0

@Yosemite niezle to mu wyszlo. Odkopnal sie jak to sie mowi.

0

Obsypana deszczem nagród, łącznie z Feliksem i Oscarem, mroczna opowieść o życiu w NRD pod kontrolą Stasi, widziana z jednej strony oczami pisarza, z drugiej zaś poprzez losy obserwującego go szpicla: Życie na podsłuchu / Das Leben der Anderen (2006) - PN 20:10 ale kino+
---
Cztery Oscary, w tym za reżyserię Guillermo del Toro, dla opowieści o niemej sprzątaczce, która nawiązuje kontakt z obcym przetrzymywanym w rządowym laboratorium czasu zimnej wojny: Kształt wody / The Shape of Water (2017) - PN 21:35 CANAL+ Family (z napisami)

0

@robsesh Twarze z karate kid widze , tylko starsze
Serio take Dobre ?

1

@Chakalaka cos gadali o tym, ze za chwile beda sie uwijali w nocy jak w urkopie.

2

"What other sport can be so fascinating when nothing is happening"

3

@Chakalaka ja oczywiscie za Robertsonem, ale mocno sie zdziwilem, ze wygral.

1

Jimmy White wyglada jakby naparzal na perkusji w Genesis lub Yes.

1

@Encore troche pachnie Lahmem z Bayernu
@Yosemite chyba dzieki LR i komentatorom

2

Troche nie lubie takiego gadania - "normalnie nigdy bym nie spudlowal".

4

ale to oni dobrze komentuja

4

Robertson chyba australijskim czasem zyje

0

@Kusco15 Ali byl tez pewnym symbolem. Cassius Marcellus Clay na pewno niesamowicie rozpoznawalny.

0

@Kusco15 Trudne pytanie, ale wydaje mi sie, ze Jordan i Maradona.

1

@Kusco15 Mnie najbardziej spodobal sie fragment gdy mowil o witaminkach ;)

2

@Chakalaka dajes australopiteku!

1

@Kusco15 o jaki przypadek - mialem wstawic i Cie oznaczyc na gorze, a tak, ze akurat jestes tu t z tematem, to dodam filmik w tym watku.

dostalem polecenie filmiku i od razu pomylalem o Tobie.



Tyson smiesznie mowi / sepleni, lubie go sluchac

0

@kamilo0066 dobra to schodze, idziemy na rozdzielnie?

0

@kamilo0066 gratulacje, bys cos postawil np. prawdziwa oranzade

1

@kazbychu wiedziales, tak to Artur Bandzior.

1

@VamosRakieta tak.
moja ulubiona Floydow jesli chodzi o okladki to Momentary Lapse of Reason

1

@VamosRakieta haha tez bym z tej kolekcji to wyciagnal

1

3

@Chakalaka to jednak tiebreak

6

@MESSIah16 Szwajcaria to dosyc zacofany kraj, nie ma go w UE.

12

Czy ta 9tka jest troche zapomniana?



@Yosemite @JimMorrisonFCB @VamosRakieta

1

@FC1899Barca Jay - Jay Okocha

3

@Yosemite tutaj jescze jakas statystyka rowniez z nim
https://i.redd.it/bi5ypxkahj361.png

12

0

@Pilka_jest_okragla ten po lewej to kto?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?