Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@patry295
1
@Yosemite mial naprawde uderzenie.
2
@Encore @Janiama @Szreko i klaskanie bylo pod koniec.
14
Yebaniutki.
0
@ProMILs to ta z TD?
robi! DaDDario
11
Zaduszki 2.0
https://pbs.twimg.com/media/ElmlAE0XgAAQwFm?format=jpg&name=900x900
1
@Nano22 https://imgflip.com/i/4kgslp
1
@kerouac po co zabijac, nie lepiej zjesc?
https://x.com/i/status/1321147893307314179
3
@Stoiczkow losuja.
2
" Módlcie się żeby nam się okresy nie zsynchronizowały "
0
@NGTRX dobrze, ze nie na szkody.
3
@NGTRX na kwarantannie siedza.
3
@PatrychoO haha. To jest dobra scena.
1
@don'T.R.I.P.e czucie mial pilki niesamowite.
13
@tobiasson92 Socjalizm to ustroj, ktory boha.....
1
Dzien dobry, to jakies Mistrzostwa Swiata sa?
0
@elmayakos dokladnie.
12
Rzadzacy chce wkurzyc nastepna grupe spoleczna.
https://i.pinimg.com/originals/d0/e8/d8/d0e8d8d3e93ccec39468217096029e25.jpg
2
@Yosemite wow, nie znalem tej bramki.
3
@Yosemite jszcze sie zastanawiam
2
@Yosemite kogo z akutalnie grajacych zawodnikow jego gra Tobie przypomina?
0
@Szicek10 nowojorskiego akurat nie znam, ale pyszny jest NY cheese cake.
ps. do tego kawunia?
5
Polacy odkryli najmniejszą znaną planetę swobodną. Samotnie przemierza ona Drogę Mleczną.
W naszej galaktyce mogą znajdować się miliardy planet swobodnych, takich, które nie są związane grawitacyjnie z żadną gwiazdą i samodzielnie przemierzają przestrzeń kosmiczną. Polscy naukowcy z zespołu OGLE poinformowali właśnie o odkryciu najmniejszej znanej nam planety swobodnej.
https://pbs.twimg.com/card_img/1322128804232499202/sDqJLlqI?format=jpg&name=900x900
https://kopalniawiedzy.pl/planeta-swobodna-Droga-Mleczna-mikrosoczewkowanie-grawitacyjne-OGLE,32867
30
@Janiama Druga strona walczy z progresja w druga strona - "dzisiaj zabijanie dzieci bez konczyn i mozgu, , jutro tych z syndromem Downa, pojutrze tych zdrowych, a nastepnego dnia wyskrobanie jakiegos uzytkownika la Ramblii, ktory ma inne poglady polityczne".
Ja licze, ze wygra common sense.
0
@ViscaBarca123 Otoz w punkt.
12
@BarcaInfo na bank @ViscaBarca123 go zna z imienia i nazwiska oraz krotka historie rodzinna.
0
@Homeopata8989 o to tez sie podlacze
5
@FafitFCB "Jestem skrajnie wyczerpany, a przecież jest rano"
3
@Shapiro to po prostu zwykli nicponie .
1
@patry295 jesli oplata nie jest wysoka, to mozesz mnie oznaczyc. Se poczytam.