2

Zna ktos yt kanal Jaskiniowca? Facet lazi po, a raczej obok szlakow.
Zwrocilem uwage na jego sprzet np. bardzo tanie buty trekkingowe ukrainskiej firmy Talan.
Ktos mial z tym do czynienia?



w opisie jest caly jego sprzet

ps. buty rozcina (by pokazac goretex) okolo 20 minuty

1

@NaFazieHitman niedawno sie dzielilismy oplatkiem bezglutenowym, a teraz te klotnie.

1

@MESSIah16 oczywiscie zartowalem :)

1

@MESSIah16 tak tu mogles napisac :)

1

@MESSIah16 nie wiem po co zanizac poziom i otwierac nowy watek. Nie mogles tam napisac. Zreszta pominales dwoch najlepszych w historii w swoim poscie.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9425172#comment-9425172
@NaFazieHitman

1

Telekomunikacja ejuch.



#zanizaniePoziomu

6

/photo/1

@JimMorrisonFCB

3

@Transu96 mam nadzieję

56

Po pierwszym updejcie dźwięki mają nie tylko odzywać się u dającego polecenie, ale również u otrzymującego herby, nawet przy wyłączonych powiadomieniach .

51

W ustawieniach konta mozna zmienic "Siiiii" na "Stanoskiiii".

1

@escarabajo no moze racja, potem wstawie.

5

Ale ciekawostka - Alice in Chains "Them Bones" - Stylophone Cover


2

@VamosRakieta na swoim facetwiterze opublikowaj za i przeciw
https://zapodaj.net/360c4124e4c45.jpg.html

1

@Chakalaka To byla plyta Hawkwind, na ktorej gral Lemmy, w tym utworze tez spiewal.

1

@Chakalaka co masz na mysli?

1

0

@Ermitano ale ludzi odeszlo. Masakra.

7

Na stronie nowego Radia 357 ogłoszono, że 1 stycznia na antenie usłyszymy "Top Wszech Czasów". Podobna audycja była emitowana w Trójce i zyskała już miano kultowej.
Audycja odbędzie się 1 stycznia i będzie trwała od 9 do 21. Poprowadzą ją kolejno: Piotr Stelmach (9-13), Marcin Łukawski (13-17) i Marek Niedźwiecki (17-21).

"Przed Państwem muzyczne święto, czyli Top Wszech Czasów Radia 357. Przez 12 godzin będziemy grali najważniejsze utwory wybrane przez naszych dziennikarzy. W tym roku Top będzie wyjątkowo ułożony przez nich" - czytamy w opisie wydarzenia. Jak tłumaczą organizatorzy, jako dopiero powstające radio, nie posiadają jeszcze systemu do głosowania.

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1609060901js4DuZ7wOcT2pmecQfiDk2.jpg
@VamosRakieta

1

@VamosRakieta tak, ale nie narzekam.

2

Najbardziej z tego wywiadu podobal mi sie moment, w ktorym Leo pokazuje jak przygotowac yerbe oraz zdradza, ktore marki pija.

3

Leo:
"Liberalizm jest, gdy państwo robi mało rzeczy. Im mniej rzeczy robi, tym jest bardziej liberalne. A kiedy robi bardzo mało rzeczy, mamy libertarianizm"

0

@barcelonaLM kiedys byl mlodszy i bardziej szczery, teraz wszystko ustawione. Broni marki "Messi", byle sie nie wsypaca, wszystkie wypowiedzi bezplciowe.

1

@socha dobre, dobre

4

@Yosemite a ten jeden z naszych ciagle na tym lotnisku czeka?

10

tak to moze wygladac


9

Jestesmy uwiezieni. 10 minutowy filmik o odleglosciach w kosmosie.


----
Pewnie wiekszosc slyszala o Paradoksie Fermiego (wyraźna sprzeczność pomiędzy wysokimi oszacowaniami prawdopodobieństwa istnienia pozaziemskich cywilizacji i brakiem jakichkolwiek obserwowalnych śladów ich istnienia).

Ktore z zaproponowanych wyjasnien przemawia do Was najbardziej?

0

@kerouac brawo.

3

@kerouac wiem, ratowales karpia - dzis wrzuciles go do jeziora.

3

@kerouac dlonie spocone?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?