Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kerouac ja tez nie ogladam brudnych filmow (oprocz Dirty Harry i Dirty Dancin), ale "kumpel mi polecil" wywiad z jedna z mlodych gwiadz tez brazny. Naprawde fajnie sie tego slucha, tylko dlugie.
Porn Stars Are People
3
@kerouac mysle, ze oprocz tego zacnego tria, w tym temacie nie moze zabraknac @lucas/catalan i @zawsze_barca
6
Umiejetnosci Rudego z Anglia.
https://streamable.com/pe46y5
1
Zawsze moze byc gorzej niz dzisiejsza gra.
https://streamja.com/Qp0zV
4
@Pertezm https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9274387#comment-9274387
3
@Comentateiro stad zrozumiale zachowanie Goralskiego ;)
4
Lewy zagrozil, ze bedzie sie staral o obywatelstwo niemieckie.
8
Fajnie podsumowanie meczu "patrzyli jak gra rywal"
1
U mnie tez kurs na to, ze padnie bramka gdy bede na WC, wszedl jak w maselko.
0
Ale sie Krychowiak vs Messi przypomial.
3
@NaFazieHitman ah Remy jest fenomenalny.
0
@BarcaInfo ten Rivaldo to jednak dobry byl.
0
Borek kiedys pileczke troche kopal?
1
Wirtualne muzeum Andrzeja Zawady.
https://andrzejzawada.pl/muzeum/
37
https://x.com/i/status/1310565027158601728
1
@Colon przepraszam nie zauwazylem , ze o tym pisales @kubix05
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9272817#comment-9272817
5
Juz 125 lat liczy sobie brazylijski klub Flamengo (Clube de Regatas do Flamengo - ksywki Rubro-Negro (Scarlet-Black)
Mengão (Big 'Mengo)
Urubu (Vulture))
Copa Libertadores 2x, Mistrzostwo kraju 6x.
https://pbs.twimg.com/media/Em1TXqaXYAA1z9Q?format=jpg&name=medium
grali dla niego min. Ze Carlos, Jorginho, Gerson, Dejan Petkovic, Zico, Zinho, Leonidas, Veve, Edmundo, Romario i Bebeto.
https://i.pinimg.com/originals/23/99/dc/2399dc0853861f9af4c7054a3e7a10c5.jpg
1
Najgorszy utwor Waszego ulubionego wykonawcy?
0
@cules100pro Pitbull na pewno w scislym topie.
42
Kazik
Czasy są ciężkie. Dla wszystkich. Rząd w końcu przyznał 400 milionów artystom, którzy o to go poprosili.
Nie nam oceniać kto z nich jest w tak tragicznej sytuacji by rząd o taką zapomogę prosić. Jeśli nie widzą w tym jakiejkolwiek niestosowności to niech biorą jak dają.
My nie prosiliśmy chociaż sytuacja w Kulcie daleka jest od choćby różowej. Niektórzy koledzy już zarabiają w inny sposób dzieląc swój czas na pracę i próby. Właściwie wróciliśmy do czasów gdy zaczynaliśmy.
Jednak od tych....( z trudnością powstrzymujemy się od użycia wulgaryzmu) nic nie chcemy.
Po pierwsze są grupy zawodowe, które takiej zapomogi potrzebują bardziej. Lekarze, pielęgniarki, ratownicy, którzy po kilkanaście godzin na dobę tyrają ratując ludzkie życia za psi grosz.
Po drugie- rząd nie może ci dać żadnych pieniędzy, bo ich nie ma. Jeśli jednak komuś daje to znaczy że przedtem komuś zabrał. Zabrał setkom tysięcy uczciwie pracujących ludzi, którym teraz na dodatek zamyka interesy. Nie chcemy tych ukradzionych wam pieniędzy.
Tak. Potrzebujemy wsparcia. Jeśli chcesz nas wesprzeć to kup naszą ostatnią płytę z CD i DVD z koncertu na Polandrock.
Przy okazji posłuchasz i obejrzysz największy koncert jaki odbył się na ziemi polskiej kiedykolwiek. A zaręczamy-słaby nie był.
I załatwimy to bez pośrednictwa tych panów (i pań).
Gdyby nie było was nie byłoby nas.
2
@Yosemite mial ulozona stope
0
@Transu96 Mads Mikkelsen podobno ma byc.
3
@aspider no bo Beckenbauer byl pewnym zaskoczenim w skladzie ;)
1
@Comentateiro dla mnie tez topka. Ludzie myszy, mechanik rowerowy, skecz z papuga, namozyn niezyt krtani (nosa?), wyprawa, o gosciu ktory chcial zjesc katedre, biskup, grubas w Sensie zycia, wyciagnijace swoich zmarlych, jest pan dobrowolnym dawca watraby, maszyna ping, szantaz, pokoj klotni, buchalter, panska zona pstryka sobie foteczki pstryk, pstryk, wspinaczka na ulicy.
itd.. itd
0
@budel17 dobry klimat.
a to znasz?
0
Dlaczego nikt tego tu nie wrzucil.
Alan Aztec - Polska (feat. Frequ & Ninka)
ps. bydzie subwencja?
1
@NeroTFP Szkoda, ze Bohdan sukcesu Igi nie dozyl.
1
@Yosemite ale wypatrzyl
19
Wciąż radioaktywny notatnik Marii Skłodowskiej-Curie. Noblistka używała go w latach 1899–1902 do zapisywania notatek z eksperymentów nad substancjami radioaktywnymi. Będzie radioaktywny jeszcze przez 1500 lat.
https://pbs.twimg.com/media/Emx1l_wW4AA1APK?format=jpg&name=medium
Sterfa Czarnobyl bedzie radioaktywna przez okolo 20.000 lat. Niezly dlug zaciagnelismy u nastepnych pokolen. To bardzo dlugi okres, zadna cywilizacja tyle nie przetrwala.
21
Wydajnosc systemu ochrony zdrowia.
https://pbs.twimg.com/media/Emt1UelWMAI2s2-?format=jpg&name=medium