Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czajka90 Nieprawda, gdybyś wszedł głębiej w argumentację liberalną, to nikomu nie przeszkadza inny światopogląd. Przeszkadzają ekstremizmy, a w Polsce umiarkowanych konserwatystów niemal nie ma.
Na tej stronie tych kilku liberałów pisze bardzo merytorycznie, a potem trafiamy na kogoś, kto, tak jak Ty w tym wątku na mój temat, kłamie w danym temacie i rozmowa jest niemożliwa.
Przecież Ty powyższym kłamliwym wpisem na mój temat, wypisujesz się de facto z poważnej dyskusji. I dlatego skojarzyłem Cię z konserwą la ramblową, bo z nimi niemal każda rozmowa tak wygląda.
1
@Stinger_ Tak się zaangażowałem w odkręcanie twoich kłamstw i nielogiczności w tym wątku, że nawet nie wiem o jakim pytaniu mówisz.
Oficjalnie to mój ostatni wpis do ciebie w wątku na temat KMŚ. Mam nadzieję, że nie muszę już pisać podania o nie wywoływanie mnie do dyskusji, bo to chyba powinno być oczywiste.
0
@Czajka90 Ok, zatem napiszę neutralnie, że łżesz jako @Czajka90. Zachowujesz się jak oślizgły typ, który powiela bzdury na mój temat i jeszcze to przekłamuje pisząc niedorzecznie o nożycach.
Ponieważ bardzo dużo piszę o sporcie, Twój wpis jest całkowicie kłamliwy.
Szorujesz dalej po rynsztoku, czy odkłamiesz to co napisałeś?
1
@Stinger_ Może skomentujesz, dla odmiany merytorycznie, poziom mojego zainteresowania KMŚ?
70 minut meczów przez 1 tydzień - to w głowie człowieka owładniętego obsesją udowadniania fikcji:
a) zainteresowanie nie mające równych sobie
b) niemal futbolowa obsesja
c) uzależnienie, zagrażające zdrowiu
Jakby twoje eksperckie oko to wyceniło?
2
@Czajka90 I to jest ten poziom wnikliwości. Praktycznie od 2 tygodni piszę o futbolu, większość moich wpisów jest o sporcie, ale oczywiście mędrzec o spostrzegawczości kreta z demencją musi napisać taką totalną bzdurę.
Konserwatysta w pigułce - kłamać, kłamać i kłamać.
2
@clyde Właśnie doskonale opisałaś kwalifikacje intelektualne/uczciwościowe konserwy w Polsce.
Kilka sprzecznych opinii jest przygotowanych i wyciąga się tę akurat potrzebną.
Zatem można być przeciw imigracji i głosować na partię, która rozpętała procesy imigracyjne na całego. Cóż to zatem za problem nienawidzić Żydów i ślepo kibicować prezydentowi, który ich wspiera?
W tym worze logiki wszystko się zmieści.
8
O Lewy ma tracić na znaczeniu w trakcie sezonu.
@AlexDark00 Napijemy się za to?
1
@Stinger_ Widzę, że mamy następny level - obrażamy wyzywając od dziadków celebrytów. To jest twój poziom w tej dyskusji.
"wybacz ale nie oznaczaj mnie, wyraziłem swoje zdanie, nie oglądam tego i mam to gdzieś" - czyli to moja wina, że Ty mnie wywołujesz i zagadujesz na temat, na który nie nie inicjuję rozmowy? Ja mam prosić ludzi o niewywoływanie mnie do tematów? Sodóweczka? Poza Tobą nie ma użytkowników, którzy mnie wywołują i obsesyjnie próbują coś udowodnić. Skoro zaczynasz rozmowę, to odpowiadam, a skoro wypisujesz nielogiczne bzdury oraz bzdury na mój temat to je prostuję.
Skoro tak się interesuję turniejem, to:
a) dlaczego do tej pory obejrzałem razem może około 70 minut wszystkich meczów?
b) dlaczego nie omawiam wyników i przebiegu turnieju
c) dlaczego nie inicjuję rozmów na jego temat, a liczba wpisów dot np. pojedynczego meczu Barcy grającej z Celtą jest wyższa, niż wszystkich na temat
Robisz z uczciwości i logiki wycieraczkę i dziwisz się, że taktuję Cie w tym wątku niepoważnie.
5
Chwała Ci Herr Rangnicku
1
@Stinger_ Ale człowieku to Ty dzwonisz. Ja wykrywam u Ciebie pewnego rodzaju zaburzenie, nawet dwubiegunówkę, zaznaczam w tym temacie.
To Ty mnie dwa razy wywołałeś do tematu KMŚ od wczoraj, czyli nakręcasz rozmowy. Więc o czym Ty pitolisz? I jeszcze będziesz mnie pouczał o czym mam mówić na forum? Ty naprawdę upadłeś na głowę.
PS. Nawet nie znałem wyniku tego meczu z artykułu, tak mnie on obchodził, a Ty o nim nadajesz, a potem mi wmawiasz, że mnie rzekomo strasznie ten turniej interesuje. Zaparz sobie ziółka.
1
@Stinger_ Bo turniej jest bez sensu, ponieważ grają niepotrzebnie słabe zespoły i turniej jest niepotrzebnie rozdęty.
