Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nonameforlife to jest pomysl.
0
Niby chleb bez soli (piekarz zapomnial) mozna sobie dosolic, ale to juz nie jest to. Smakuje dziwnie.
#uzaleznienia
0
@Kusco15 nie jestem na tyle znawca i nerdem boksu, bym mogl sie wypowiadac na temat boksu. Niemniej jesli jest to mega chetnie ogladam. Walki Goloty uwielbiam. Ruiz vs AJ swietna, AJ vs Klitschko tez.
0
Najlepsze Waszym zdaniem walki bokserskie w historii lub/i te, ktore Wam sie najbardziej podobaly.
@Kusco15
1
@barcelonaLM Sedzia lepszy od Najmana?
4
Skokow juz dawno nie ogladalem, ale ktos tu ostatnio polecal Deluxe Ski Jump (A. Malysz) na androida i daje naprawde rade.
1
@Yosemite @Chakalaka tak jest
3
@MesQueUnClub96 Bo oni sie oszczedzaja wlasnie w Bundes do europejskich :)
2
@Junngeas no to jestes burżujkiem ;), inaczej to bylbys Midasem.
@Junngeas szczerze nie jadlem paryskiej . to to samo co brioszka?
3
@Junngeas Ty skonczony burżuju.
1
@Yosemite nieźle ?
A u nas?
1
@BartqRKO Jestem Pele. Ronaldo / Leo wyprzedzaja mnie jedna, dwoma bramkami w klasyfikacji. Staram sie angaz w jakim Santosie czy innym Gremio i wchodze na rzuty karne. Wyprzadzem znowu Messiego.
0
@Yosemite Ale to juz chyba byla koncowka Ronalda w Barcelonie?
2
@Yosemite troche leniwy czasem jestem w szukanie, wiec dzieki. Kuman tam krwawil, ale na jego obrone trzeba dodac, ze Weah byl mega.
2
@kazbychu moje ciezkie? nieeee . zobacz np. Acidow jaki lajcik. Hollow Pantery rzeczywiscie pod koniec niesamowicie sie rozpedza.
Ale wszedzie melodie :D
@Chakalaka no nie mowilem. MI sie obie podobaja, ale Pan Tera bardziej.
1
@VamosRakieta@Yosemite masz moze jakies filmiki Weah vs Koeman?
16
Kuman taki madry, a sam co robil.
@Yosemite @JimMorrisonFCB
1
@kazbychu chyba nie zrozumialem.
Ponioslo w tym, ze cover Pantery lepszy, czy co miales na mysli?
2
@Comentateiro a moze tam bylo napisane - zjadliwe?
ps. piwko veganskie
1
@8stoichkov8 Ja tez wybieram Panterke w tym wypadku, ale zaloze sie, ze @Chakalaka widzi to inaczej.
2
@8stoichkov8 Planetka daje rade i to jak.
@Asthylath fajny utwor Megow przypomniales.
5
@MichalZZZ Pearls befor swine (COC)
Hollow (Pantera)
Learn from My Mistakes (Down)
Patterns in the Ivy (Opeth)
Walkway to Heaven - Acid Drinkes
Love You to Death - ToN
to tak na szybko
1
@kubix05 jedna z najlepszych gier w historii.
9
Telegazetka.
https://pbs.twimg.com/media/Eo41LRLW4AIuNHm?format=jpg&name=small
0
No dobra, skoro tak nalegecia, to jeszcze jedna zagadka.
Ktorego klasycznego westernu nie wyemituje Netflix?
2
@Esteban_ zgadles i wygrales Chociaz koledzy tez dobrze mierzyli w stereotypy
0
@clyde blisko ....
0
Ulubiony zespol pilkarski ksiezy?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub_87 Cos tam w mediach musza powiedziec, to jest jasne. Jesli jednak prawidlowo nie zdiagnozuja przyczyny, to i terapia moze potrwac troche zbyt dlugo.
Problem wielowarstwowy, ktory trwa od jakiegos czasu.