Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciężko będzie kogoś takiego znaleźć
5
Wczoraj od 5 minuty grał na swojej pozycji świec jeden z twoich argumentów odpada. Po drugie Malcom jest rezerwowym . W hierarchii przed nim.są m.in Coutinho,Dembele, czy Messi . Czy tak ciężko zrozumieć ze Malcom nie będzie dostawał dużo minut?
0
Przeoczyłem jakiś transfer?? Takie poruszenie to u cb wywołało
4
A ja życzę aby nie zdobyli tego mistrzostwa i żeby to kogoś innego zapieklo xD
0
Dzisiaj ogólnie sporo zawodników na plus. Przynajmniej jak dla mnie bo nie patrzę na to pod kątem wyniku. Wyróżniali się Todibo ,Puig, Alena ,Wague
0
Nie kompromituj sie jeszcze bardziej . Jak masz głupio odpowiadać to lepiej nic nie pisz
1
Przecież powiedzieli wyraźnie ze było tak przed meczem z Getafe
2
Z całą pewnością posadzą Arthura xD
0
??
0
Wiem ze sarkazm,ale te ciągłe kontuzje Dembele są irytujące
0
Dzisiaj dość przeciętnie,pomimo gola
1
Zabawne. Jest to pierwsza kontuzja chłopaka a nie już któraś z kolei jak u Dembele
0
Ten skład jest jeszcze młodszy niz ten z Huesca prawda?
16
XD
0
Pod nieobecność Messiego to grę ciągnął Suarez. Każdy pamięta co daje Dembele ,ale każdy zdaje sobie sprawę ze chłopak jest szklany i nie dziw się ze dużo osób chce jego sprzedaży
0
Wygląda na uraz mięśniowy . Wydaje mi sie ze nic z tego chłopaka nie będzie. Jest strasznie szklany. Wcześniej starałem sie zachować od takich opini ,ale ile można
0
Napewno Malcom dużo bardziej stylem pasuje do Barcelony . Znacznie więcej myśli na boisku
0
Ale ten Dembele jest szklany . Trzeba sobie to powiedzieć wprost
0
A tu dzisiaj Boateng z brameczką skonczy xD
0
Dlatego napisałem że ,,nikt o zdrowych zmysłach nie narzeka na Valverde" Jak widać dość dużo tutaj takich osób
0
Dla nas mimo wszytko bardzo dobra wiadomość
0
Dla Realu to sezon sie w Grudniu skończył xD
0
A według mnie ani Dembele ani Cou nie wyjdą na Live
0
Borussia to kolejny taki trochę klub mem xD
2
Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie będzie chciał zwolnienia Valverde po takim sezonie xD
Każdy powinien podzielać twoje zdanie
0
Tak samo jak przegramy to cała wina spada na Leo
0
Czy ja mówię ze nym tego chcial? NIE
Mówię ze w razie ewentualnego transferu Griezmanna tak to może wyglądać. Mimo wszytko ja jestem przeciwny temu transferowi
0
Cou i Dembele pewnie większą część sezonu będę po prostu na ławce
3
Marzy mi sie Jesus
0
Teraz z Varem wydaję sie ze będzie mniej kontrowersji. Dlatego też coraz częściej zwycięzcy będą sprawiedliwi