1

Ciężko będzie kogoś takiego znaleźć

5

Wczoraj od 5 minuty grał na swojej pozycji świec jeden z twoich argumentów odpada. Po drugie Malcom jest rezerwowym . W hierarchii przed nim.są m.in Coutinho,Dembele, czy Messi . Czy tak ciężko zrozumieć ze Malcom nie będzie dostawał dużo minut?

0

Przeoczyłem jakiś transfer?? Takie poruszenie to u cb wywołało

4

A ja życzę aby nie zdobyli tego mistrzostwa i żeby to kogoś innego zapieklo xD

0

Dzisiaj ogólnie sporo zawodników na plus. Przynajmniej jak dla mnie bo nie patrzę na to pod kątem wyniku. Wyróżniali się Todibo ,Puig, Alena ,Wague

0

Nie kompromituj sie jeszcze bardziej . Jak masz głupio odpowiadać to lepiej nic nie pisz

1

Przecież powiedzieli wyraźnie ze było tak przed meczem z Getafe

2

Z całą pewnością posadzą Arthura xD

0

??

0

Wiem ze sarkazm,ale te ciągłe kontuzje Dembele są irytujące

0

Dzisiaj dość przeciętnie,pomimo gola

1

Zabawne. Jest to pierwsza kontuzja chłopaka a nie już któraś z kolei jak u Dembele

0

Ten skład jest jeszcze młodszy niz ten z Huesca prawda?

16

XD

0

Pod nieobecność Messiego to grę ciągnął Suarez. Każdy pamięta co daje Dembele ,ale każdy zdaje sobie sprawę ze chłopak jest szklany i nie dziw się ze dużo osób chce jego sprzedaży

0

Wygląda na uraz mięśniowy . Wydaje mi sie ze nic z tego chłopaka nie będzie. Jest strasznie szklany. Wcześniej starałem sie zachować od takich opini ,ale ile można

0

Napewno Malcom dużo bardziej stylem pasuje do Barcelony . Znacznie więcej myśli na boisku

0

Ale ten Dembele jest szklany . Trzeba sobie to powiedzieć wprost

0

A tu dzisiaj Boateng z brameczką skonczy xD

0

Dlatego napisałem że ,,nikt o zdrowych zmysłach nie narzeka na Valverde" Jak widać dość dużo tutaj takich osób

0

Dla nas mimo wszytko bardzo dobra wiadomość

0

Dla Realu to sezon sie w Grudniu skończył xD

0

A według mnie ani Dembele ani Cou nie wyjdą na Live

0

Borussia to kolejny taki trochę klub mem xD

2

Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie będzie chciał zwolnienia Valverde po takim sezonie xD
Każdy powinien podzielać twoje zdanie

0

Tak samo jak przegramy to cała wina spada na Leo

0

Czy ja mówię ze nym tego chcial? NIE
Mówię ze w razie ewentualnego transferu Griezmanna tak to może wyglądać. Mimo wszytko ja jestem przeciwny temu transferowi

0

Cou i Dembele pewnie większą część sezonu będę po prostu na ławce

3

Marzy mi sie Jesus

0

Teraz z Varem wydaję sie ze będzie mniej kontrowersji. Dlatego też coraz częściej zwycięzcy będą sprawiedliwi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?