Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Tobik237 ale brakowalo im pilek.
2
@Yosemite ten jeden z legendarnych Wlochow.
1
@Chakalakaok .
0
Trump herbatnik daje rade, pewnie nasz oklep z Bayernem w wygrana bordowa fala by zamienil.
1
Chyba najlepsza wizualizacja do Begin Where I End.
Ambient w czystej postaci.
@Ermitano @FearTheBeard
0
@Encore sprzet tak i film tez od Lyncha.
https://filmozercy.com/wpis/nostalgiczna-niedziela-30-prosta-historia
1
@Encore ja mam dla Cibie inny film - nie taki szybki i nie taki wsciekly, ale na sprzecie , ktory lubisz.
https://filmozercy.com/uploads/images/original/straight-story-6.png
2
@Chakalaka no szkoda. Trump przegra tu i tam?
0
@BorzyKrzys no to git.
15
Dhaulagiri 8167
https://cdn.kimkim.com/files/a/content_articles/featured_photos/c09e9685b1ae5f12808f4b157611c4fec90769e2/big-37be69273d20b17a890635fb017f09e4.jpg
1
@NeroTFP nikt nie wie jak to jest stracik tak bliska osobe, kazdy przezywa to na swoj sposob. Tata pewnie byl fanem Trojki.
"Informacja nie jest wiedzą, wiedza nie jest mądrością, mądrość nie jest prawdą, prawda nie jest pięknem, piękno nie jest miłością, miłość nie jest muzyką. Muzyka jest najlepsza".
Zappa
1
@justfootball O Narcosie - zreszte Cie o to dzis pytalem.
5
@insp1re ja goscia uwielbiam i czesto przymykam oko na jego dziwnie nieprofesjonalne zachowania zachowania. Ma to cos, moze nie jest to typowym pilkarzem o barcelonskim profilu (a moze trzeba wyjsc z myslenia o DNA Barcy) ale troszke szlifu i bedzie maszynka do asyst i goli. Ma uderzenie, przeglad, szybkosc. Jeden zwod, ale wystarczajcy. Chcialbym by poszedl technicznie w T. Henry.
1
@Yosemite w sumie jeden z lepszych grajkow Barcy.
1
@Chakalaka moze ta Polka sie pojawi.
2
@Yosemite gdzies widzialem w necie analize - jak Harry stal sie playmakerem.
0
Kostka Rubika, przegiecie.
2
25 lat po zakonczeniu karery jedna z najlepszych 9 w historii - Marco van Basten - ciagle odczuwa skutki swojej kontuzji.
„Wciąż nie mogę dziś grać w piłkę nożną. To zbyt trudne, mam unieruchomioną kostkę, nie mogę strzelać, nie mogę nic zrobić ze stopą ”.
2
"Interweniując bezpośrednio i pozbawiając społeczeństwo odpowiedzialności, państwo powoduje utratę ludzkich energii i wzrost publicznych struktur, w których przy ogromnych kosztach dominuje biurokracja, aniżeli troska o to, by służyć ludziom.”
JP2
0
@puyol_presidend5 hahahaaa
5
@Chakalaka
@Yosemite @kamilo0066 @student97r @macio_944 @Slazmi @Stoiczkow @TheGoldenEleven @Jordi10
1
@Chakalaka wstawiales kiedys video z jego flirtu z ta Polka?
3
jeszcze Montana
@Chakalaka @kazbychu @NeroTFP @PWS @AV0CAD0
1
@PWS nie no wiem, musialem sie tylko z kolego podraznic.
0
mnie sie akurat Poofter's Froth Wyoming Plans Ahead przypomnialo
@BorzyKrzys@VeB77 @tristan87 @Survier @michal26 @Triv44 @kazbychu a
@4drian0 @PWS
2
@tristan87 ten akurat jest o Gruzji, sorry.
4
@Yosemite bardzo dobry zawodnik.
0
To moze jakies tytuly piosenek o poszczegolnych Stanach w USA? ktos, cos?
2
https://x.com/i/status/1322598214864834560
1
@YoNoEntiendoNada @NeroTFP @Triv44 https://i.ytimg.com/vi/S8j2LlO_myA/hqdefault.jpg