0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bucjan i chociażby jest to jedyny przypadek,więc dajcie sobie ludzie spokój z tymi frazesami o fantastycznej szkółce

0

Może mi ktoś kto ogląda i interesuje sie liga holenderska szczerze powiedzieć coś więcej o tym chłopaku z Ajaxu . Nigdy nie widziałem go w akcji. A z kompiliacji na YT nic nie można wywnioskować

0

@vangoor Tym Bardziej nie skrzydłowy . Na 9 prędzej sie odnajduje

2

Nie jestem wstanie zrozumieć dlaczego oni usilnie próbują znaleźć,,9" na teraz . W momencie kiedy jest Suarez ,Griez . A na skrzydle zostaje Fati i łamiący się Dembele. Gdzie tu logika

2

@T_TG Mbappe jest kibicem Realu więc to chyba jest Normalne . Sancho przypisuje się do innych klubów, bo u nas na skrzydłach jest Messi, Griez,Fati , Demebele i jeszcze podobno chcą Neymara. My chcemy Lautaro więc nikt nie pisze o Haalandzie. Wystarczy pomyśleć. Niby nic trudno a jak się okazuje tak ciężko :)

0

@MESSIah16
Messi
CR7
Maradona
Ronaldo
Cruyff

5

Paradoksalnie może bez kibiców będziemy lepiej grać na wyjazdach :)

1

@Pilka_jest_okragla Uważam ze nie jest to szpilka w stronę Setiena tylko zarządu. Leo powiedział prawdę, może w ten sposób zmotywuje trochę kolegów

0

@yoli nikt nie stawia na Fatum wymagania ciągnięcia zespołu. Bądźmy poważni

1

3

@Dawid051709 na następny raz poproś kogoś żeby napisał komentarz za ciebie

1

@Hipo10 to niezły powód xD

1

@DamianPSV poza Luisem, Albą i Matsem nie mamy porównania do Składu Pepa

0

@VenoM A Jednak i tak zjada każdego naszego pomocnika

22

@MarioVeB! Przecież kolega wyżej ma rację. Po co trzymać szklanki już kolejny sezon. Lepiej sprzedać i wydać te pieniądze na inne transfery

0

@kubusnitecki to nie ma sensu , ponieważ np. Mats czy Oblak są jak Messi i Ronaldo na bramce, a nikt ich nie wybiera bo to są bramkarze.

5

@BarcaInfo niby tak ale Kaka również był jednym z najlepszych pomocników w swoim Prime. Wiec z tego jakoś sie wybroni,a porównywanie Semedo do jednego z najlepszych PO w historii jest zabawne xD

26

@Homeopata8989 Mimo wszystko Arsenal. Nikt inny tego nie powtórzył

4

@Iniestazo Od kiedy w wygraniu ligi potrzeba pokonać drugą drużynę? Liczy się tabela. Aktualnie Barca jest pierwsza , po 19 kolejkach też była pierwsza. Nie ma żadnych argumentów żeby mówić iż Barcelona nie zasłużyła, skoro tabela mówi co innego

3

3 komplety to wystarczająco

0

@sendesara ja tam go tak czy inaczej Bardzo polubiłem

0

@SkN Mocno przesadzona opinia

1

Oczywiście sie z nim zgadzam ale podejrzewam że chłopak widział to już wcześniej. Teraz jak to sprzedali, to się z niego hejter nr. 1 zrobił

0

@KapitanFCB Messiego na Haalanda. Jeżeli to na serio to zmień dilera

1

@Gacu95 Messi przez ten rok człapania zrobię więcej niż Lautaro w 5 lat .

1

@Lucassito Jedna zasadnicza różnica Leo to nie Ronaldo ani Neymar

1

Nie ukrywam że zabawne są te odgłosy krzyki przy każdym uderzeniu xD

0

@BarcaInfo A ci dalej te same gadki o zjednoczeniu

2

@jeyx77x A dla mnie z kolei Borek był najbardziej pozytywnym punktem tego hejtparku. To było coś innego niż zawsze, no ale jeżeli ktoś nie ma za grosz dystansu do siebie to tego nie zrozumie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?