0

@semafor No wlasnie o tym pisze. Nie postrzegam tego emocjonalnie - tylko Tobie grzecznie wyjasniam.
Pisanie natomiast do anonimia - kolejny raz zawiodzles wskazuje na to, ze cos chcesz osiagnac na poziomie emocjonalnym, dlatego nazwalem to szatnazem.
Ale mozesz tak pisac dalej , nie ma sprawy.

Zaakceptuj to , ze mam inne zdanie i sie na pokaz nie oburzaj.
Ale jesli chcesz sie cisnac i spinac to tez nie ma problemu.

Blogoslwionej niedzieli.

0

@MesQueUnClub_87 no przeciez jak profesor miedzy nimi zagral.

0

@semafor Chyba mnie nie zrozumiales.
"Spory zawód poraz kolejny." - to po prostu forma szantarzu emocjonalnego, nie wspominajac podkreslanie argumentu wieku.
Rodzaj maniupulacji, ktora mi zarzucasz, ale sam tutaj sie dopusciles.

Powtrorze - to tylko mem. Cos bardzo czarno - bialego.

1

Scorpion nie tylko od Rene Higuity.


0

@semafor Piszesz tak, jakby Tobie na mnie zalezalo. Co sie przejmujesz postami faszysty?
Jesli Ciebie zawodze, to znaczy, ze mamy jakas relacje emocjonalna, o ktorej nie wiem.


2

@semafor A co Ty sie tak ciszniesz? To tylko mem.
"Spory zawód poraz kolejny." - serio, to zdanie? No dobra niech bedzie.

7

33

Temat aborcji rozbujal znowu nastroje. Ktos oczywiscie musial zrobic mema.

https://pbs.twimg.com/media/ElKIn4uXIAIcOLl?format=jpg&name=small

0

@kuz na kacu powiadasz ;)

3

@Coutinho007 dla mnie jakos odejscie Alvesa to taka symboliczna data. Odejscie Neymara tez rynek popsulo.

1

Ladnie cieta pilka Claudinho,
https://streamable.com/b4b410
@Yosemite

3

Emocje.


0

@Coutinho007 jestem jakis nieufny - tzn obojetnie jakby teraz nie grali , to i tak ani za mocno sie nie podpale, ani tez nie popadne w totalna negacje. Zobaczymy w drugie polowce sezonu.

0

Khachanov wsciekly.


7

Bramka Suareza jesli ktos nie widzial.
https://streamja.com/6BylK

2

Messi gral z kontuzja.

1

Ajax juz 11-0 .

0

Niepotrzebnie Real przegral w LM. Slaby Real - to duze presja na naszych,

1

Trzeba przyznac, ze Modric zrobil to jak profesorek.

0

Neto typowy brazol brawo!

0

@Encore nie obiecuje.

2

Dembele 2 brameczki, robcie zrzuty ekranu.

0

Dobrze, ze Real tego Viniciusa ma.

5

Dest the best. .

1

@Yosemite konkretna atmosfera

2

Ake Dest teraz przeczytal Juniora.

1

@Shroud mnie nie, bo jest gwarantem zmarnowanych sytuacji ;)

1

Oby Fati przypomnial Ramosowi koszmary jakie Sergio mial zwiazane z Ronaldinho.

0

Raaaaakuuuuteeeeeeen!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?