1

@Yosemite Messi objeżdża poteznego Boatenga (ten pada jak kloda )podnoszac leciutko pilke i przenoszac ja nad Neuerem.
Przegrywamy juz tylko 1-6.

0

Jakie kursy byly na dziadkow?

0

Co tam pijecie sledzac wyniki wyborow, moze jakas bostonska herbatke?

0

@patry295 jest Jacek, to moze nie cala, ale pol nocki zarwac.

0

@MaziFCB fajnie, ze na koncu nie zapomnieli o slowie na M**********R

0

@patry295 Kojarze autora z nieruchomosciami.

2

Metal Trump - Rage Against the Machine - Killing in the Name.


2

@michal26 licze na grafiki i filmiki oraz ladna pania prezenterke.

2

@patry295 @barcelonaLM @michal26 Bedziecie na biezaco komentowali wybory w juesej?

1

@damianex10 troche Flick.

0

Suarez jeszcze sie wyklocal .. hahaha

2

"Pablo Escobar" spiewa
pod prysznicem



na scenie


#narcos

0

Vin JR taka asysta?

36

@justfootball Nie kumam swietowania antyaborcyjnego ala Kaja Godek, nie kumam rowniez chwalenia sie aborcja, robienia z tego powodu do dumy.
Zabijanie nowego zycia to straszna rzecz, dylemat, ktore nigdy nie jest latwy, nie lubie ekstremalnych emocji w tym przypadku.

1

@YoNoEntiendoNada cos w tym stylul.
Ale schodzac z temau koki, a wlasciwie to nie schodziac - Diego ma chyba wykrytego guza mozgu i bedzie operowany.
@JimMorrisonFCB @Yosemite

0

Krychowiak taki troche Val Kilmer.

2

@YoNoEntiendoNada ale wtedy bez wody.

5

@Yosemite to chyba juz grubsza impreza ;)
@Fawrf no porobilo sie - Diego czesciej kojarzony z koka niz pilka. Mowisz koka - myszlis Maradona i odwrotnie.
@JimMorrisonFCB @SiSenior ja po Narcosie chcialem wiecej Narcosa.

1

@Yosemite jak to bylo? Ulubiony zawodnik Messiego?

1

@Yosemite oj ale lobik. Ogolnie swietny zawodnik. Z tych regionyow cala masa telentow.

8

Z dwa dni temu uzytkownik @kerouac pisal o masle orzechowym. Od tego momentu wszamalem chyba z 400g. Najlepiej smakowalo na bulce glutenowej lub chlebie toastowym z powidlami.
Sila sugestii - dobrze, ze nie pisal o np. kokainie.

2

Imprezowi sąsiedzi.



@justfootball pani to chyb Twoj typ?

6

@Danny Gaucho nie ukrywam , że wsruszyla mnie ta metafora nawiązujsca do szatni.

3

@Yosemite po samurajsku. Ale sie docenia widownie, szczegolnie w obecnej sytuajcji.

1

@Yosemite luzik totalny, uwielbial po prostu pilke.

1

@Yosemite Nie chce grac prezciwko Messiemu, nie chce grac przeciwko Nescie.

3

@GeneralXavi General Xavi Clone Wars?

1

@Yosemite w to mi graj.

0

@Encore czyli tez klasycznie.

2

NIe wiem co tam u was dzis buja, moze cos wstawicie, ale u mnie dzis mega kalsycznie.


Jethro Tull - My God (szcegolnie druga czesci utwory gdzie wchodzi piorunujacy flet i wsieklosci Ian Andersona)


---
Led Zeppelin

The Song Remains the Same. - niesamowity wstep do albumu Houses of the Holy.


No Quarter - jednen z najbadziej klimatycznych kawalkow w muzyce, niezle pojechany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?