Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skoro pokazuje Canal+ ,to logiczne ze nie Eleven.
Masz na głównej gdzie jest transmisja
1
Jak dla mnie Cou powinien wyjść na Liverpool . Dembele jest w znacznie gorszej dyspozycji po kontuzji. A w ostatnim meczu Cou w 1 połowie był jedynym z najlepszych na boisku
3
Dla mnie Cou i Vidal za nisko
3
Po co nam kolejny skrzydłowy?
1
Może grać i na skrzydle i na ,,9" .Mimo wszystko mnie on nie przekonuje. Marzy mi się taki G.Jesus ale raczej transfer niemożliwy
1
Z jednej strony wierze w Barcelonę i czuje ze mogą zamknąć dwumecz już na Camp Nou. Z długiej jednak strony gdbym miał rozłożyć szanse to dałbym 50:50 . W takich meczach może wydarzyć sie dosłownie wszytko. Moim zdaniem kluczowy może być turaj Valverde; jeżeli dobrze dobierze taktykę ,rozczyta Kloopa czyli po prostu zrobi swoje to można być spokojnym
0
xD
2
Zostały już tylko matematyczne szanse na mistrzostwo :(
3
Do czego to doszło ze ja nawet nie wiem kiedy Real rozgrywa mecze . To tylko pokazuje jak ,,znakomity " sezon rozgrywa klub z Madrytu
1
Ja właśnie między innymi ze znajomymi mam zupełnie odwrotnie.
5
Może dlatego ze na każdym kroku pokazują jak to nas zniszczą w dwumeczu?
1
Ty lubisz Liverpool ,inni mogą kibicować City . Raczej nie ma to za dużo wspólnego z naszym meczem przeciwko nim. Większość osób( w tym ja) nie trawi po prostu kibiców Liverpoolu. Nie mówię tego na podstawie forum bo na każdej stronie klubów są tacy ludzie. Mówię to na z powodu własnych doświadczeń i znajomych. Tak naprawdę od dawna kompletnie nic nie wygrali a rok w rok uważają sie za Pępków świata
15
Ja tez za nimi nie przepadam,ale kibice Liverpoolu są tak irytujący że wolę aby nie wygrali tego mistrza
0
Wydaje mi sie że wyjdzie podstawa z drobnymi zmianami(Suarez,Busi,Pique ławka)
13
Myślę że jest to bardzo prawdopodobne xD
12
Cou na plus , z kolei Dembele na minus
0
Dał przecież
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Szkoda ze nie ma banów za głupotę xD
0
Co do 1 i 2 można sie zgodzić ,tak z 3 ,,faktem" dość ostro poleciałeś
0
Skończ już pisać te swoje farmazony
0
Najwidoczniej jakieś 4 mecze
18
Jak można zauważyć Coutinho od jakiegoś czasu powoli odzysukuje ten ,,luz " w jego grze
16
Ale ci komentatorzy wiedzą lepiej co kibice i piłkarze sądzą o Coutinho xD