0

Suarez za sedzia

0

A Leeds co? .

5

Jakoś mi żal Pazury w tej reklamie Vectry.

1

Obronca wiedzial, że go Dwmb na zamach weźmie , ale i tak nie mógł nic zrobić :)

0

@Yosemite zajeisty Napascior

2

@Chakalaka no i bardzo dobrze.

3

@Yosemite klasyka, ale malo z nia filmow widzialem.

0

@kamilo0066 przekladalem ten film od lat i w koncu go nie obejrzalem ;(
@magic10

2

2

@cracker Nie wiem. Marc gra kosmos, ale babolki tez mu sie przytrafialy. Taka praca.

0

@mekston Gdy Pete zdobywal swoj 14 GD, to wszyscy mowili, ze ten rekord juz nie zostanie pobity...

2

@Slazmi no i Laskowski taki odminiony, juz nie zartuje w co drugim zdaniu.

0

@FC1899Barca Szukam od dluzszego czasu takich impresji. Facet mial kanal - lowca burz czy cos takiego w Stanach i czesto w podkladzie lecial fajny ambient.

1

@FafitFCB jest ogien. Borat


0

@Esteban_ no tak, teraz mi sie przypomnialo, ze zna.

0

@msmsms Dorocinski mowi tam angielskim z rosyjskim akcentem?

4

@BarcaInfo no i nawet "buena" od Marca dostal

2

@Slazmi @Chakalaka ale pogral teraz Robertson.

1

@FC1899Barca wlasnie sobie wyborazilem, ze to audiobook.

1

@Chakalaka i gorzej przez to komentuje?

2

@Yosemite pogral.

1

@NeroTFP i jeszcze komu i gdzie wbili!
A Niemcy wczesniej spiewali - "potraficie tylko dostarczac pizze"

1

@Chakalaka Laskowski cos gra`?

1

@Chakalaka podgladam.

1

@Chakalaka niektore nawet dobre.

3

@Chakalaka Flipendo
Tak a propos - mam wlasnie jelly beans z Pottera i smakuja rzygowinami.

0

@justfootball odpowiadaj najpierw na pytania. Jakosc nie ilosc ;) CIagle czekan na odp. nt Pablo

14

Pani Anna Maria Zukowska ma dobre poczucie humoru albo pomylila Misesa z Hitlerem, bo skwitowala ten obrazek: "mowa nienawisci"

/photo/1

1

@Yosemite no taki ujek z twarzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?