0

@Binio77 co ma to że Leo jest w beznadziejnej formie do tego że nie ma z kim grać? XD

0

@mekston nie wydaję mi się . Kiedyś Leo musi złapać formę

2

@rDinho kiedyś dożyjesz czasów że będziesz traktował piłkę jako dodatek i nie będziesz się tak przyjmować grą tego klubu

5

@etobzyk jakby miał kontuzje to by nie grał . Jest w beznadziejnej formie i tyle . Nie ma co szukać wymówek

0

@RosjaninBut Messi już przez długi czas jest w bardzo złej formie

0

@KrystianR jest i Krystianek, kiedy mu się myślenie nie włącza. Czekam na twoje fajne i ciekawe komentarze jeżeli użyjesz kiedyś mózgu do myślenia

1

Oczywiście że musi być wspaniała atmosfera w szatni ,skoro piłkarze nią rządzą

0

@Piotrasz10 każde ustawienie będzie miało teraz swoje wady . Gdybyśmy mieli Luisa i Dembele to można byłoby ustawić to 4-2-3-1 (tak jak mówiłeś)
Mats
Semedo Pique Umtiti Alba
Arthur De Jong
Messi Griez Demebele
Suarez
Jednak teraz to Fati jest za słaby ,Busi nie będzie grzał ławy Alba bez formy , Griez nie jest ,,9" a z Messim też jest coś nie tak

3

@KrystianR jakie IQ takie komentarze

0

@mekston mam wrażenie że większość swoich rekordów Leo zrobił już dawno ,ale wieku nie oszkuasz

0

@olejtm szatnia ani trener nie mają wpływu na kontuzje Dembele . Z Setiena nic nie będzie już skoro i tam rządzi szatnia. Jeszcze trochę i składy będzie ustalał Messi bo nasi trenerzy ,,krzyczą"

3

To co się dzieje w tym klubie jest parodią

3

@Maker0 bo jest ustawiany za wysoko i chłopak totalnie nie ogarnia. Najlepiej gra i czuje się na pozycji Busiego. A Busi za Setiena będzie grał więc De Jong niestety bedzie wyglądał tak jak teraz

0

@Piotrasz10 w takiej kadrze to ustawienie jest totalnie bez sensu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@pep10 ta aktualnie z Messiego taki skrzydłowy jak ze mnie

3

@Rafix98 mecze z Betisem i Getafe też do łatwych nie należały

1

@KrzysztofKononowicz te Kilka okazji wystarczyło żeby was zdominować w pierwszej połowie . W drugiej było zupełnie inaczej ,ale prawda jest taka że Barcelona powinna wbić 2,3 bramki w pierwszej połówce i możliwe że zamknąć mecz (Griez , Arthur ,Messi)

1

@Lordzi każdy inny piłkarz chciałby mieć takie ,,niby nie są złe" statystki . Ale ten Leo wam już ludzie w głowie zamieszał . Wymagamy żeby strzelal ,kreował ,asystował i jeszcze bronił xD

0

@Klaudiaa8 na Camp nou idzie z nimi gładko

3

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FC1899Barca ciekawe że w ta statystykę wliczacie mecze w których Messi nie zgaral z powodu kontuzji xDDD
Jestem ciekaw jak miał strzelić w meczach w których nie grał

0

@AmigoBlancos do końca sezonu to bilans bramkowy może się jeszcze zmienić i wtedy to Barca zgarnia tytuł. Więc to co piszesz to też bzdura bo tak naprawdę możemy sobie gdybać

1

@BaRcA!FaN przecież to były jego pierwsze mecze w klubie ,więc co ty chłopie porównujesz xD

0

Dopiero teraz zaczynam cię łysolu doceniać . Jednak coś w tą ,,trenerkę" potrfisz

10

@Pilka_jest_okragla z takiego Gówna to nawet Guardiola by nic nie zrobił

0

@YoNoEntiendoNada ,,wracaj na fioletową" xD

2

@Lucassito Valdek miał dużo lepszą kadrę przecież. Przede wszystkim dużo szerszą niż teraz

3

@mate92 nie trzeba być obrońca Messiego żeby stwierdzić że piszesz bzdury. Nie jest winą Messiego że wszyscy piłkarze nie potrafią rozegrać akcji bez podania do niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?