1

@Chakalaka Po obiadku jak znalazl.

0

@Xiaoping a nie ma jakiegos uczucia "pradu" w nogach?

4

@Zip ale widac, ze AJ sie go nie boi, bo cos mowil, ze No big deal.

5

AJ cos o Najmanie mowil? Bo slabo znam angielski.

0

@Xiaoping na ringu czy ulica?
czyli odcina prad od razu, a potem co?

1

@NaFazieHitman full extenction and twisted wrist

0

Przezyliscie kiedys na wlasniej szczece knockout?

0

@LuisSalvano Jesli chodzi o aktywnych to Cavani, Suarez, Iniesta, Zlatan, Pato itd. .dluga lista

0

@LuisSalvano Calkiem sporo takich osob. Znam maniakow Bergkampa, Van Bastena, Romana, Romario, Aimara, Cantony, Cavaniego, Iniesty, Ronaldinho, Maradony, Adriano itd...

1

"selectively aggresive"

1

@NaFazieHitman lubia sie, czesto sie do siebie usmiechaja.

1

@Pogba moze sie jeszcze raz usmiechnie

0

@ShawnC zgadza sie.

0

Denerwujacy ten Pulev.

2

Korn coveruje "Would?" Alice in Chains. Mnie sie bardziej podoba niz cover Metallica.


0

Gdyby druzyny pilkarskie byly samochodami, to jakimi? (Mozna brac pod uwage obecne lub archiwalne sklady)

0

Dopiero wlaczylem. Jak gra Suarez?

58

To niech Kevin gra dla Krolestwa Boatengu za darmo.

3

0

Cavani ?

1

@Yosemite to byla druzyna.

Ile bramek nam strzelil?

4

Madzia i Jarus Sajberpank.


4

0

Dla znajomego, ktorego juz tu nie ma, ale moze czyta. Jean - Luc Ponty "Rytms of Hope" z koncertu w Polsce.


3

@Yosemite Kozela tez mam zimnego.

2

@Yosemite a wino musujace moze byc?

6

Przy okazji CyberPunka natrafilem na ciekawe video pt. 20 ukrytych rzeczy w Blade Runnerze.


@macio_944 @MesQueUnClub_87 @VamosRakieta

0

@Nonameforlife to jest pomysl.

0

Niby chleb bez soli (piekarz zapomnial) mozna sobie dosolic, ale to juz nie jest to. Smakuje dziwnie.

#uzaleznienia

0

@Kusco15 nie jestem na tyle znawca i nerdem boksu, bym mogl sie wypowiadac na temat boksu. Niemniej jesli jest to mega chetnie ogladam. Walki Goloty uwielbiam. Ruiz vs AJ swietna, AJ vs Klitschko tez.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?