2

Dwie osoby straciły łącznie ponad 650 tys. zł. Oszustwo na kartę SIM ciągle działa
https://www.dobreprogramy.pl/Dwie-osoby-stracily-lacznie-ponad-650-tys.-zl.-Oszustwo-na-karte-SIM-ciagle-dziala,News,111839.html

0

@kerouac chyba nie.

0

@patry295 @kerouac @norbi77 a moze pomozecie, bo szukam avatara i to chyba ten tylko inny.
http://tiny.cc/o343tz

1

@kerouac ja paru tu nie lubie, ale pewnie gdyby odeszli to bym zalowal. Po prostu mam ruska nature. Rusek Cie zabije, a potem placze, ze to zrobil.

1

@patry295 @kerouac @norbi77 tak . Ludzi tu usuwaja konta (jak grzyby po deszczu???), ale przechodza do innego wymiaru Szuflandii.

1

@kerouac no i zburzyles moj sen. Ale w tym pytaniu bylo ukryte pytanie.

0

@patry295 hehe. Bedzie mi brakowalo Trump Metal

0

Kto czuje sie na silach by pociagnac cykl ciekawostek o Uniwersum LOTR?

4

@Chakalaka w dzisiejszych okolicznosciach przyrody najbardziej wzurszajaca wykonanie.


@Stoiczkow @patry295 @michal26

1

@Encore raczej skoczka na f4.

0

@tristan87 ale polskie korzenie.

0

@damianex10 tak, kojarze go, on gral tego Gambita.

3

@4drian0 @NaFazieHitman macie racje, ma te dzikie spojrzenie Björk.
Mnie sie tam bardzo podoba.

2

@Yosemite pieknei zakrecil, kojarze to.

0

@bixmix zazdroszcze

0

@mr_robot DzP nie widzialem, ale pewnie sie inspirowali.

0

@bixmix a widziales Inside Man ? ;)

1

Przed momentem!

Szara eminencja amerykańskiej polityki podejmuje negocjacje z bandytami. Nadzwyczaj sprawne kino spod ręki Spike'a Lee z Dezelem Washingtonem i Jodie Foster w rolach głównych: Plan doskonały / Inside Man (2006) - WT 21:35 TVN 7

0

@ShowMe no jest miejsce dla kazdego, a my sie tu cisniemy.

0

@Gaz ostatnio pijam i polecam Aguantadora.

6

NASA: w naszej galaktyce jest co najmniej 300 planet nadających się do zamieszkania
Ponowna analiza danych z kosmicznego teleskopu Keplera zwiększyła prawdopodobną liczbę planet pozasłonecznych dających się skolonizować.

https://www.focus.pl/artykul/potrzebna-nowa-ziemia-teoretycznie-mozemy-wybierac-z-300-milionow-planet

2

Juz za pol godziny rozpocznie sie msza swieta z Cupertino.


1

@NeroTFP teren po prostu zaznaczyl.

4

Nauka hiszpanskiego z Pablo Escobarem - lekcja nr 3 Coma mierda.


1

Recenzja namiotu ZPacks Duplex (2,5 tysiaca plus 900 clo).


0

LOTR? Gone?

2

@Yosemite jak w maselko

1

@justfootball ja sie ucze. Dzis pierwsza lekcja.



i od razu druga

6

@Yosemite potwierdzasz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?