Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 chciałbym tak mało wygrywać jak on xD
0
@kodi77 mam nadzieję ze w ataku kolejność przypadkowa i Leo nie miał być na ,,9"
5
@Esteban_ To my Williana kupiliśmy?
1
@damianex10 ostatnio ciężko się z tym zgodzić xD
0
@kewin nie da się tego ustawić
5
@Gaucho i nie byłbym zdziwiony gdyby sprawował sie lepiej niz Roberto i Semedo razem wzięci
0
@Makalu akurat ty wielki wielbicielu Ronaldo się nie wypowiadaj xD
0
@Nano22 tak właśnie sądzi wiele osób. Masz jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem?
1
@BueN0 Właśnie to wszytko wina tego Messiego . Przez niego Barcelona nie wygrała trypletu ,przez niego Suarez potyka sie o własne nogi ,przez niego Coutinho zapomniał jak sie gra,przez niego rok w rok na koniec sezonu Busi i Rakitic oddychają rękawami, przez niego w Argentynie grają same patałachy. Sprzedać go póki coś wart!!
1
@kampe tak samo wiele ludzi mówi o Messim w repce. Ani Aguero ani Messi nie dadzą sami rady
4
@pluszek ,,wszystko co najlepsze już za nim"- dalej nie trzeba już czytać
Jedyne na czym Leo stracił to szybkość ,wszystkie inne umiejętność wraz z wiekiem były na coraz większym poziomie
0
@Kamilos84 trochę słabo to o tobie świadczy
1
@Encore TOTSa w Fifie ma ,więc pewnie coś tam w tym serie a grał xDD
1
@Coutinho007 xDDDDD
1
@Coutinho007 to był sarkazm przyjacielu xD
0
@socha akurat Lo Celso coś tam szarpie
0
XDDDDD
I jak Messi ma coś z nimi wygrać
0
@krefi10 Nie jest xD
1
@Aaron10 po co takie pytanie ?
Przecież nie ma to sensu . Jeżeli ktoś chce żeby Messi wygrał CA to kibicuje Argentynie . Tak samo ktoś może kibicować Barcelonie ze względu na Messiego
0
Może mi ktoś powiedzieć co się stało bo nie oglądałem tej gali
0
@DeckardCain No prawdopodobnie będzie tak jak mówisz. Ale co to zmienia ? Nie można kibicować Argentynie ze względu na Leo?
5
@draxidox będzie najlepszym piłkarzem na boisku
1
@KingKahuka z taką kadrą Guardiola mógłby zrobić wszytko . Jestem pewnien ze ani Busi ani Rakitic nie graliby w 1 składzie
0
@prokofiew bądźmy poważni 6 mln a 10 mln to prawie 2 razy tyle. XD
4
Wiele młodych zawodników poprzez takie zarobki jak w dzisiejszym futbolu nie idzie do góry tylko systematycznie w dół. Jeżeli tak młodzi piłkarze zarabiają takie sumy to motywacja do osiągania wyższych celów momentalnie spada. Nie jest to zaskoczeniem i wcalenie nie dziwi mnie taka postawa,ale dla mnie paranoją są takie pieniądze dla młodych piłkarzy
0
@Bartek22 Przecież każdy zauważy to że Kubo będzie miał lepsze warunki do rozwoju w Realu. U nas przy Valverde młodzi dostają dużo mniej czasu w porównaniu do Realu .
5
@Bagsik88 Przecież taki De Jong w każdym klubie miałby pierwszy skład ,a u nas w dodatku dostanie największe pieniądze. I ogólnie cały twoj komentarz trochę bez sensu
0
@kamilop 3/4 z takich talentów źle kończy
2
A mnie mimo wszytko nie dziwi decyzja młodego Kubo. Skoro Real oferował mu lepsze pieniądze i lepsze warunki do rozwoju to większość piłkarzy w dzisiejszym futbolu zrobiłaby tak samo . A Ludzie tutaj zaczynają jakieś niepotrzbne dramy. Ja też chciałbym żeby chłopak trafił do Barcelony ,ale w pełni rozumiem jego wybór
0
@Rewolucja123 byłoby to czystą głupotą xD