0

Skoro pokazuje Canal+ ,to logiczne ze nie Eleven.
Masz na głównej gdzie jest transmisja

1

Jak dla mnie Cou powinien wyjść na Liverpool . Dembele jest w znacznie gorszej dyspozycji po kontuzji. A w ostatnim meczu Cou w 1 połowie był jedynym z najlepszych na boisku

3

Dla mnie Cou i Vidal za nisko

3

Po co nam kolejny skrzydłowy?

1

Może grać i na skrzydle i na ,,9" .Mimo wszystko mnie on nie przekonuje. Marzy mi się taki G.Jesus ale raczej transfer niemożliwy

1

Z jednej strony wierze w Barcelonę i czuje ze mogą zamknąć dwumecz już na Camp Nou. Z długiej jednak strony gdbym miał rozłożyć szanse to dałbym 50:50 . W takich meczach może wydarzyć sie dosłownie wszytko. Moim zdaniem kluczowy może być turaj Valverde; jeżeli dobrze dobierze taktykę ,rozczyta Kloopa czyli po prostu zrobi swoje to można być spokojnym

0

xD

2

Zostały już tylko matematyczne szanse na mistrzostwo :(

3

Do czego to doszło ze ja nawet nie wiem kiedy Real rozgrywa mecze . To tylko pokazuje jak ,,znakomity " sezon rozgrywa klub z Madrytu

1

Ja właśnie między innymi ze znajomymi mam zupełnie odwrotnie.

5

Może dlatego ze na każdym kroku pokazują jak to nas zniszczą w dwumeczu?

1

Ty lubisz Liverpool ,inni mogą kibicować City . Raczej nie ma to za dużo wspólnego z naszym meczem przeciwko nim. Większość osób( w tym ja) nie trawi po prostu kibiców Liverpoolu. Nie mówię tego na podstawie forum bo na każdej stronie klubów są tacy ludzie. Mówię to na z powodu własnych doświadczeń i znajomych. Tak naprawdę od dawna kompletnie nic nie wygrali a rok w rok uważają sie za Pępków świata

15

Ja tez za nimi nie przepadam,ale kibice Liverpoolu są tak irytujący że wolę aby nie wygrali tego mistrza

0

Wydaje mi sie że wyjdzie podstawa z drobnymi zmianami(Suarez,Busi,Pique ławka)

13

Myślę że jest to bardzo prawdopodobne xD

12

Cou na plus , z kolei Dembele na minus

0

Dał przecież

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Szkoda ze nie ma banów za głupotę xD

0

Co do 1 i 2 można sie zgodzić ,tak z 3 ,,faktem" dość ostro poleciałeś

0

Skończ już pisać te swoje farmazony

0

Najwidoczniej jakieś 4 mecze

18

Jak można zauważyć Coutinho od jakiegoś czasu powoli odzysukuje ten ,,luz " w jego grze

16

Ale ci komentatorzy wiedzą lepiej co kibice i piłkarze sądzą o Coutinho xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?