Bo turniej jest bez sensu, bo odbywa się po sezonie w Europie w okresie roztrenowania, więc nie powinien mieć obecnie miejsca.
Nic z dwóch moich 2 tez nie zostało unieważnione.
Bycie AlexemDarko polega na byciu w 1,2 lub 3-osobowej armii ludzi piszącej niedorzeczności. Ja jestem w gronie rozsądnej miażdżącej większości wyśmiewającej tę błazenadę o nazwie KMŚ.
Gratuluję odzewu na Twój powyższy wpis. Jak widzisz jedziesz na samotnym wózku obłędu.
0
@Lucyffffer1922
"Jajecznica" Ali Janosz
"Mydełko Fa"
"Kondor jajo zniósł" Lubelskiego Full
1
@Stinger_ I kto tu ma obsesję?
To nowość - jak europejczycy przegrywają, to poziom się wyrównał, a forma może jest wakacyjna, a może nie. Jak wygrywają, to im zależy, albo nie zależy, a forma jest wakacyjna, albo nie. Masz pełen zakres uderzeń - spójności w niej nie ma żadnej, albo grunt, ze każda teza z osobna się sprawdza, co bohatersko ilustrują wybierane pod tezę pojedyncze mecze. Ale skoro Cię to bawi?
Nie pytaj kolegów, bo oni jak większość poważnych kibiców ma ten turniej w poważaniu. Nawet ktoś napisał o Tobie, do Ciebie jako niezrozumiałym bojowniku o powagę KMŚ. To Ty się raczej wygłupiasz, nie ja, to Ty jesteś w miażdżącej mniejszości.
Zaczynasz być (ale zaznaczam, tylko i wyłącznie w tym temacie) jak ten nasz kolega AlexDarko w sprawie Lewego. Mi to nie przeszkadza.
2
@dariooo Nie z tym, odpadliśmy z Interem w pełni sezonu, trenowanym przez znacznie lepszego trenera.
1
@Lionel_Messi10 Kto? GOAT? Wyście w tej Polsce to już zupełnie poszaleli.
1
Ja to byłem Brazylijczykiem, a nie jakiś Ronaldinho. No ale młodzież żyje tym co się lansuje.
Jako 3-krotny mistrz świata i najlepszy piłkarz w dziejach czytam te zachwyty na Ronkiem z zażenowaniem.
1
@Lionel_Messi10 A przypomnij mi w jakiej to dyscyplinie.
5
@blakkudium Szukałem, są ale nieatrakcyjne
11
Jak ja bym uderzał w taki towar jak Yamal, czyli starszy o 65% wieku własnego, to musiałbym wyhaczyć jakiegoś 270-letniego lachona.
3
@blakkudium Ciągle zbierasz u mnie punkty za nieustanne i niestrudzone wyłapywanie tych haniebnych błędów i niedopatrzeń
1
@fc20barca Matko jedyna, a cóż to za koszmar?
1
@Recha_0684 Nie, bałem się, że mnie któryś poderwie.
11
@Luciano99 Pamiętasz jak popiliśmy jednego wieczora i rozwiązywaliśmy krzyżówkę i tam mieliśmy problem z 9 poziomo na 7 liter? To brzmiało: uroczyste danie u @Kessie albo upał nie do wytrzymania. Mam odpowiedź, to parówka.
0
@MadafakinGuy Zdecydowanie posypali się na pewnym etapie. Nie pamiętam kiedy, ale jak weszła ta blondyna Strachowski czy jak jej tam, to na ten serial nie dało się już patrzeć.
6
Musiałem dziś sporo przejść z kopyta, bo w centrum Poznania szedł Marsz Równości i przejazdy były zablokowane.
@Roobo @skubi99 to nie Wy panowie tam tak wywijaliście przy muzyce techno na platformie z napisem "Laguna różności"?
0
@Herato A jaki klimat można czuć, gdzie w sztucznym turnieju masz europejskie teamy po sezonie, teamy z Ameryki Płd chyba w trakcie sezonu, i jakieś sztuczne twory z Arabii, oraz oldbojów z USA.
Ani nie ma miarodajności turnieju, ani poważnej rywalizacji. Zapłacili im, to przyjechali, zgraną kasę, pojadą do domu. Tych wyników większość fanów nie traktuje poważnie, co widać po wpisach użytkowników i opiniach dziennikarzy.
1
@Kozinho. Tak, tak, najlepiej wszystkich wrzucić do jednego wora, mimo, że to konkretna partia przez 8 lat zrobiła z nas zakały na arenie międzynarodowej i sprowadziła prawo i instytucje do roli partyjnych prostytutek.
1
@Kozinho. Nie można dać spokoju. Właśnie dramatem polskiego społeczeństwa jest to, że dawał przyzwolenie PiSowi na łamanie prawa i dewastowanie instytucji, a co więcej część nawet wyśmiewa do dziś krytyków tej dewastacji.
To co napisałeś jest schlebianiem niskim standardom.
Trzeba wszystko wyjaśniać, nie może być tak, ze ktoś przerzuca sobie głosy na niewłaściwe kupki, a my uśmiechamy się i udajemy, że nic się nie stało
1
@Prorokk Są 2 lata po, więc jeśli chciałeś być sarkastyczny, to niespecjalnie się to Tobie udało.
2
@RoberDzik Łobełt, Łobełt - jedyny słuszny.