Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ Co ja mogę Ci odpowiedzieć: puknij się w głowę, bo nie mam na Ciebie już siły.
5
Proszę państwa, trzy słowa: potężny Bayern Monachium. Zachęcam i zapraszam.
Godzina 21:00
1
@blakkudium Reporter z terenu nadaje. Dzięki za tę potężną informację.
0
@Deviler Absolutnie nie, to góra dla Januszów i Grażyn w klapkach. Kolega @kuz fajną trasę poleca, też ją przeszedłem, ale w odwrotnym kierunku, i dla mnie dobry wybór. Trasa wymagająca kondycji, ale bez tłumów turystów.
Giewont, to jak zaliczanie katedry w mieście, do której czekasz 3 godziny w kolejce i niemiłosiernym tłoku. Po co? Przecież wakacje mają dawać relaks.
0
@draxidox Albo przy zderzeniu z nieistniejącym kaszojadem, przepraszam dzieckiem, draxidoxa.
0
@ranger3120 Ale wygranie 10LM nigdy nie będzie się równało nawet 1 złotemu medalowi MŚ.
Jeśli nie wierzysz, zapytaj Messiego.
0
@BORO_12 Wiem, że nie dyskredytujesz Nico.
Ale ja bym poczekał z takim wyrokowaniem. Gdy zagrają u jednego trenera w jednym teamie, będzie bardziej wiarygodny materiał do oceny obu.
1
@Kapitan hawk Pele jest największy w historii. 3 złota mundiali, chłopaczku, 3 złota.
0
@BORO_12 Z automatu nie, trzeba być naprawdę świetnym zawodnikiem, żeby robić ofensywne statystki. Jednak ustawiony niżej, brakuje mu pewnych cech skrzydłowego.
Ok bez piłki jest groźny, ale ruch z piłką Raphy nie robi jakiejś oczekiwanie wielkiej różnicy.
Nie przesądzałbym z tymi poziomami klasy nad Nico. jedno Rapha dopiero zagrał 1 świetny sezon, a drugie Nico grał w zespole, który strzelił nieco ponad połowę goli zdobytych przez Barcę, więc nie miał się jak wykazać walorami ofensywnymi u Valverde.
2
@ViscaelBarca2007 Tu rzeczywiście się rozpędziłem, masz rację jego sam ruch bez piłki generuje spore zamieszanie w defensywie rywali.
2
@Encore Niezależność polega na tym, że nie naciskany przez nikogo zdecyduje się poprzeć kandydata X lub Y, a nie że nikogo nie poprze.
Ja jestem niezależny, nikt mi nie płaci i niezależnie od nikogo głosowałem przeciw kumplowi alfonsów w 2 turze.
2
@Encore Pionek, na co dowodem są liczne starcia w koalicji i warunki, które Hołownia stawia? Na czym polega jego pionkowatość?
1
@BORO_12 Właśnie o to mi chodzi, transportowanie piłki, rozrywanie obrony, tworzenie ruchem przestrzeni dla kolegów. Od zgrupowania reprezentacji wyglądał momentami słabo pod tym względem.
A kluczowe podania czy wykreowane szanse będzie miał zawsze, bo on jest pierwszy do znajdowania się w trzeciej tercji, gdzie albo kończy, albo oddaje piłkę do kolegi.
To prawda, on miał inne zadania, ale raziło, że w sytuacjach 1 na 1, raczej piłkę oddawał, lub budował akcję z kolegami.
1
@Faro To można załatwić asekuracją Nico lewej flanki, kiedy Balde w chodzi z atakiem. Tacy gracze wnoszą różnorodność, szkoda ich zablokować scisle na pozycjach.
Lepiej mieć problem bogactwa, niech Flick to rozpisze im na tablicy.
1
@BORO_12 Spodziewałem się, że ktoś uzna kluczowe podania, czy stworzone szanse za tę fazę kreacji, której nie mam na myśli. Rozumiesz o czym piszę?
13
@Kapitan hawk Tylko, że sądy, które wtedy rozstrzygały nie były obsadzone pisowskimi kacykami, czekającymi na rozkazy z Nowogrodzkiej.
Trybunał działał normalnie i miał poważanie w Polsce i Europie.
11
@Sysia11 Liczby są ważne, wiadomo, jednak dla mnie jego obecność z piłką przy nodze to alert dla rywali. Rapha w fazie kreacji jest nieprzekonujący, a koniec sezonu, mimo liczb, był momentami słaby.
Nico świetnie odciąży Yamala, przynajmniej w założeniach.
0
@Kinginiesta Nie tylko Tarczyński. Intelektualna część La Rambli też go uwielbia.
1
@draxidox No właśnie intuicyjnie wiedziałem, że się nie zmartwisz
4
@draxidox To się nie zmienia od lat, naprawdę nie wiem co ci ludzie mają w głowach.
Przecież jakbyś miał dziecko, to mogliby je przejechać na śmierć.
2
Przypominam, że dziś o godz 21.00 potężny Bayern gra z Benfiką w Klubowym Turnieju Myszki MIki.
Polecam obserwację tego potężnego klubu, który potężnie cieszy grę okiem, skupia potężnie utalentowanych graczy, a w przyszłym sezonie planuje wygrać potężną LM.
3
@sokot Jestem pośmiewiskiem tylko części zamordystycznej, która uznaje prawa obywatela za Białoruś, popiera bezprawie pisowskie z lat 2015-23 i wybiera kumpla alfonsów na prezydenta.
Skoro tak, to znaczy, że wszystko jest ze mną ok.
4
@Dynak W obecnych warunkach, z licznymi sędziami powołanymi bezprawnie, i izbą nie uznawaną przez UE za legalną, nie ma w Polsce instytucji, która może legalnie orzec o legalności wyborów.
To jest efekt bezprawia rządów PiS, którego nie da się odwrócić, bo antydemokraci głosowali na skompromitowanego Dudę, a obecnie na bandziora z ustawek, których zadaniem jest pilnowanie pisowskiego bezprawia.
5
@sokot "Jak to mówi Bodnar z Tuskiem każdy obywatel ma prawo zgłosić taki wniosek i nie zgadzają się z SN na ten moment"
Obywatel ma prawa - wypisz wymaluj Białoruś. Wy, konserwatywni zamordyści, nawet nie rozumiecie swojej śmieszności i antydemokratyczności.
3
Kończ już Leo, bo wstyd tak człapać i się tak wozić na kolegach.
7
I znowu czytam, że woda przyczyną utonięć i kolejny rząd w Polsce nic z tym nie robi.
Trzeba wylać tę wodę, albo osuszyć zbiorniki.
1
@Roobo Po drzewkach Trzaskowskiego, Twój odbiór może być jednoznaczny.
Drzewka tez powinny być żartem, a Ty pisałeś o tym na serio.
Sam pracujesz na to jak Cię inni widzą.
2
Komentarz usunięty
0
@Zoker Ja zawsze mam jeden i ten sam.
1
@ViscaelBarca2007 Jak ocena może być emocjonalna, skoro Deco już działa dłużej w klubie i uprzednio zracjonalizował wydatki, w tym jak wspomniałeś kontraktowe? Mamy już co oceniać.
Jak pytasz, to Ci odpowiem. Dla mnie ten Diaz to byłby ciekawy nabytek, tak jak Williams- obaj mają swoje atuty, inny profil, ale to gracze jakościowi. Już te wzmianki o ewentualnym transferze (pomijając ogromny koszt) odebrałem pozytywnie. To w końcu gracz nie byle jakiego klubu obecnie.
Niech Deco utrzyma ten kurs, a sądzę, że nasze zadowolenie będzie rosło.