Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@justfootball ja sie ucze. Dzis pierwsza lekcja.
i od razu druga
6
@Yosemite potwierdzasz?
1
Pewnie kazdy zna, ale jesli nie to klasyk 1 z 10.
3
Danny Boyle ironicznie, acz wnikliwie o współczesnej młodzieży szkockiej - bez perspektyw, ale ze skrywanymi wielkimi możliwościami. Plus Ewan McGregor na granicy brawury. Klasyka nowego kina brytyjskiego. Pozycja obowiązkowa: Trainspotting (1996) - WT 22:45 Paramount Channel
11
@deyna2018 nie ogladalem, ale nauczylem sie od indoktrynatow z LR, ze Ester.
3
Kilka legendarnych skladow Arsenalu.
https://www.fourfourtwo.com/features/ranked-the-10-best-arsenal-sides-ever
2
Gambit Krolowej.
Association - Along Comes Mary
1
@NaFazieHitman Gremlin Gizmo?
2
@Tomo1989 Ze Zverevem odpadl.
0
@NaFazieHitman no wlasnie nie idzie.
9
Fauna Australii powieksza sie. Odnalezione dwa nowe ssaki.
https://www.smh.com.au/politics/federal/australia-s-biodiversity-just-got-a-lot-richer-two-new-mammals-discovered-20201106-p56c77.html
1
@patry295 a tak, pamietam jak zdjecie wstawiales.
https://lumiere-a.akamaihd.net/v1/images/freesolo-mobile-940x1080-v2_83915fa4.jpeg?region=0,0,940,1080
A tak na sero to gdze to?
0
@patry295 niestety nie, ale troche mnie ciagnie. A Ty?
2
@Yosemite slynna Trojca
8
4
Startrekowe kociaki.
https://pbs.twimg.com/media/EmZia3dWMAA0x-v?format=jpg&name=large
1
@NeroTFP dokładnie
3
@BarcaInfo Pep motorycznie i taktycznie jak zwykle przygotowany bez zarzutu .
2
Starozytni kosmici wjechali na La Ramble.
2
Ogladalem wczorej pierwszy odcinkek Gambitu Krolowej
Jest solidnie.
2
@BlaseR9 No wlasnie Kashmir robi robote na PG, a na Houses - No Quarter, Song Remains the Same i Rain Song.
4
@Chakalaka Albumy Led Zeppelin 1-4, a nawet plytna nr 5 to muza po prostu genialna. Legendarne albumy.
Z czworki ulubione utwory to
"When the Levee Breaks"
"The Battle of Evermore"
"Going to California"
"Misty Mountain Hop"
"Four Sticks"
2
@Yosemite zdecydowanie
7
@sebasek99 Najman, Footroll, Gonciarz oraz Scheuring Wielgus maja, Mentzen chyba tez.
6
"Państwo jest jak niemowlę – z jednej strony ma ciągły apetyt, z drugiej nie ponosi żadnej odpowiedzialności za swoje czyny." - (podobno) Ronald Reagan.
1
@Nigaki a dla Ciebie mamy to na dobry poczatek dnia
https://www.0711talents.de/wp-content/uploads/2020/09/0711-Talents-Palina-Power-aka-Palina-Rojinski.jpg
https://www.jolie.de/sites/default/files/styles/image_gallery360w/public/2019-04/palina-rojinski-busen-600x800-1964494.jpg.jpeg?itok=XlXoRoX_
1
@Nano22 Mnie sie matero - szczegolnie to duze na alumionwychm stelazu czesto przewraca podczas transportu np samochodem lub w domu. Mialem kiedys Torbe od Pajerito ale bylo srednio stabilna. Sa torby ze skory, ktore maja twarde dno i przegrode z drewan w srodku - stoi naprawde pewnie lub tak jak na tym zdjeciu polaczenie torby i koszyka i wtedy masz pewnosc, ze yerba termosi itd sie nie przewroci i syfu nie narobi.
Tutaj na stole u Cavaniego
1
Czy ktos z mateistow posiada to cudo?
Slownik przetlumaczyl - doniczka ze skory surowej - materas en cuero crudo
http://www.artesanosunidos.com.uy/imagenes/productos/foto_778_1.jpg
@Nano22 @ViscaBarca123 @Kidd @YoNoEntiendoNada
4
@Shapiro do tej akcji jest ogolnie mem z George Weah.
"Thanks Iza" :)
2
@NeroTFP a jak kanapka, to i yerba