Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SiSenior @patry295 weme sobie to do serca.
0
@SiSenior Dlaczego warto jesc te Lejsy? Technika, wydolnosc?
1
@Chakalaka go Ronnie.
2
Australijscy naukowcy jako pierwsi zdobyli nagranie, które pokazuje atak rekina z perspektywy żółwia.
0
@mkord fajnie "z biordra" ebnal.
1
V-Varen Nagasaki (1)-0 Ventforet Kofu - Caio Cesar amazing long shot goal
https://streamable.com/wu3j48
10
1
@Persyfl o kurcze. Ale ciekawe!
1
@Yosemite lubil tak .
2
@AV0CAD0 Pozdrawiam.
2
@ranger3120 Wilson slabo dzis.
3
Glosowanie.
Ktory cover najfajniejszy?
1.
2.
3.
---
rasta Bonus
@Ermitano @Chakalaka @Walker @kazbychu @FearTheBeard i inni lubiacy Stalowego Piotra.
1
@GeneralXavi Dzieki brachu.
2
@Yosemite Dobry wiewior.
4
Wilson vs O'Sullivan 3-3.
ps. a w polfinale na zwyciezce z tej pary czeka J.Trump
ps. swoja droga @Chakalaka sie obijasz, musze za Ciebie robote wykonywac
2
Wilson vs O'Sullivan ktos oglada?
0
@Nano22 Dziekuje bardzo. Tez bym chetnie kogos nominowal, ale lubie tylu uzytkonwinkow, ze nie moglem sie zdecydowac.
A jak ktos nie moze sie zdecydowac, to robia to za niego inni.
Pozdrawiam.
0
@El dominatore Thank you Man.
1
@Yosemite nie rozstawal sie z pilka.
2
Soy el hombre verde. Nauka hiszpanskiego z grupa negatywna.
@juliacicha @Ermitano @Chakalaka @Walker @kazbychu
1
@Kusco15 czekamy jeszcze na bunt maszyn.
U @kerouac sie niedawno zaczelo.
2
@Cochise Praktycznie, to prawie nic nie pisales :)
Dzien dobry.
4
@Colon @Don-Corleone @NeroTFP @Ratamahatta@kazbychu
@MichalZZZ oznacze tez Ciebie, bo ostatnio wysylalem Tobie ballade Pantery
13
Co wspolnego maja ze soba Republika, Death, Pink Floyd, Pantera, Sepultura Type o Negative, The Doors, Linkin Park, Placebo, Alice in Chains, Motörhead, Queen, Led Zeppelin i paru innych?
A no to, ze pewna pani Vika z Ukraina wziela sobie do serca coverowanie ich utowrow.
Polecam wsluchac sie w jej kanal.
Wolf Moon
Roots Bloody Roots
Biala Flaga
@AV0CAD0 @Ermitano @elmayakos @Persyfl @FearTheBeard @patry295 @Stoiczkow @patataj @Chakalaka @JimMorrisonFCB i inni wielbiciele muzyki
0
Mecz jak nasze stroje z poprzedniego sezonu w kratke. Jasne i ciemne strony mocy. Mieslismy duzo szczescia, ze pewne gole dla nich nie wpadly, ale oni tez.
Szkoda, ze wiele druzyn ma fazy , w ktorych gra na na CN jak u siebie
0
@SinMistico zapeszyles .
9
Niech Griez te warkocze rozplecie, bo zaczyna mi sie podobac.
0
Te niedzwiedzie Koemana i Imanol Alguacila to skad? ktos sie orientuje?
1
Cicho bo hymn .
16
https://x.com/i/status/1339119150078320642