Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Yosemite prawie zapomnialem, ze tam gral. Kto prowadzi ten cykl - ktos na pewno na "S"
14
Ktos moze wie, co to jest za gierka?
https://pbs.twimg.com/media/EpxE6ZjWMAcsBwy?format=jpg&name=medium
5
@VamosRakieta (w tej roli John Cleese) odbierajcy nagrode na wczorajszej gali. Zwroccie uwage na liste podziekowan.
@Eoren
1
Konczylby dzis 80 lat.
Frank Zappa i jego przestroga - zwracaj uwage, gdzie biegaja psy husky i nie jedz zoltego sniegu.
http://zappathemovie.com/
1
@Mario96w moglby Pan mnie oznaczyć ?
1
@Yosemite on byl mega dobry.
4
Chlebek razowy i wodeczka - danie dla ludzi silnych duchem.
https://x.com/i/status/1340756148417380353
6
@Yosemite nie pytaj ile wydalem na kampanie.
3
@Encore a moze jednak @Yosemite - czarny kon.
2
@Encore a nominowales ich?
4
W nastepnym roku wygra @kerouac ex aequo z @SeeleyBooth.
1
@Chakalaka niestety tylko koncowke widzialem. Wynik nawet nie taki wysoki, a jak sam mecz?
10
1
@Chakalaka wiem, ale tak sobie go ochrzcilem.
5
Kopał tunel przez 5 lat i dokopał się do pokoju strażników
https://pbs.twimg.com/media/EpBgmWvXIAEs0d1?format=jpg&name=small
2
@Yosemite oby Polak wygral.
1
@michal26 jaki wynik obstawiasz?
1
@mekston i pozegnania snookera w tym roku. Trza jutro dwie sesje zaliczyc.
3
@Chakalaka polfinal sie skonczyl. Nic nie napiszesz?
@Yosemite lubi to
1
@Chakalaka mialem wlasnie pytac, czy ktos oglada "Polaka" z "T". Selbym.
0
Kurde Meo Lessi no traf w koncu
2
poczytal de Jong
1
...ale to uruchomienie z falsza pierwszorzedne.
1
@Chakalaka liczylem na mecz do 2 w nocy.
1
@LuisSalvano to idealnie pod takie cos.
Pod Twoimi postami zawsze ruch, to i juz sama LR dalaby ogladalnosc.
Lubie prog. podroznicze.
Ogladam takiego goscia z Wroclawia - z racji miejsca zamieszkania czyni on liczne wypady w okoliczne i dalsze gory (Szybkie Podroze na Yt). Czasem niestety troche przynudza jak ksiazd, ale ogolnie spoko.
1
@Chakalaka Ronnie znowu swoje bledy. mial szanse w drugim
0
@LuisSalvano a wolisz byc przed czy z kamera? Bys sie dobrze czul w takim formacie?
5
@LuisSalvano Skoro masz juz taka tradycje odkrywania nowego miasta na gape, to ja bym chetnie kanal YT o tym zobaczyl.
"Dookola swiata bez biletu z Luisem Salvano - no reservations".
Takie krotkie relacje i przygody z miejsc, do ktorych sie udajesz, cos ala vlog podrozniczy.
1
Dlugi ten pierwszy frame. (byl)
5
Dziś zmarł Michał Marusik, poseł do Parlamentu Europejskiego w latach 2014-2019, prezes Kongresu Nowej Prawicy, w latach 80' uczestnik strajków w Rafinerii Gdańskiej.
https://pbs.twimg.com/media/EpiSl9bXcAYAI53?format=jpg&name=large