0

@FilipNNN2005 Inter przejdzie

11

Jedno Pewne : Pedri i Yamal musza odpocząć

16

Wojtek ładnie morale podnosi zespołowi. Jeden z najlepszych transferów. Panie Wojtku do końca ciągnij ten rekord !

0

Garcia niech wejdzie za Cubarsiego i za Pedriego i Yamala ktos

0

@VinDiesel Widać ze nie wyczules ironii

0

@chrissssty69 Moze Araujo? ;P

2

Nie no nie widzi mi sie aby Gerard Martin gral za Balde...

0

Yamal musi odpoczac. Ferran za niego i Pedri niech odpocznie i wejdzie Torre. Nawet sie nie zdziwie jak strzeli

1

Ciezko znalezc takiego Pilkarza co po wielu kontuzjach wrocil do szczytowej formy i gra w kazdym meczu fenomenalnie . Jestem poewny ze Pedri zdobedzie zlota pilke,bo to co on gra to jest po prostu bajka

0

Zostalo 8 meczy Barcelonie w La lidze. Lewy ma teraz 25 bramek. Zobaczycie ze bedzie mial 38-40 bramek.

0

@Lewangoooolsky Dobrze ze nie decydujemy za kogos kto jak ma sie ubierac to dzis pewnie w rureczkach bym chodzil XD

6

Podpisac z nim umowe to priorytet

10

@Lewangoooolsky Pamietaj : Prawdziwy mezczyzna nie wstydzi sie różowego. Jak ci sie nie podoba to nie patrz

0

No bez zbędnego pierd... Go ! Go ! Barca !

7

Ale tu doszlo do gwaltu. Barca przed finalem Pucharu króla lubi to xd Brawo Arsenal !

1

@Luccas Ferran dzis z brameczka

1

Szkoda ze nie Yamal na lawie ale sklad mocny. Jedziemy z nimi !

3

Valencia gol ! Hahahah Madrycioki jakie slabe

5

No ja wam powiem,ze zaskoczyl,ale ja wierze w Rekina. Dzisiaj cos trafi. Po zwycieztwo ! VeB

1

Jak Barca wygra tryplet to oczywiste ze ktos z tej dwojki dostanie. Stawiam na Raphinhe.Choc Pedri.. Kto wie :D

0

Chyba nie bedzie przesada ze bez Pedriego Barca by miala ciezko. Niesamowity on jest

1

Bardzo dobrze. Trzeba rotowac i dac inym odpoczac. Moglby Yamal zaczac od lawki al;e jest git. VeB !

1

@yoli Chlopie Kounde jest na ten moment najlepszym prawym obronca na swiecie a chcesz sie go pozbywac? Zejdz na ziemie

0

@Bogan Poprawilem sie. Wbacz :D

0

Bardzo dobrze ze siedzi Pedri i Ferran

2

Oho zaczyna sie... Nie dziwi mnie to ze znowu z reprezentacji pilkarze wroca polamani..

0

Ja bym sie nie pogniewal jakby Flick z Wychowanka zrobil napastnika

0

No to by bylo cos jakby Barca z Realem w finale LM grali.

19

Jak dla mnie Ferran powinien dostac

6

Flick Naprawil Ferrana. Cieszy to Bardzo bo byl spisany na straty. Brawo Rekin !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?