- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1000 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1000 Culés
1
Ogólnie to tak się śmiejecie z Bundesligi, że tylko Bayern wygrywa, że taka słaba, ale 6/6 w europejskich pucharach jest :)
3
@MesQueUnClub96 Bo oni sie oszczedzaja wlasnie w Bundes do europejskich :)
1
@MesQueUnClub96 W marcu zostanie już tylko jedna ekipa.
0
@Colon no ale tak się rozsławia ligę :)
2
@MesQueUnClub96 Rok temu w fazie pucharowej Ligi Mistrzów znalazły się tylko ekipy z top5. W tym sezonie, oprócz Porto, to 15 ekip również należy do najmocniejszych lig. To raczej powinien być obowiązek.
Ja ogólnie nadal uważam, że europejskie puchary nie ukazują siły lig. Liga = jak sama nazwa mówi, jest złożona z 18/20 ekip, a w europejskich pucharach "oceniamy" tylko czub tabeli każdej ligi. Jak chcemy porównać siłę lig, to raczej powinniśmy wszystkie ekipy z danej ligi porównać, a nie tylko zespół, który wygrywa europejskie puchary, albo wychodzi z grupy. ;D
1
@Khajio nie no, Bayern, BVB (przy dobrym losowaniu), raczej Lipsk (też zależy od losowania), Leverkusen. A Gladbach i Hoffenheim potrafią sprawić niespodziankę.
2
@Yosemite Schalke wygrałoby z Huescą? XD @Khajio
2
@MesQueUnClub96 Schalke w tym roku to wrak i mało wymierny przykład.
2
@MesQueUnClub96
- Bayern przejdzie bez problemu.
- Dortmund jest klepany przez ogórków jak nigdy i w obecnej sytuacji mieliby nielada trudna przeprawę z Porto.
- Lipsk ma szanse, ale niewysokie. Nagelsmann ma dar to przewalania takich spotkań.
- Monchengladbach ma szansę 2/8, że trafi na rywala do pokonania samym zaangażowaniem.
LE powinni przejść normalnie, ale w LM widzę tylko Bayern w następnej rundzie.
1
@MesQueUnClub96 Schalke pewnie ich druga drużyna i ekipa u19 by pyknęła. :D