0

@Veil5ide Jeszcze za Lucho Rakitic wyglądał znacznie lepiej niz teraz

0

@Rewolucja123 ty to byś zawsze i wszędzie tego Valverde bronił

0

@puziols patrząc co sie dzieje teraz to można zapłakać

3

@Pawlak1992 Na dobrą sprawę to nikogo nie interesuje kogo ty wolisz. Atalanta na to po prostu zasłużyła

0

@Gaucho a Iniesta nigdy na skrzydle nie grał czy jak? 

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@NeroTFP jest wielu piłkarzy którzy sa naprawde dobrzy a są pajacami więc uwierz ze sie da xD

0

Ciekawe co teraz Bartek powie xD

1

@kkbarca co ciekawe jeszcze w każdym sezonie w którym Leo zdobywał złotego buta Barca nie wygrywała LM

0

Padłem ze śmiechu

1

Mimo wszystko ja osobowoście wolałbym ustawienia De Jong-Busi-Arthur
Wydaje mi sie ze Busi przy boku Arthura i De Jonga czułby się znacznie pewniej . Oczywiście nie mówię tutaj o całkowitym odstawieniu Vidala. Umiejętne rotacje wystarczą , a Vidal byłby pierwszym zmiennikiem. Jednak Jeżeli Valverde zostanie to nie widzę szans na takie ustawinie.
Niestety

2

Jasne,najlepiej to niech wszyscy grają za darmo xD Co dziwnego w tym ze zarówno De Ligt jak i jego agent chcą dużo zarobić. Futbol sie zmienia,a gość jest obecnie jednym z najbardziej pożądanych piłkarzy i wie ze każdy może mu dać duże pieniądze więc chce jak najlepszy kontrakt. To zdanie mnie kompletnie rozbawiło :,,Ale na Boga o ile rzeczywiście chciałbym rzeczywiście grać w Barcelonie to stawiam sprawę po męsku i mówię to mojemu agentowi i nie interesuje mnie to ile on na tym zarobi".
XD

0

Za Valverde wątpię żeby tak było xD
Jak sobie wymyśli ze Pique będzie grał to tak właśnie będzie

3

Chyba każdy kibic wierzy w wygraną swojego zespołu

0

W ostatnim czasie Suarez Dembele czy Arthur też dużej różnicy nie robili

0

A według mnie nie

0

Właśnie dlatego Wague pojawił sie na boisku?
XDD

0

Szybko wróci. Przynajmniej taką mam nadzieję. Zawsze walczy z każdą drużyną czy to Real czy Barcelona . To trzeba docenić bo inna drużyna z Barcelony przed Realem się wykłada

0

Za taty Martino mieliśmy w pomocy m.in Xaviego i Iniesty. Co prawda obaj mieli już najlepsze lata za sobą ale ciężko z taką pomocą grać brzydko dla oka. Prawdopodobnie Valerde zdobędzie 2 dublet z rzędu. Dlatego bądź obiektywny i sam przyznaj ze Valverde jest znacznie lepszym trenerem.

1

W każdym

0

Przed Griezmannem oprócz Neymara jest jeszcze : Salah ,Sterling, Hazard czy nawet Mbappe

2

XD

3

Tak paradoksalnie to ten Neymar by się naprawdę przydał. Można go nie lubić ale umiejętnościami zjada każdego naszego skrzydłowego . Poza tym przy wielu tak nudnych meczach za Valverde Neymar mógłby wprowadzić trochę tej swojej magii i napewno mecze też oglądało by się przyjemniej

0

U nas od wielu lat ten wózek ciągnie Messi. Wcześniej miał jrrszcze Neymara i najlepsza wersję Suareza. Teraz został już całkowicie sam. A jak wiadomo żaden piłkarz sam meczu nie wygra, ani Messi ani Ronaldo(,choćby nie wiem jak bardzo sie motydował)

8

Nawet nie chcę słyszeć ze Valverde zostanie

0

Po pierwsze to jest jego pierwszy sezon na takim poziomie,więc dajmy mu czas . A po drugie to nie zawsze pomocnicy w ekstraklasie potrafią do tylu podać xD

0

Na cda jest dla użytkowników premium niestety

0

Wie ktoś gdzie mogę w ,,spokoju" obejrzeć film ,,Barca-Prawdziwa historia Barcelony"

0

To najwyraźniej źle myślałeś

0

A później taki ktoś sobie pomyśli jak trener takiego klubu może dopuścić 2 razy pod rzad do kompromitacji w LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?