Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dwie osoby straciły łącznie ponad 650 tys. zł. Oszustwo na kartę SIM ciągle działa
https://www.dobreprogramy.pl/Dwie-osoby-stracily-lacznie-ponad-650-tys.-zl.-Oszustwo-na-karte-SIM-ciagle-dziala,News,111839.html
0
@kerouac chyba nie.
0
@patry295 @kerouac @norbi77 a moze pomozecie, bo szukam avatara i to chyba ten tylko inny.
http://tiny.cc/o343tz
1
@kerouac ja paru tu nie lubie, ale pewnie gdyby odeszli to bym zalowal. Po prostu mam ruska nature. Rusek Cie zabije, a potem placze, ze to zrobil.
1
@patry295 @kerouac @norbi77 tak . Ludzi tu usuwaja konta (jak grzyby po deszczu???), ale przechodza do innego wymiaru Szuflandii.
1
@kerouac no i zburzyles moj sen. Ale w tym pytaniu bylo ukryte pytanie.
0
@patry295 hehe. Bedzie mi brakowalo Trump Metal
0
Kto czuje sie na silach by pociagnac cykl ciekawostek o Uniwersum LOTR?
4
@Chakalaka w dzisiejszych okolicznosciach przyrody najbardziej wzurszajaca wykonanie.
@Stoiczkow @patry295 @michal26
1
@Encore raczej skoczka na f4.
0
@tristan87 ale polskie korzenie.
0
@damianex10 tak, kojarze go, on gral tego Gambita.
3
@4drian0 @NaFazieHitman macie racje, ma te dzikie spojrzenie Björk.
Mnie sie tam bardzo podoba.
6
Bardzo ladna szachistka.
https://theplaylist.net/wp-content/uploads/2020/08/Anya-Taylor-Joy-Queens-Gambit-750x400.jpg
2
@Yosemite pieknei zakrecil, kojarze to.
0
@bixmix zazdroszcze
0
@mr_robot DzP nie widzialem, ale pewnie sie inspirowali.
0
@bixmix a widziales Inside Man ? ;)
1
Przed momentem!
Szara eminencja amerykańskiej polityki podejmuje negocjacje z bandytami. Nadzwyczaj sprawne kino spod ręki Spike'a Lee z Dezelem Washingtonem i Jodie Foster w rolach głównych: Plan doskonały / Inside Man (2006) - WT 21:35 TVN 7
0
@ShowMe no jest miejsce dla kazdego, a my sie tu cisniemy.
0
@Gaz ostatnio pijam i polecam Aguantadora.
6
NASA: w naszej galaktyce jest co najmniej 300 planet nadających się do zamieszkania
Ponowna analiza danych z kosmicznego teleskopu Keplera zwiększyła prawdopodobną liczbę planet pozasłonecznych dających się skolonizować.
https://www.focus.pl/artykul/potrzebna-nowa-ziemia-teoretycznie-mozemy-wybierac-z-300-milionow-planet
2
Juz za pol godziny rozpocznie sie msza swieta z Cupertino.
1
@NeroTFP teren po prostu zaznaczyl.
4
Nauka hiszpanskiego z Pablo Escobarem - lekcja nr 3 Coma mierda.
1
Recenzja namiotu ZPacks Duplex (2,5 tysiaca plus 900 clo).
0
LOTR? Gone?
2
@Yosemite jak w maselko
1
@justfootball ja sie ucze. Dzis pierwsza lekcja.
i od razu druga
6
@Yosemite potwierdzasz?