Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yosemite niezle to mu wyszlo. Odkopnal sie jak to sie mowi.
0
Obsypana deszczem nagród, łącznie z Feliksem i Oscarem, mroczna opowieść o życiu w NRD pod kontrolą Stasi, widziana z jednej strony oczami pisarza, z drugiej zaś poprzez losy obserwującego go szpicla: Życie na podsłuchu / Das Leben der Anderen (2006) - PN 20:10 ale kino+
---
Cztery Oscary, w tym za reżyserię Guillermo del Toro, dla opowieści o niemej sprzątaczce, która nawiązuje kontakt z obcym przetrzymywanym w rządowym laboratorium czasu zimnej wojny: Kształt wody / The Shape of Water (2017) - PN 21:35 CANAL+ Family (z napisami)
0
@robsesh Twarze z karate kid widze , tylko starsze
Serio take Dobre ?
1
@Chakalaka cos gadali o tym, ze za chwile beda sie uwijali w nocy jak w urkopie.
2
"What other sport can be so fascinating when nothing is happening"
3
@Chakalaka ja oczywiscie za Robertsonem, ale mocno sie zdziwilem, ze wygral.
1
Jimmy White wyglada jakby naparzal na perkusji w Genesis lub Yes.
1
@Encore troche pachnie Lahmem z Bayernu
@Yosemite chyba dzieki LR i komentatorom
2
Troche nie lubie takiego gadania - "normalnie nigdy bym nie spudlowal".
4
ale to oni dobrze komentuja
4
Robertson chyba australijskim czasem zyje
0
@Kusco15 Ali byl tez pewnym symbolem. Cassius Marcellus Clay na pewno niesamowicie rozpoznawalny.
0
@Kusco15 Trudne pytanie, ale wydaje mi sie, ze Jordan i Maradona.
1
@Kusco15 Mnie najbardziej spodobal sie fragment gdy mowil o witaminkach ;)
2
@Chakalaka dajes australopiteku!
1
@Kusco15 o jaki przypadek - mialem wstawic i Cie oznaczyc na gorze, a tak, ze akurat jestes tu t z tematem, to dodam filmik w tym watku.
dostalem polecenie filmiku i od razu pomylalem o Tobie.
Tyson smiesznie mowi / sepleni, lubie go sluchac
0
@kamilo0066 dobra to schodze, idziemy na rozdzielnie?
0
@kamilo0066 gratulacje, bys cos postawil np. prawdziwa oranzade
1
@VamosRakieta tu dosc dobra rozdzielczosc
https://cdn.hmv.com/r/w-1280/hmv/files/71/71d9cbc7-3bc0-44a5-9bb3-fa491bf9b694.jpg
1
@kazbychu wiedziales, tak to Artur Bandzior.
1
@VamosRakieta tak.
moja ulubiona Floydow jesli chodzi o okladki to Momentary Lapse of Reason
1
@VamosRakieta haha tez bym z tej kolekcji to wyciagnal
1
Czyj to gust muzyczny?
https://pbs.twimg.com/media/EokZEacW4AAVPyS?format=jpg&name=large
3
@Chakalaka to jednak tiebreak
6
@MESSIah16 Szwajcaria to dosyc zacofany kraj, nie ma go w UE.
12
Czy ta 9tka jest troche zapomniana?
@Yosemite @JimMorrisonFCB @VamosRakieta
1
@FC1899Barca Jay - Jay Okocha
3
@Yosemite tutaj jescze jakas statystyka rowniez z nim
https://i.redd.it/bi5ypxkahj361.png
12
Robson i Mourinho w Barcelonie.
https://pbs.twimg.com/media/EojPfb0WMAEEbjH?format=jpg&name=small
0
@Pilka_jest_okragla ten po lewej to kto?