Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaelBarca2007 A co takiego się wydarzyło, że nie miałbym pozytywnie ocenić Deco, skoro spełnia te warunki, które opisałeś? Dlatego dalej nie rozumiem pierwszej Twojej odpowiedzi do mnie.
Przecież ja oceniłem kierunek zainteresowania Nico, a nie to czy go pozyska. Kierunek też pokazuje typ myślenia. A ten kierunek ocenia pozytywnie.
0
@ViscaelBarca2007 Naprawdę trudno zrozumieć Twój wpis w kontekście tego co napisałem.
2
Szczerze mówiąc nie za bardzo szanowałem Deco jako managera i nie budził mojego zaufania, w sumie nawet nie potrafiłbym wyjaśnić dlaczego, ale to okienko transferowe z perspektywą na pozyskanie Nico każe jednak inaczej spojrzeć na niego.
To co widzę obecnie to rozsądek i planowanie.
18
Koszt niski, potencjalny zysk, czyli dobry gracz do rotacji jak najbardziej możliwy, zatem widzę tu same plusy. A czy kontuzje to problem przejściowy, to zobaczymy w przyszłości.
1
Rzucam w przestrzeń 2 pytania:
- czy Manchester City po wzmocnieniach i powrocie Rodriego odzyska prymat w Anglii?
- czy Liverpool miał 1-sezonowy wystrzał, czy jednak zakup Wirtza spowoduje, że znowu zdominują Premier League?
0
@FCB_dimiC Sorry, ale to Ty masz tutaj z dekielkiem i Ci się wszystko kojarzy. Chodziło mi o gabaryt
@July_6_BcN Jak widzisz, kolegę dimiego to przerosło i musiał przypuścić atak
2
@Tasde Zadzwoń do Giertycha, może on Ci pomoże.
0
@CLS63AMG @Kgorecki2500 A mi polaczek kojarzy się dość negatywnie, chociaż można widzieć tu zdrobnienie dla malca od słowa Polak. Jakoś mi to źle pobrzmiewa.
0
@CLS63AMG Ale dziś mamy dziś, i można się zastanawiać czy wymowa wiersza w obecnych kontekstach jednak nie jest nieco niekorzystna.
Biorąc pod uwagę rasizm sprzed stulecia, ten wiersz był w sobie na wskroś pozytywny, pisany z dobrą wolą.
0
@doc Taki, ogólnie mało przyjemny. Ten o Polaku, a nie Bambo. Ale tu mamy inną perspektywę.
0
"Polaczek Janusz w Europie mieszka,
Białą ma skórę tan nasz koleżka,
Uczy się pilnie przez całe ranki,
Ze swej polackiej pierwszej czytanki"
A gdy do domu ze szkoły wraca,
Knuje, narzeka — to jego praca.
Aż mama krzyczy: "Janusz, łobuzie!"
A Janusz białą nadyma buzię."
Czy taki wiersz nas Polaków obraża? Bo Bambo jest dla mnie niewinny, jednak gdy tak spojrzeć na Bambo przez pryzmat powyższego wierszyka, to nie brzmi zbyt przyjemnie.
3
@Batys Tak, ale złomowanko nie przynosi skutku, jeśli obiekt złomowany nie zdaje sobie z tego faktu sprawy.
Więc w tym temacie złomowania będą jeszcze w przyszłości, tak jak były w przeszłości.
To obiekt wielokrotnego złomowania.
0
@Przemo1 Ale to piszesz do mnie? Czy do Alexa?
1
@SuperPatsonFCB Jest późno, musisz poprostu iść się wyspać.
4
@AlexDark00 No właśnie, Suarez ze swoim dorobkiem bramkowym w LM obok Lewego? Bądźmy poważni, masz rację Lewy to kategoria ciężka.
0
Czy po 20 minutach tego meczu Realu można by rzecz, że Real praktycznie wygrał już La Ligę w sezonie 2025/26?
2
Surowością? Chyba nie do końca rozumiem to określenie. Schematycznością, przewidywalnością, szablonowością jakoś bardziej mi tu pasuje.
Jest Yamal by ratować futbol, miejmy nadzieję, nie zaprzepaści talentu uganiając się za starszymi o dekadę influencerkami i że przyjdą następni magicy.
0
@Recha_0684 W momencie pisania tego posta nie wpadłbym na to, że to ma potencjał dobrej podpałki.
0
@Roobo Nie ma żadnych danych, to nie ma wiążących wniosków. Jesli mówisz, że przekręty celowe i przypadkowe pomyłki nie różnią się, to znaczy, że zależy Ci na propagandowym przekazie.
Oczywiście, zawsze antyTusk. A pomyłek na rzecz Nawrockiego było znacznie więcej.
0
@normasubiektywna A co masz na myśli pisząc o ostatnich 30 latach, bo aż mnie zaciekawiłeś. Zapaść to świeża sprawa.
0
@PatrykBarca Ja nie zestawiam piłkarzy narodowościami, patrzę na każdy przypadek indywidualnie. Poza tym prognoza, to nie twarde dane z sezonu.
3
@marcin62 5 plus zmienne. To jest perła w koronie zakupów Barcelony. Tanio i wybitna jakość względem ceny
5
Wirtz za około 136 milionów w Liverpoolu. Potężna suma, coś w stylu tych za Coutinho czy Dembele, wydaje się jednak, że Wirtz to zawodnik bardziej niezawodny z zupełnie innej półki niż taki Coutinho. Co do Dembele swego czasu oceniałem jego potencjał nie niżej niż Wirtza teraz. Szkoda, że pokazał go dopiero w PSG po wielu latach.
0
Ale bym sobie nie obejrzał Lecha. Co się człowiek nacierpiał w końcówce sezonu, oglądając ten siermiężny futbol.
2
@draxidox I z dziećmi też jesteśmy w dupie - gratulujemy zadowolonym z siebie egoistycznym panienkom , które się realizują i zatraciły instynkty macierzyńskie.
0
@Roobo Jeśli zamienili głosy przez przypadek, to w jaki sposób jak piszesz "Na to wychodzi że najbardziej wybory skręcił rząd"?
Czy oni zmienili je w 40 komisjach? 200 komisjach?
Czy wybory wygrał Nawrocki, że piszesz, że rząd najbardziej skręcił wybory? Jeśli tak to czy element nielegalnego finansowania pomógł Trzaskowskiemu?
I jeśli tak, to bardziej pomógł niż błędne liczenie wyników na korzyść PiSu?
Jakie masz dane, żeby strzelać zdaniem: "Na to wychodzi że najbardziej wybory skręcił rząd"?
2
@blakkudium Do czasu potężnego zakupu, wszystkie plotki traktuję z przymrużeniem oka.
0
@Roobo Czyli co? Fałszowali żeby wygrał Nawrocki? Finansowali kampanię z zagranicy żeby wygrał Nawrocki? Nie rozumiem.
A co z licznymi komisjami, gdzie głosy błędnie przypisano Nawrockiemu? Tam wszędzie Tusk wysłał swoich ludzi?
0
@Czajka90 Nie jestem zdenerwowany, ponieważ jestem przyzwyczajony do obcowania tu z kłamcami.
Kłamiesz na mój temat i piszesz o moim sumieniu? Generalnie mam Cię gdzieś, a po powyższym wpisie będę trzymał się od Ciebie z daleka, ze względu na Twoje bardzo niskie standardy.
Rozumiesz, ze rozmowa z kłamcą nie ma sensu?
1
@Roobo W jaki sposób skręcił?