Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
UC Dublin xDD
0
Skoro żaden z nich jeszcze nie jest na odpowiednim poziomie to dlaczego mają grać w najważniejszym meczu sezonu? Bo są młodzi? Poza tym zagrał Alena i Dembele przyjacielu
0
Mnie Sevilla czy PSG już nigdy nie zaskoczą wynikiem. Są w stanie przegrać z każdym xD
0
A ty czasem nie chciałbyś sie pożegnać?
2
Na Girone liczę. Nikt nie chce Getafe w LM ,poza tym chciałbym żeby Girona sie utrzymała
0
Sevilla już 0-2 xDDD
1
Socjopata na Sevile stawiał xD
19
Nie wiem skąd biorą sie tacy ,,kibice" którzy zakładając ze Valverde zdobędzie tryplet ,dalej chcą jego zwolnienia. Dla mnie to jest nie pojęte . Rozumiem ze dla kogoś styl gry może być ważny( dla mnie też jest) ,ale należy pamiętać ze zawsze wyniki powinny być na pierwszym miejscu. U Guardioli dochodziła jeszcze bardzo ładna gra,ale on miał w kadrze m.in Inieste czy Xaviego. Futbol idzie do przodu a Tiki taka Guardioli została już rozczytana, o czym Pep doskonale sie przekonał na przestrzeni ostatnich lat
16
To nie było czasem już przed 1 meczem?
3
Wyjdą jak się zacznie mecz z Celtą ,żeby ponarzekać xD
8
Przecież i tak każdy wiedział o co chodzi
0
Dziwię sie ze niektórzy dopiero teraz to zauważają. Przecież ci kibice to jest jakiś stan umysłu
0
W sumie to ciekawe jakby taka Roma wtedy wyglądała
0
Najlepsza wersje( prime) będą mieli taką Samą ocenę żeby ludzie nie mieli później bólu dupy
0
Nie zaskoczy mnie 4-4-2 z Vidalem ,Busim , Arthurem i Rakiticiem w środku
2
Chciałbym zobaczyć w finale Franfurt z Valencia .
Niestety mało prawdopodobne
1
Ja nie podyktowałbym za to karnego
17
Nie rozumiem tylko jak można sie zastanawiać pomiędzy Neymarem a Ronaldinho
1
Po to żeby nie grał Suarez
14
Dla mnie Roberto rozegrał dobry mecz. Oczywiście pojedynki biegowe to jedno , każdy mógł sie spodziewać ze Mane będzie wyprzedzal Roberto. Jednak poza tym jak dla mnie dobry mecz naszego wychowanka
1
Ciężko teraz powiedzieć . Z jednej strony przydałby się ktoś taki jak Arthur ,z drugiej strony aż żal posadzić tak grającego Vidala. Zobaczymy co wymyśli Ernesto
2
Pokora jest czymś o czym nie mają pojęcia kibice LFC. Bardzo brutalnie ich to wczoraj zweryfikowało, co mnie niezmiernie cieszy
0
Podłączam się do pytania
9
Podejrzewam ze i jedno i drugie. Widać było po Leo ogromny wysiłek włożony w to spotkanie
2
Pomyślałes kiedyś o tym ze taka jest właśnie taktyka Valverde. Pod tym względem jest doskonałym trenerem
2
Ja tam za to Suareza uwielbiam
6
Po pierwszym sezonie Valverde nie potrafiłem go doceniać. Nie potrafiłem przyjąć do siebie żeby Barcelona grała trochę innym stylem . Jednak teraz w wielu ważnych meczach można zauważyć jak DOSKONAŁYM trenerem jest Valverde. To jak potrafi taktycznie rozpracować najlpsze zespoły jest dla mnie niepojęte. Dzisiejszy mecz również to pokazał
0
I ta kapitalna piłka do Suareza :)
1
Coutinho dobry mecz dzisiaj
7
Dobry mecz sędziego. Już nie przesadzajcie