@gilbert3 Czuje ze Flick by wyciagnal z niego duzo. Pza tym jest piekielnie szybki. Raphinha nie strzelal za duzo bramek tez a teraz zobacz co robi. Troche optymizmu kolego xd
Chyba nie muszę mówić że MVP meczu został Szczęsny ? Nie no a tak serio zdecydowanie Ferminek. Piękny mecz i cieszy oczka że drużyna tak pięknie gra. VeB !
0
@gilbert3 Czuje ze Flick by wyciagnal z niego duzo. Pza tym jest piekielnie szybki. Raphinha nie strzelal za duzo bramek tez a teraz zobacz co robi. Troche optymizmu kolego xd
1
Jakby Flick wyciagnal maxa z takiego Neymara to byłoby cudowne xd
0
Jesli maja wylozyc kase to proponowalbym Doku lub Isaka
24
Barca prosze was nie odwalcie znowu nic glupiego w poniedzialek
9
Celta prowadzi ! To moze byc piekny weekend
0
@Chudini123 Na wyprzedzenie ich sorki
1
Hahahha Madrycioki sie potknely. Jest szansa na dogonienie ich :D
0
@zuang1995 Dzieki za odpowiedz
0
A ja takie pytanie mam : Jak to jest ze Barca w LM czeka na psg jesli wygra? Czy losowanie jakies bedzie?
4
No tego nie chcieliśmy,ale jesteśmy Barcą więc bierzemy każdego.
0
@MirusAmisz Wiem,ironia to była. Mimo wszystko bardzo dobry skład mamy moim zdaniem
0
@Tarins A moim zdaniem Flick wyciagnalby z niego maxa tak jak z Raphinha. Ma potencjal Isak aby byc bramkostrzelny
0
@Senstin Mam wrazenie ze Laporta nam niespodzianke zrobi i podpisze umowe z jakimis Arabami xd
0
Jakby Barcelonie jakims cudem udalo sie sciagnac Musiale i Isaka to sklad mielibysmy sztosik. Ale nie ma co z drugiej strony tak szastać kasa
2
Wydaje mi sie ze zasłużył xd
1
No ja cie... Znowu
2
Fermin co forma. A Pedri juz ode mnie dostaje MVP
0
Szybko sie nacieszylismy
0
Jak ja sie ciesze ze mamy Pedriego. Piekna pile dal.. O juz gol haha. Brawo !
0
W końcu sie doczekałem tej pary stoperów w 1 skladzie. Odrabiamy straty ! VeB !
3
Komentarz usunięty
13
@gukwa Ty mowisz o Pedrim aby sprzedac? Leki chyba za bardzo weszly albo bierz po pol XD
0
Mowcie co chcecie ale bardzo dobrze ze Cubarsiego posadzil. Sprowadzmy ich jak najnizej w tabeli. VeB !
12
Jeśli to prawda to zdecydowanie niech Doku sprowadzą niż Marcusa
0
Bardzo dobre wieści. Nie tylko pokazuje serce na boisku ale i poza boiskiem
4
Nie no Gavi kot :)
1
Chyba nie muszę mówić że MVP meczu został Szczęsny ? Nie no a tak serio zdecydowanie Ferminek. Piękny mecz i cieszy oczka że drużyna tak pięknie gra. VeB !
15
On ma dopiero 18 lat a czysci jak 30 latek. KOT
2
@Czarny_ck Przestań się wygłupiać z tym Fatim
1
Jak dla mnie super decyzja. Fatiego i De Jonga się pozbyć i będzie elegancko