyczyną utonięć i kolejny rząd w Polsce nic z tym nie robi.
Trzeba wylać tę wodę, albo osuszyć zbiorniki.

1

@Roobo Po drzewkach Trzaskowskiego, Twój odbiór może być jednoznaczny.
Drzewka tez powinny być żartem, a Ty pisałeś o tym na serio.

Sam pracujesz na to jak Cię inni widzą.

2

Komentarz usunięty

0

@Zoker Ja zawsze mam jeden i ten sam.

1

@ViscaelBarca2007 Jak ocena może być emocjonalna, skoro Deco już działa dłużej w klubie i uprzednio zracjonalizował wydatki, w tym jak wspomniałeś kontraktowe? Mamy już co oceniać.
Jak pytasz, to Ci odpowiem. Dla mnie ten Diaz to byłby ciekawy nabytek, tak jak Williams- obaj mają swoje atuty, inny profil, ale to gracze jakościowi. Już te wzmianki o ewentualnym transferze (pomijając ogromny koszt) odebrałem pozytywnie. To w końcu gracz nie byle jakiego klubu obecnie.

Niech Deco utrzyma ten kurs, a sądzę, że nasze zadowolenie będzie rosło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?