- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1126 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1126 Culés
12
O godz. 20:00 rozpocznie się pierwszy półfinał Champion of Champions - zagrają w nim Neil Robertson i Mark Selby. Mecz zostanie rozegrany w formacie "best of 11" czyli do sześciu wygranych frame'ów.
Transmisja na antenie TVP Sport.
@student97r @Yosemite @YoNoEntiendoNada @1996messi @Colon @Coutinho007 @mekston @Jordi10 @Kidd @gagass
1
@Chakalaka ostatnio mamy takie czeste pary pojedynków:
Trump - Wilson i Robertson - Selby
W ogole poczatek tego sezonu to o ile kojarze malo niespodzianek. Czesto zdarza sie, ze w tych turniejach zdarzaja sie tacy gracze ktorzy graja swoj turniej zycia i laduja nawet w finale, ale ostatnio jednak Ci lepsi dochodza wysoko. Ostatnio chocby polfinaly Selby - Robertson i Trump - Higgins
3
@TheGoldenEleven @Bykunn @NeroTFP @macio_944 @MarioVeB! @Piotr,1985 @damianex10 @dorszyk22 @G9 @tobiasson92
2
@barcadreed @JimMorrisonFCB @Janiama @Stoiczkow @budel17 @Ali094 @Tomo1989 @Pawlik1985 @rasta212 @Slazmi
1
@Chakalaka StarTrekowiec ma moj glos.
1
@Chakalaka ale za avatar szacun kolego :D no i oczywiście mega robota za powiadomienia snookerowe, gdyby nie one pewnie nie obejrzałbym nawet 10% spotkań o których dajesz info, dziękować :)
1
@budel17
Dziękuję i polecam się na przyszłość
1
@Chakalaka Stawiam na Robertsona i Trumpa, jak w ostatnim finale. Ale prawdę mówiąc, żaden scenariusz nie będzie zaskoczeniem. Dobrego snokera!
3
@Chakalaka @student97r @Coutinho007 @Colon @mekston @budel17 Niesamowita gra na odstawne w 2. partii. Miodzio.
3
@Slazmi @Chakalaka @budel17 @Coutinho007 @mekston @student97r Selby spokojnie, powoli, metodycznie... Chyba wyjdzie na 2-1.
1
@Slazmi "100" Robertsona i po 2.
2
@Slazmi @Chakalaka @budel17 @Coutinho007 @student97r @mekston No to po 3. Jedziemy dalej.
1
@Slazmi I znowu Selby z przodu...I znowu z "100". Szacun dla "powolniaka" :-)
2
@Slazmi @Chakalaka @budel17 @Coutinho007 @Colon @mekston
No to po 4 i kolejna seta. Tym razem Robertson (124 RAZ W SEZONIE). 143!
Jeszcze max 3 partie. Zmierzamy do decidera.
2
@Slazmi @Chakalaka ale pogral teraz Robertson.
1
@Slazmi No to Robertson z przodu z kolejną setą i świetnym wbiciem czerwonej do żółtej kieszeni.
1
@Colon No to decider... I seta Selby'ego (137!). Co za mecz!